Справа № 420/28545/24
18 березня 2025 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі судді Хлімоненкової М.В., розглянувши в порядку письмового провадження без повідомлення сторін адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС в Одеській області до ОСОБА_1 , про стягнення податкового боргу,
встановив:
До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Головного управління ДПС в Одеській області до ОСОБА_1 , про стягнення з фізичної особи - платника податків ОСОБА_1 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , суму заборгованості:
-по штрафним санкціям у розмірі 29 358 грн. 00 коп. на бюджетний рахунок UA338999980314010541000015746, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код отримувача 37607526, отримувач коштів ГУК в Од.обл./м. Подільськ/21080900,
-по адмін. штрафам та іншим санкціям у розмірі 67 800 грн. 00 коп. на бюджетний рахунок UA 648999980314090561000015746, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код отримувача 37607526, отримувач коштів ГУК в Од.обл./м. Подільськ/21081500,
-по військовому збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у розмірі 905 грн. 02 коп. на бюджетний рахунок UA938999980313050137000015001, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код отримувача 37607526, отримувач коштів ГУК в Од.обл./ Одеська обл./11011001,
-по податку на доходи у розмірі 12 126 грн. 31 коп. на бюджетний рахунок UA588999980333149341000015746, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код отримувача 37607526, отримувач коштів ГУК в Од.обл./м.Подільськ ТГ/11010500.
Обґрунтовуючи свої вимоги ГУ ДПС в Одеській області зазначає, що станом на 14.08.2024 року, відповідно до інтегрованих карток платника (ІКП довідки про податкову заборгованість та розрахунку податкового боргу, відповідачка має перед бюджетом заборгованість у загальному розмірі 110 189,33 грн, яка складається із заборгованості по штрафним санкціям (КБК - 21080900) у сумі 29 358,00 грн. (нараховані згідно податкового повідомлення-рішення №0015720507 від 13.08.2020); заборгованості по адмін. штрафам та іншим санкціям (КБК - 21081100) у сумі 67 800,00 грн. (нараховано згідно податкових повідомлень-рішень №0015590507 від 13.08.2020 та №162/15-32-09-04 від 06.01.2022); заборгованості по військовому збору, що сплачується фізичними особами результатами річного декларування (КБК - 11011001) у розмірі 905,02 грн (виникла на підставі нарахування по податковій декларації №11849 від 29.10.2020 на загальну суму 0,70 грн., по податковій декларації №9275652 від 09.02.2021 на загальну суму 866,76 грн та податковому повідомленню-рішенню №13075/15-32-24-11/2895020823 від 02.04.2024 на загальну суму 37,56 грн); заборгованості з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування (КБК - 11010500) у сумі 12126,31 грн (що виникла на підставі нарахування по податковим деклараціям: №4323 від 10.02.2020 на загальну суму 1 406,84 грн. (основі платіж - 1 406,84 грн.), №11849 від 29.10.2020 на загальну суму 8,35 грн. (основі платіж -8,10 грн., штрафна санкція - 0,25 грн), №9275652 від 09.02.2021 на загальну суму 10 401,12 грн. (основний платіж - 10 401,12 грн.), а також податковому повідомленню-рішенню №13072/15-32-24-11/2895020823 від 02.04.2024 на загальну суму 310,25 грн (штрафна санкція - 310,25 грн).
У зв'язку із несплатою наявної у відповідачки податкової заборгованості, податковим органом було винесено податкову вимогу форми «Ф» №4941-55 від 21.02.2020, яку направлено на адресу відповідачки. Однак, відповідачкою суми богу, які рахуються за нею перед бюджетом у добровільному порядку несплачені.
Ухвалою суду від 18.09.2024 відкрито спрощене позовне провадження у справі, вирішено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами, а також встановлено відповідачу 15-денний строк з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі для надання до суду відзиву на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 162 КАС України.
Згідно відповіді №790926 від 17.09.2024 з Єдиного державного демографічного реєстру, на запит судді Одеського окружного адміністративного суду ОСОБА_2 , зареєстрованим місцем проживання (перебування) відповідача є вул.Скіфська, 69, м.Подільськ, Подільський район, Одеська область.
Ухвалу суду від 18.09.2024 було надіслано через національного поштового оператора АТ "Укрпошта" засобами поштового зв'язку на зареєстровану адресу відповідача (вул.Скіфська, 69, м.Подільськ, Одеська область) із рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення, однак поштова кореспонденція разом з конвертом, вкладенням і рекомендованим повідомленням повернулась відправнику (суду) із довідкою Укрпошти із зазначенням причини повернення - «Адресат відсутній за вказаною адресою».
Суд також зазначає, що у відповідно до ч.1 ст.174 КАС України ухвала про відкриття провадження у справі надсилається учасникам справи, а також іншим особам, якщо від них витребовуються докази, в порядку, встановленому ст.251 цього Кодексу.
Згідно з пунктом 4 частини шостої статті 251 КАС України днем вручення судового рішення є день поставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою суду.
Слід також зазначити, що частина 2 статті 44 КАС України покладає на учасників справи обов'язок добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
З огляду на викладене, судом здійснено всі, передбачені КАС України, заходи щодо належного повідомлення відповідача про розгляд даної справи.
Втім, у встановлений судом строку та на даний час, відзиву на позовну заяву від відповідача не надійшло, що в силу приписів КАС України не є перешкоду для розгляду справи.
Дослідивши наявні у справі докази та письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи (позові), суд встановив наступні обставини.
Відповідач - фізична особа - платник податків ОСОБА_1 зареєстрована за адресою АДРЕСА_1 , є платником податків, перебуває на обліку у ГУ ДПС в Одеській області (ДПІ обслуговування - ГУ ДПС в Одеській області, Подільська ДПІ (м.Подільськ).
Згідно розрахунку податкового боргу по ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), довідки про податкову заборгованість відповідачки станом на 14.08.2024, даних інтегрованої картки платника податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування ОСОБА_1 за період з 20.02.2020 по 30.04.2024 заборгованість відповідачки по податку на доходи становить 12 126 грн. 31 коп.
Згідно розрахунку податкового боргу по ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), довідки про податкову заборгованість відповідачки станом на 14.08.2024, даних інтегрованої картки платника податку - військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування ОСОБА_1 за період з 20.02.2020 по 30.04.2024 заборгованість відповідачки по сплаті військового збору (код класифікації доходів бюджету 11011001) становить 905 грн. 02 коп.
Згідно розрахунку податкового боргу по ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), довідки про податкову заборгованість відповідачки станом на 14.08.2024, даних інтегрованої картки за платежем «штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, норм регулювання обігу готівки та застосування реєстраторів У» ОСОБА_1 , за період з 09.09.2020 по 31.12.2023 заборгованість відповідачки (код класифікації доходів бюджету 21080900) становить 29 358 грн.
Згідно розрахунку податкового боргу по ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), довідки про податкову заборгованість відповідачки станом на 14.08.2024, даних інтегрованої картки ОСОБА_1 за період з 09.09.2020 по 31.12.2023 заборгованість відповідачки за платежем за платежем «адмін.штрафи та штрафні санкції за порушення закон.у сферів виробництва та обігу алк.напоїв та тютю» становить 67800 грн.
Судом встановлено, що заявлена до стягнення з ОСОБА_1 заборгованості зі сплати податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування виникла у зв'язку із несплатою самостійно визначених сум податкових зобов'язань платником податків по податкової декларації №4323 від 10.02.2020 на загальну суму 1 406,84 грн. (основний платіж - 1 406,84 грн), податковій декларації №11849 від 29.10.2020 на загальну суму 8,35 грн. (основі платіж -8,10 грн., штрафна санкція - 0,25 грн), податковій декларації №9275652 від 09.02.2021 на загальну суму 10 401,12 грн (основний платіж - 10 401,12 грн), а також нарахованої згідно податкового повідомлення-рішення №13072/15-32-24-11/2895020823 від 02.04.2024 штрафної санкції у розмірі 310,25 грн за порушення термінів сплати узгодженої суми податкового зобов'язання з ПДФО, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування, що було встановлено в результаті проведення камеральної перевірки (Акт №6780/15-32-24-11/2895020823 від 27.02.2024).
Заявлена до стягнення з ОСОБА_1 заборгованості по сплаті військового збору виникла у зв'язку із несплатою самостійно визначених сум податкових зобов'язань платником податків по податкової декларації №11849 від 29.10.2020 на загальну суму 0,70 грн. (штрафна санкція 0,70), податковій декларації №9275652 від 09.02.2021 на загальну суму 866,76 грн (основний платіж - 866,76 грн), а також нарахованої згідно податкового повідомлення-рішення №13075/15-32-24-11/2895020823 від 02.04.2024 штрафної санкції у розмірі 37,56 грн за порушення термінів сплати узгодженої суми податкового зобов'язання по військовому збору, що сплачується фізичними особами за річним декларуванням, що було встановлено в результаті проведення камеральної перевірки (Акт №7761/15-32-24-11/2895020823 від 04.03.2024).
Також, як свідчать матеріали справи, заборгованість відповідачки по штрафним санкціям (21080900) і адмінштрафам (21081500) виникла на підставі нарахувань, згідно податкових повідомлень-рішень Головного управління ДПС в Одеській області, а саме:
№0015720507 від 13.08.2020 в сумі 29358,00 грн.,
№0015590507 від 13.08.2020 в сумі 61000,00 грн,
№162/15-32-09-04 від 06.01.2022 в сумі 6800 грн.
21.02.2020 ГУ ДПС в Одеській області виставило відповідачу податкову вимогу форми «Ф» №4941-55 про сплату податкового боргу, наявного у ОСОБА_1 станом на 20.02.2020, у сумі усього 505857 грн.
Указана податкова вимога так само як і зазначені вище податкові повідомлення-рішення були направлені органом ДПС на адресу відповідача рекомендованими листами з повідомленням про вручення.
Відповідачем не надано до суду та у матеріалах справи відсутні докази оскарження вказаних податкових повідомлень-рішень чи податкової вимоги в адміністративному та/або судовому порядку.
За вказаного, оскільки вищезазначена сума боргу перед бюджетом відповідачем самостійно не сплачена, позивач вважає, що виникли правові підстави для звернення до суду щодо стягнення податкового боргу у загальній сумі 110189,33 грн, у зв'язку із чим звернувся до суду із цим позовом.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.
За приписами ст.67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах , встановлених законом.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначення вичерпного переліку податків та зборів, що справляються в Україні, та порядку їх адміністрування, платників податків та зборів, їх прав та обов'язків, компетенція контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час адміністрування податків та зборів, а також відповідальність за порушення податкового законодавства врегульовані ПК України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин).
В силу вимог пп.14.1.39, 14.1.156 п.14.1. ст.14 ПК України грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митним кодексом України.
Як визначає стаття 15 ПК України, платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом.
У відповідності до п.16.1.4. ст.16 ПК України платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Відповідно до положень підпункту 162.1.1 пункту 162.1 статті 162 ПК України, платником податку на доходи фізичних осіб є фізична особа-резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи.
Згідно приписів пункту 16-1 підрозділу 10 Розділу ХХ Перехідних положень ПК України, тимчасово, до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір. Платниками збору є особи, визначені пунктом 162.1 статті 162 цього Кодексу.
Таким чином, відповідач є платником податку на доходи з фізичних осіб, та, як наслідок, військового збору.
Згідно з пп.21.1.1 п.21.1 ст.21 ПК України посадові особи контролюючих органів зобов'язані дотримуватися Конституції України та діяти виключно у відповідності з цим Кодексом та іншими законами України, іншими нормативними актами.
Як визначено п.36.1 ст.36 ПК України податковим обов'язком визначається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом.
Виконанням податкового обов'язку у розумінні п.38.1 ст.38 ПК України є сплата у повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк.
Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов'язку несе платник податків, крім випадків, визначених цим Кодексом або законами з питань митної справи (п.36.5 ст.36 Податкового кодексу України).
Відповідно до пункту 54.1 статті 54 Податкового кодексу України встановлено, що крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.
Статтею 49 Податкового кодексу України визначено порядок та строки подання платниками податків податкових декларацій до контролюючих органів.
В пункті 49.1 статті 49 Податкового кодексу України зазначено, що податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.
Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є (пункт 49.2 стаття 49 Податкового кодексу України).
Згідно підпункту 49.18.4 пункту 49.18 статті 49 Податкового кодексу України, податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV цього Кодексу.
На підставі вищевказаних норм Податкового кодексу України, відповідачем були подані до податкового органу податкові декларації №11849 від 29.10.2020, №4323 від 10.02.2020, №9275652 від 09.02.2021, в яких самостійно визначені податкові зобов'язання зі сплати податку на доходи та військового збору, та суми штрафів у зв'язку із самостійним виправленням помилок.
Пунктом 56.11 статті 56 Податкового кодексу України встановлено, що не підлягає оскарженню грошове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.
Згідно пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Таким чином, податкові зобов'язання відповідача зі сплати податку на доходи з фізичних осіб та військового збору згідно вищезазначених декларацій у відповідності до пункту 54.1 статті 54 Податкового кодексу України є узгодженими з моменту подання такої декларації.
Як визначено пп.54.3.3 п.54.3 ст.54 ПК України контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, або зменшення суми податку на доходи фізичних осіб, задекларовану до повернення з бюджету у зв'язку із використанням платником податку права на податкову знижку, якщо: згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору та/або іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, застосування штрафних (фінансових) санкцій та нарахування пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган.
За правилами п.57.3 ст.57 ПК України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.
Як встановлено судом, позивачем, як контролюючим органом, прийняті та направлені відповідачу, як платнику податків, податкові повідомлення-рішення від 13.08.2020 №0015720507, від 13.08.2020 №0015590507, від 06.01.2022 №162/15-32-09-04, від 02.04.2024 №13075/15-32-24-11/2895020823, від 02.04.2024 №13072/15-32-24-11/2895020823, проте, відповідач нараховані йому суми податкових зобов'язань за платежем штрафні санкції та адмінштрафи не сплатив, та податкові повідомлення-рішення не оскаржив.
Суд зазначає, що за змістом п.59.1, 59.5 ст.59 ПКУ у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
У разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.
У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Матеріалами справи підтверджується, що на адресу відповідача надсилалась податкова вимога, з часу виставлення якої податковий борг платника не переривався.
Податкова вимога, так само як і податкові повідомлення-рішення відповідачкою не оскаржується.
Враховуючи викладене, сума грошового зобов'язання, визначена контролюючим органом шляхом прийняття податкових повідомлень-рішень, щодо яких відсутні докази їх оскарження, а тому сума зобов'язання є також узгодженою, оскільки не сплачена платником податків у встановлений ПК України строк, і набула статусу податкового боргу.
Відповідно до припису норми п.п.14.1.137 п.14.1 ст.14 ПК України, орган стягнення - державний орган, уповноважений здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу в межах повноважень, встановлених цим Кодексом та іншими законами України.
Пунктами 87.1, 87.11 ст.87 ПК України передбачено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти.
Орган стягнення звертається до суду з позовом про стягнення суми податкового боргу платника податку - фізичної особи. Стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснюється державною виконавчою службою відповідно до закону про виконавче провадження.
З урахуванням викладеного норми статей 95 - 99 ПК України можуть застосовуватися до процедури стягнення податкового боргу з фізичних осіб лише в тій частині, що не суперечить вимогам пункту 87.11 статті 87 Податкового кодексу України.
Таким чином, процедура стягнення податкового боргу з фізичної особи може ініціюватися виключно через звернення органу стягнення з відповідним позовом. При цьому окремі процедури стягнення коштів за податковим боргом та продажу майна, що перебуває в податковій заставі, не застосовуються, а виконання рішення суду про стягнення податкового боргу з фізичної особи - платника податків здійснюється не податковими органами, а державною виконавчою службою відповідно до закону про виконавче провадження.
Відповідно до ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а суд, згідно ст. 90 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Згідно з ч. 2 ст. 73 КАС України, предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Станом на день розгляду справи сума податкового боргу відповідача в розмірі 110189,33 грн є узгодженою та у встановлені законом строки не сплаченою, тому відповідно до пп.14.1.175 п. 14 ст.14 ПК України визнається сумою податкового боргу. Доказів зворотного відповідачем не подано, а судом не встановлено.
З врахуванням наведеного, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими, підтверджуються наявними у справі доказами та підлягають до задоволення.
Судовий збір у відповідності до ч.2 ст. 139 КАС України не розподіляється.
На підставі викладеного, керуючись ст.242-246, 295 КАС України, суд
вирішив:
Позов Головного управління ДПС в Одеській області задовольнити.
Стягнути з фізичної особи платника податків ОСОБА_1 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , суму заборгованості у загальному розмірі 110189 грн. 33 коп, а саме:
-по штрафним санкціям у розмірі 29 358 грн. 00 коп. на бюджетний рахунок UA338999980314010541000015746, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код отримувача 37607526, отримувач коштів ГУК в Од.обл./м. Подільськ/21080900,
-по адмін. штрафам та іншим санкціям у розмірі 67 800 грн. 00 коп. на бюджетний рахунок UA648999980314090561000015746, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код отримувача 37607526, отримувач коштів ГУК в Од.обл./м. Подільськ/21081500,
-по військовому збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у розмірі 905 грн. 02 коп. на бюджетний рахунок UA938999980313050137000015001, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код отримувача 37607526, отримувач коштів ГУК в Од.обл./ Одеська обл./11011001,
-по податку на доходи у розмірі 12 126 грн. 31 коп. на бюджетний рахунок UA588999980333149341000015746, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код отримувача 37607526, отримувач коштів ГУК в Од.обл./м.Подільськ ТГ/11010500.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до П'ятого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Позивач: Головне управління ДПС в Одеській області, код ЄДРПОУ ВП 44069166, адреса місця проживання: вул.Семінарська, 5, м.Одеса, 65044.
Відповідач: ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_2 .
Суддя Марина ХЛІМОНЕНКОВА