Справа № 359/2599/25
Провадження № 1-кс/359/546/2025
Іменем України
06 березня 2025 року слідчий суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні без технічної фіксації в приміщенні суду клопотання слідчого у кримінальному провадженні - старшого слідчого СВ Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області капітана поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні №12024111100001911, внесеного 26 вересня 2024 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239, ч. 1 ст. 197-1, ч. 4 ст. 190 та ч. 3 ст.201-2 КК України,-
06 березня 2025 року слідчий у кримінальному провадженні - старший слідчого СВ Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області капітан поліції ОСОБА_3 , за погодженням прокурора Бориспільської окружної прокуратури, звернувся до суду з даним клопотанням та обґрунтовує його тим, що слідчим відділом Бориспільського РУП Головного управління Національної поліції в Київській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024111100001911, внесеного 26 вересня 2024 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239, ч. 1 ст. 197-1, ч. 4 ст. 190 та ч. 3 ст.201-2 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_4 , будучи головою благодійної організації « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), в період дії воєнного стану, введеного на території України, маючи єдиний умисел, направлений на продаж товарів (предметів) гуманітарної допомоги у виді транспортних засобів, діючи умисно, з метою отримання прибутку для себе, за попередньою змовою групою осіб вчинила незаконне використання гуманітарної допомоги за таких обставин.
Указом Президента України № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» на території України введено воєнний стан із 05 год. 30 хв. 24 лютого 2022 року, який неодноразово продовжувався та востаннє продовжено до 05 год. 30 хв. 09 травня 2025 року.
Згідно п. 2 ст. 1 Закону України «Про гуманітарну допомогу», гуманітарна допомога - цільова адресна безоплатна допомога у грошовій або натуральній формі, у вигляді безповоротної фінансової допомоги або добровільних пожертвувань, або допомога у вигляді виконання робіт, надання послуг, що надається іноземними та вітчизняними донорами з мотивів гуманності отримувачам гуманітарної допомоги в Україні або за кордоном, які потребують допомоги у зв'язку із соціальною незахищеністю, матеріальною незабезпеченістю, скрутним фінансовим становищем, введенням воєнного або надзвичайного стану, виникненням надзвичайної ситуації або тяжкою хворобою конкретної фізичної особи, а також для підготовки до збройного захисту держави та її захисту у разі збройної агресії або збройного конфлікту.
Відповідно абз. 3 ч. 2 ст. 6 Закону України «Про гуманітарну допомогу», не відносяться до гуманітарної допомоги підакцизні товари, крім: транспортних засобів, що надходять у період проведення антитерористичної операції, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, безпеки населення та захисту інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, для отримання і використання Збройними Силами України, ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , іншими державними органами, які входять до складу сектору безпеки і оборони України, а також для використання військовослужбовцями з метою забезпечення проведення антитерористич-ної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації. У такому випадку державні органи, які входять до складу сектору безпеки і оборони України, мають статус отримувача гуманітарної допомоги, а з моменту використання таких транспортних засобів - статус набувача гуманітарної допомоги.
Пунктом 6 ст. 1 Закону України «Про гуманітарну допомогу» передбачено, що набувачі гуманітарної допомоги - фізичні та юридичні особи, які потребують допомоги і яким вона безпосередньо надається. Набувачі гуманітарної допомоги із статусом юридичної особи визначаються відповідно до підпунктів "а", "б", "в", "г", "ґ", "д", "е", "є" пункту 5 цієї статті.
Так, згідно підпункту «ґ» пункту 5 статті 1 Закону України «Про гуманітарну допомогу» отримувачі гуманітарної допомоги - юридичні особи, а також акредитовані представництва іноземних держав, міжнародних та іноземних гуманітарних організацій в Україні (без створення юридичної особи), визначені у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку отримувачами гуманітарної допомоги є благодійні організації, утворені у порядку, визначеному Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».
Відповідно п. 3 ст. 1 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», благодійна організація - юридична особа приватного права, установчі документи якої визначають благодійну діяльність в одній чи кількох сферах, визначених цим Законом, як основну мету її діяльності.
Відповідно ч. 4 ст. 3 Закону України «Про гуманітарну допомогу», отримувачі гуманітарної допомоги мають право здійснювати розподіл або перерозподіл гуманітарної допомоги між набувачами гуманітарної допомоги з дотриманням її цільового призначення без додаткового погодження з донором. Набувачі гуманітарної допомоги - юридичні особи, визначені підпунктами "а", "б", "в", "г", "ґ", "д", "е", "є" пункту 5 статті 1 цього Закону, мають право здійснювати передачу одержаної від отримувача гуманітарної допомоги іншим набувачам за погодженням з отримувачем такої допомоги, наданим у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, з дотриманням її цільового призначення.
При цьому, нормами ч. 1 ст. 11 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» передбачено, що метою благодійних організацій не може бути одержання і розподіл прибутку серед засновників, членів органів управління, інших пов'язаних з ними осіб, а також серед працівників таких організацій.
Згідно п.п. 1.1. Статуту БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » недержавна неприбуткова організація, що не передбачає одержання прибутку від своєї діяльності, яка створена та діє для реалізації мети та завдань, передбачених цим статутом.
Згідно п.п. 1.7. Статуту засновником БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , паспорт серія/номер: НОМЕР_2 , виданий Дарницьким РУ ГУ МВС України в м. Києві від 11.12.2001.
Згідно п.п. 1.9. Статуту БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є некомерційною неприбутковою організацією та не має на меті отримання прибутку від своєї діяльності.
Згідно п.п. 2.1. Статуту основною метою БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є сприяння та надання допомоги тим, хто цього потребує: фізичним особам, територіальним громадам, неприбутковим організаціям, Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, правоохоронним ( спеціальним ) органам цивільного захисту, добровольчим формуванням територіальних громад, іншим особам, які забезпечують національну безпеку і оборону, відсіч і стримування збройної агресії іноземної держави, а також особам, які постраждали чи можуть постраждати від такої збройної агресії, та інше.
Згідно п.п. 2.2. Статуту цілями благодійної діяльності БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є надання допомоги для сприяння законним інтересам бенефіціарів (набувачів благодійної допомоги) у сферах благодійної діяльності, визначених Статутом, а також розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах.
Згідно п.п. 2.5. Статуту основними завданнями БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » серед іншого є: допомога та підтримка людей з особливими потребами, розвиток волонтерства в Україні та за її межами, отримання та надання гуманітарної допомоги, організація та сприяння у проведенні збирання коштів, а також надання благодійної і гуманітарної допомоги громадянам, які потребують такої допомоги (внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, та іншим особам, що перебувають в складних життєвих обставинах).
Згідно п.п. 2.6. Статуту БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » не має на меті розподіл доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів органів управління, інших пов'язаних ними осіб (крім оплати їх праці та нарахування єдиного соціального внеску).
Більш того, згідно п.п. 9.5. Статуту БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків), або їх частин серед засновників (учасників у розумінні цивільного кодексу України), членів організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб.
Згідно п.п. 9.8. Статуту, доходи або майно фонду не підлягають розподілу між її засновниками або учасниками, посадовими особами та не можуть використовуватися для вигоди будь-якого окремого засновника або учасника Організації, й посадових осіб (крім оплати їх праці та відрахувань на соціальні заходи).
Благодійна організація « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) зареєстровано 13 травня 2022 року, як неприбуткова організація, а отже у силу положень Закону України «Про гуманітарну допомогу» та Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» є отримувачем гуманітарної допомоги.
Єдиний засновник БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є ОСОБА_4 є керівником вказаної юридичної особи з наступних підстав.
Згідно положень п. 5.5.1 Статуту, Президент Фонду є виконавчим органом управління та вищою посадовою особою (керівником) Фонду, що безпосередньо підпорядкована Зборам.
Президент здійснює поточне керівництво діяльністю Фонду діє від імені Фонду у порядку та межах повноважень, встановлених законодавством та Статутом Фонду. Президент забезпечує реалізацію статутних мети та завдань Фонду, а також рішень Зборів відповідає за ефективність роботи Фонду (п. 5.5.3 Статуту).
Згідно п. 5.5.4. до компетенції Президент Фонду серед іншого належить: представляти Фонд та діяти від його імені без доручення як в Україні, так і за її межами у стосунках з юридичними та фізичними особами, органами державної влади та місцевого самоврядування; відкривати та закривати рахунки Фонду в установах банків і оперувати такими рахунками; укладати від імені Фонду цивільно-правові договори, угоди, контракти та інші правочини; має право підпису фінансових документів Фонду, кошторисів доходів і видатків, звітів, листів та інших ділових документів, претензій, позовних заяв та інших документів до суду та інших державних установ та органів; ведення листування; організація обліку діяльності Фонду, бухгалтерського обліку, статистичної звітності у порядку, встановленому законодавством України; розпоряджатися коштами та майном Фонду в межах затвердженого річного кошторису Фонду; готувати та подавати на затвердження річний кошторис Фонду, звіт про його виконання, а також звіти про діяльність Фонду, забезпечувати виконання затверджених кошторисів Фонду; визначення пріоритетних напрямів використання фінансових коштів та майна Фонду для надання благодійної допомоги Фондом відповідно до затверджених Загальними зборами Фонду благодійних програм; прийняття рішення про надання благодійної допомоги; ведення Реєстру учасників Фонду; прийняття заяв від фізичних осіб, що бажають бути учасниками Фонду; організація збору благодійних пожертвувань та внесків від фізичних та юридичних осіб, іноземних держав та міжнародних організацій; проведення аналізу наданих заявниками документів з будь-яких питань.
Встановлено, що у БО « ІНФОРМАЦІЯ_11 » ОСОБА_4 фактично виконувала функції Президента благодійної організації, оскільки, відповідно до положень ч. 3 ст. 18 КК України, п.п. 5.5 Статуту БО « ІНФОРМАЦІЯ_11 » з 13 травня 2022 року постійно здійснювала повноваження, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у вказаній юридичній особі.
Так, будучи єдиним засновником та фактично виконуючи функції Президента БО « ІНФОРМАЦІЯ_11 », ОСОБА_4 , з корисливих мотивів, з метою отримання систематичного прибутку від продажу товарів (предметів) гуманітарної допомоги у вигляді транспортних засобів, діючи у порушення вимог ч. 4 ст. 3 Закону України «Про гуманітарну допомогу» та ч. 1 ст. 11 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», розробила злочинний план, згідно якого підшукані нею за кордоном автомобілі будуть завозитися на територію України, в якості гуманітарної допомоги, та у подальшому незаконно продаватися за грошові кошти.
На виконання свого злочинного плану керівником БО « ІНФОРМАЦІЯ_11 » ОСОБА_4 07 вересня 2023 року організовано ввезення на територію України гуманітарної допомоги у виді автомобіля марки «Volkswagen Sharan», 2003 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_3 .
У подальшому, не припиняючи своїх злочинних дій, діючи в умовах воєнного стану, у невстановлений точно досудовим розслідуванням час, але не пізніше 19 вересня 2023 року, ОСОБА_4 , будучи службовою особою БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », з корисливих мотивів, з метою отримання прибутку від продажу автомобіля марки «Volkswagen Sharan», 2003 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_3 , запропонувала його придбання ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , за 3 200 доларів США.
21 вересня 2023 року, ОСОБА_4 , будучи службовою особою БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », в умовах воєнного стану, перебуваючи на відкритій ділянці місцевості (земельній ділянці) з кадастровим номером 3220884000:02:004:0083 поблизу Юркового озера за м. Бориспіль Київської області, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, перед-бачаючи та бажаючи настання їх суспільно-небезпечних наслідків, тобто діючи умисно, переслідуючи корисливі мотиви, з метою отримання прибутку за рахунок продажу вищевказаного транспортного засобу, ввезеного на територію України за декларативним принципом, здійснила його продаж ОСОБА_5 та ОСОБА_6 за грошові кошти у сумі 3 200 доларів США, що в перерахунку за офіційним курсом НБУ становить 117 019,52 гривень, ринковою вартістю 170 680,80 гривень.
Продовжуючи реалізацію свого злочинного плану, спрямованого на незаконне збагачення від незаконного використання благодійної допомоги керівником БО « ІНФОРМАЦІЯ_11 » ОСОБА_4 організовано ввезення на територію України гуманітарної допомоги у виді:
-10 березня 2024 року автомобіль марки «Ssang Yong Actyon Sports», 2008 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_4 ;
-19 травня 2024 року автомобіль марки «Citroen Berlingo», 2003 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_5 ;
-10 липня 2024 року автомобіль марки «Volkswagen Transporter», 2000 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_6 ;
-31 серпня 2024 року автомобіль марки «Chrysler Grand Voyager», 2005 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_7 ;
У подальшому, в умовах воєнного стану, у період з 10 березня 2024 року по 04 лютого 2025 року, ОСОБА_4 , будучи службовою особою БО МБФ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », з корисливих мотивів, з метою отримання прибутку від продажу автомобілів: « Ssang Yong Actyon Sports», 2008 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_4 ; «Citroen Berlingo», 2003 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_5 ; «Volkswagen Transporter», 2000 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_6 ; «Chrysler Grand Voyager», 2005 року виготовлення, VIN-код: НОМЕР_7 , запропонувала їх придбати ОСОБА_7 за грошові кошти у сумі, яку буде узгоджено пізніше.
13 лютого 2025року, ОСОБА_4 , перебуваючи о 15 годині на відкритій ділянці місцевості (земельній ділянці) з кадастровим номером 3220884000:02:004:0083 поблизу Юркового озера за м. Бориспіль Київської області, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи та бажаючи настання їх суспільно-небезпечних наслідків, тобто діючи умисно, переслідуючи корисливі мотиви, з метою отримання прибутку за рахунок продажу вищевказаних транспортних засобів, домовилась із ОСОБА_7 про остаточну ціну продажу 4 вищевказаних автомобілів за 19 400 доларів США,(в перерахунку на гривні за курсом НБУ становить 810 778,38 гривень).
Таким чином, у період з 21 вересня 2023 року по 13 лютого 2025 року, ОСОБА_4 вчиняючи продовжуване кримінальне правопорушення у виді незаконного використання гуманітарної допомоги отримала незаконний прибуток у загальній сумі 981 459, 18 гривень, що відповідно до пункту 2 примітки до статті 201-2 КК у триста п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, тобто становить значний розмір.
14 лютого 2025 року, згідно ст. ст. 276-278, 111-112, 135 КПК України, ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення ( злочину), передбаченого ч. 3 ст. 201-2 КК України.
15 лютого 2025 року ОСОБА_4 Бориспільським міськрайонним судом Київської області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.
На підставі ст. 40, 93 КПК України, з метою отримання інформації, яка є суттєвою для вказаного кримінального провадження, було надано запит Голові БО « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_4 . Останньою було надано відповідь на запит, а саме копії актів прийому-передачі пожертви, в яких зазначено реквізити Благодійної організації « ІНФОРМАЦІЯ_1 », код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , що розташована за адресою: АДРЕСА_1 . Також зазначено, розрахунковий рахунок організації, а саме: НОМЕР_8 АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 ».
В ході досудового розслідування виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до банківського рахунку, який перебуває у користуванні БО « ІНФОРМАЦІЯ_1 »», код ЄДРПОУ: НОМЕР_1 , а саме: НОМЕР_8 з метою отримання інформації, щодо надходження та перерахунку грошових коштів БО « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».
Вказана інформація та відомості, що знаходяться у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ: НОМЕР_9 , АДРЕСА_2 ) мають важливе значення для розслідування даного кримінального провадження, оскільки з їх допомогою можливо встановити осіб, причетних до вчинення даного кримінального правопорушення.
В судове засідання слідча не з'явилася, про дату, час та місце розгляду клопотання повідомлена належним чином.
Фіксування судового засідання за допомогою технічних засобів у відповідності вимог ч. 4 ст.107 КПК України не здійснювалось у зв'язку із неприбуття в судове засідання слідчого в даному кримінальному провадженні.
Представник АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » про дату, час та місце розгляду клопотання не повідомлявся, з урахуванням приписів ч. 2 ст. 185 КПК України.
Слідчий суддя, дослідивши матеріали клопотання, приходить наступного висновку.
Встановлено, що в ЄРДР внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення. Дії кваліфіковані за ч. 1 ст. 239, ч. 1 ст. 197-1, ч. 4 ст. 190 та ч. 3 ст.201-2 КК України.
Ця обставина підтверджується витягом від 26 вересня 2024 року з кримінального провадження №12024111100001911.
Відповідно ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
За правилами ст. 132 КПК України застосування заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді тимчасового доступу до документів, не допускається, якщо сторона кримінального провадження не доведе, що потреби судового розгляду виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи, про який ідеться в клопотанні. Для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.
Відповідно ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Згідно ч. 6 цієї статті слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Слідча у своєму клопотанні вказує, що на даний час у органу досудового розслідування виникла необхідність в отриманні інформації про рух коштів по рахунку НОМЕР_8 .
У статті 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» зазначено, що інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку в процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третіми особами при наданні послуг банку, є банківською таємницею. Зокрема банківською таємницею є відомості про банківські рахунки клієнтів; операції, які були проведенні на користь чи за дорученням клієнта, здійснення ним угоди.
Пунктом 2 ч. 1 ст. 62 Закону України «Про банк і банківську діяльність» передбачає, що інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками за рішенням суду.
Так, з метою забезпечення швидкого, повного та неупередженого проведення досудового розслідування у даному кримінальному провадженні, виникла необхідність у отриманні тимчасового доступу до інформації, яка може знаходитись в АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 ».
При цьому, інформація, що міститься в документах, доступ до яких прагне отримати слідчий є банківською таємницею, тому її отримання в порядку ст. 93 КПК України є неможливим. При цьому, використання даних документів як доказів є можливим лише після вилучення їх копій.
Таким чином, з матеріалів клопотання вбачається наявність підстав для тимчасового доступу до інформації, яка містить обмежений доступ, і перебуває у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », оскільки такі дані нададуть можливість органу досудового слідства встановити обставини вчинення кримінального правопорушення, встановити осіб, що вчинили вищевказане кримінальне правопорушення, та задокументувати їх злочинну діяльність, а також отримати дані, що сприятимуть розкриттю злочину.
Враховуючи викладене, з метою забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування, слідчий суддя вважає, що наявні підстави для надання дозволу на тимчасовий доступ документів, до яких просить доступ слідча, з можливістю отримання завірених належним чином копій даних документів.
Керуючись ст. 163, 164, 369, 371, 372 КПК України, слідчий суддя -
постановив:
Клопотання слідчого у кримінальному провадженні - старшого слідчого СВ Бориспільського РУП ГУНП в Київській області капітана поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити.
Надати старшому слідчому СВ Бориспільського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_3 , старшому слідчому СВ Бориспільського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_8 , старшому слідчому СВ Бориспільського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_9 , слідчому СВ Бориспільського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_10 , слідчому СВ Бориспільського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_11 , старшому слідчому СВ Бориспільського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_12 , старшому слідчому СВ Бориспільського РУП ГУНП в Київській області ОСОБА_13 , дозвіл на тимчасовий доступ з можливістю вилучення в АТ КБ «« ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ: НОМЕР_9 , АДРЕСА_2 ), за період з 24 лютого 2022 року до фактичного зняття інформації, доступ до:
1) банківського рахунку відкритого в АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », НОМЕР_8 , що оформлено на БО « ІНФОРМАЦІЯ_1 » у тому числі копії паспорту, наказів, заяв про відкриття рахунків, матеріалів фото фіксації видачі (оформлення) кредитної картки, номеру телефону, вказаного нею при оформленні картки, заяв та інших документів на видачу пластикових карток, картки із зразками підпису;
2) до відомостей про рух грошових коштів по банківському рахунку АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_13 », НОМЕР_8 , з вказівкою дати, часу, місця та способу пере-рахування грошових коштів, номеру рахунку та розшифровкою інших відомостей про опонентів-власників рахунків, на які здійснене перерахування або з яких отримано грошові кошти за період часу з 24.02.2022 до фактичного зняття інформації.
3) до відомостей, чи підключена до банківського рахунку НОМЕР_8 послуга інтернет-банкінгу. Якщо так, то вказати номери телефонів, за допомогою яких можливий вхід у вказану систему, а також IP-адреси, з яких здійснювалось підключення послуги та IP-адреси, з яких здійснювали входи у вказану систему;
4) до відомостей про номер телефону, на який надходять смс - повідомлення про нарахування/зняття грошових коштів по картковому рахунку АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » НОМЕР_8 та інші операції.
Посадовим особам АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » надати тимчасовий доступ вказаним в ухвалі особам до запитуваної інформації у встановленому порядку.
Строк дії ухвали визначити до 04 травня 2025 року включно.
У разі невиконання ухвали слідчого судді відповідно ст. 166 КПК України, слідчий суддя за клопотання слідчого (прокурора) має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою отримання необхідної інформації.
Ухвала слідчого судді є остаточною та апеляційному оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1