13.03.2025
справа № 642/1366/25
провадження №3/642/517/25
13 березня 2025 року м. Харків
Суддя Ленінського районного суду м. Харкова Ольховський Є.Б., розглянувши матеріал про адміністративне правопорушення у відношенні:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , р.н.о.к.п.п. не встановлено, громадянина України, місце реєстрації: АДРЕСА_1 , місце мешкання: АДРЕСА_2
у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 187 КУпАП,-
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ №033652 від 12.03.2025, 11.03.25 о 21-15 год. гр. ОСОБА_1 був відсутній за місцем мешкання: АДРЕСА_2 , чим порушив обмеження адміністративного нагляду та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 187 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ №033651 від 11.03.2025, 11.03.25 о 15-40 год. гр. ОСОБА_1 перебував у приміщенні закладу, в якому здійснюється реалізація алкогольних напоїв на розлив за адресою: м. Харків, вул. Євгена Котляра, б.3-А «Вдали от жен», чим порушив обмеження адміністративного нагляду та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 187 КУпАП.
Постановою суду від 13.03.2025 р. вищевказані матеріали були об'єднані в одне провадження.
Правопорушник в судове засідання з'явився, провину у скоєному адміністративному правопорушенні визнав повністю, прохав суворо не карати.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що провина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.187 КУпАП підтверджується його поясненнями та наявними доказами в матеріалах справи, протоколами про адміністративні правопорушення, ухвалою Ленінського районного суду м. Харкова від 29.01.25 року, рапортами, у зв'язку із чим суд дійшов висновку про необхідність визнання ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КУпАП, та накладення адміністративного стягнення.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступень його вини, майновий стан, відсутність обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених КУпАП.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП з особи, на яку накладено адміністративне стягнення слід стягнути судовий збір у сумі 605,60 грн.
Керуючись ст.187 ч. 1, 276, 279, 283-285 КУпАП,-
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , р.н.о.к.п.п. не встановлено, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 187 КУпАП та піддати адміністративному стягненню вигляді штрафу у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 51 (п'ятдесят одна) грн.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , р.н.о.к.п.п. не встановлено, судовий збір в сумі 605,60 грн. в дохід держави.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
Документ, що підтверджує сплату штрафу, або його копія не пізніше трьох робочих днів після закінчення строку, передбаченого частиною першою статті 307 КУпАП, надсилається правопорушником до органу (посадовій особі), який виніс постанову про накладення штрафу.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених ч.5 ст.7 та ч.1 ст.287 КУпАП.
Суддя Є.Б. Ольховський