Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
"10" березня 2025 р.м. ХарківСправа № 922/4414/24
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Прохоров С.А.
секретар судового засідання Кончаренко В.Ю.
розглянувши матеріали заяви Головного управління ДПС у Харківській області вх. №4553 від 19.02.2025 по справі
за заявою Головне управління ДПС у Харківській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України
до Товариство з обмеженою відповідальністю "Суол Хілс ТД"
про визнання банкрутом
за участю:
ГУ ДПС у Харківській області, утворене на правах відокремленого підрозділу ДПС України - Логвінов О.Б.
арбітражного керуючого - Чипиженка Є.В.
Ухвалою суду від 20.01.2025 :
Відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "СУОЛ ХІЛС ТД", код ЄДРПОУ 42907722.
Визнано розмір вимог ініціюючого кредитора - Головного управління ДПС у Харківській області, утворене на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України в сумі 9 570 979,77 грн (з яких: 7 285 522,00 грн - основний платіж, 1 821 380,00 грн - штрафні санкції, 464 077,77 грн - пеня) та витрати зі сплати судового збору за подання заяви до суду в розмірі 30 280,00 грн та авансового внеску в сумі 72 000 грн.
Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, який передбачає зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), строк виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до дня введення мораторію.
Введено процедуру розпорядження майном боржника тривалістю до30.05.2025 року.
Призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Чипиженка Євгена Віталійовича.
Попереднє засідання у справі призначено на 10 березня 2025 р.
На адресу господарського суду після офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про визнання банкрутом надійшла заява Головного управління ДПС у Харківській області (вх. № 4553 від "19" лютого 2025 р.) з додатковими грошовими вимогами до боржника Товариство з обмеженою відповідальністю "Суол Хілс ТД" в розмірі 2 687 423,99 грн заборгованості перед бюджетом.
Ухвалою Господарського суду Харківської області від 20.02.2025 по справі №922/4414/24 залишено без руху заяву ГУ ДПС з додатковими кредиторськими вимогами, надано п'ятиденний строк для усунення недоліків заяви про кредиторські вимоги, а саме надання доказів зі сплати судового збору.
03.03.2025 Головне управління ДПС у Харківській області виправило недоліки заяви та надало докази сплати судового збору.
Ухвалою Господарського суду Харківської області від 04.03.2025 по справі №922/4414/24 призначено заяву ГУ ДПС з додатковими кредиторськими вимогами до розгляду в попередньому засіданні.
Частиною другою статті 47 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна. За результатами розгляду вимог окремого кредитора господарський суд постановляє ухвалу про їх визнання чи відхилення (повністю або частково), що не може бути оскаржена окремо від ухвали господарського суду, постановленої за результатами попереднього засідання.
Розпорядником майна грошові вимоги Головного управління ДПС у Харківській області визнані у повному обсязі, відповідно до повідомлення (вх. №5546 від 04.03.2025).
Представник кредитора підтримав заяву з додатковими вимогами до боржника.
Розглянувши заяву Головного управління ДПС в Харківській області з додатковими грошовими вимогами до боржника, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.
Згідно з ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Кредитор, за заявою якого відкрито провадження у справі, має право заявити додаткові грошові вимоги до боржника у межах строку, встановленого частиною першою цієї статті.
Відповідно до ч. 1 ст. 73 ГПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Згідно ч. 1 ст. 74 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
У відповідності до ст. 76 ГПК України, належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Зі змісту ст. 77 ГПК України вбачається, що обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування. Докази, одержані з порушенням закону, судом не приймаються.
Статтею 86 ГПК України встановлено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.
Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Дослідивши вимоги заяви, судом було встановлено, що станом на дату подачі заяви ДПС з додатковими вимогами ТОВ «Суол Хілс ТД» має заборгованість, що підлягає заявленю як кредиторські вимоги у сумі 2 687 423,99 грн (основний платіж - 20 344,72 грн, штрафні санкції - 4 250,00 грн, пеня, нарахована по ст. 129 ПК України у зв'язку з введенням мораторію на задоволення вимог кредиторів - 2 662 829,27 грн), а саме:
1. ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТIСТЬ IЗ ВИРОБЛЕНИХ В УКРАЇНI ТОВАРIВ(РОБIТ, ПОСЛУГ) (14010100) у сумі 2 665 373,43 грн (штрафні санкції - 2 720,00 грн, пеня, нарахована по ст. 129 ПК України у зв'язку з введенням мораторію на задоволення вимог кредиторів - 2 662 653,43 грн):
- Податкове повiдомлення-рiшення N 0247461814 вiд 11.11.2021 у сумі 340,00 грн;
- Податкове повiдомлення-рiшення N 0310091814 вiд 23.12.2021 у сумі 1 020,00 грн;
- Податкове повiдомлення-рiшення N 0185920413 вiд 10.04.2024 у сумі 1 360,00 грн;
- Нараховано пенi IКП на Податкове повiдомлення-рiшення N 0009125104 вiд 13.02.2020 у сумі 2 129 687,16грн;
- Нараховано пенi IКП на Податкове повiдомлення-рiшення N 0009125104 вiд 13.02.2020 у сумі 532 421,64 грн;
- Нараховано пенi IКП на Податкове повiдомлення-рiшення N 0247461814 вiд 11.11.2021 у сумі 99,39 грн;
- Нараховано пенi IКП на Податкове повiдомлення-рiшення N 0310091814 вiд 23.12.2021 у сумі 298,17 грн;
- Нараховано пенi IКП на на Податкове повiдомлення-рiшення N 0185920413 вiд 10.04.2024 у сумі 147,07 гривень.
2. ПОДАТОК НА ПРИБУТОК ПРИВАТНИХ ПIДПРИЄМСТВ (11021000) у сумі 1 046,76 грн (штрафні санкції - 1 020,00 грн, пеня, нарахована по ст. 129 ПК України у зв'язку з введенням мораторію на задоволення вимог кредиторів - 26,76 грн):
- Податкове повiдомлення-рiшення N 0/62154/0413 вiд 01.11.2024 у сумі 1 020,00 грн;
- Нараховано пенi IКП на Податкове повiдомлення-рiшення N 0/62154/0413 вiд 01.11.2024 у сумі 26,76 гривень.
3. ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФIЗ ОСIБ, ЩО СПЛ ПОДАТ АГЕНТАМИ, IЗ ДОХОДIВ ПЛАТНИКА ПОДАТКУ У ВИГЛЯДI З/П (11010100) у сумі 659,08 грн (штрафні санкції - 510,00 грн, пеня, нарахована по ст. 129 ПК України у зв'язку з введенням мораторію на задоволення вимог кредиторів - 149,08 грн):
- Податкове повiдомлення-рiшення N 0021975105 вiд 12.03.2020 у сумі 510,00 грн;
- Нараховано пенi IКП на Податкове повiдомлення-рiшення N 0021975105 вiд 12.03.2020 у сумі 149,08 гривень.
4. ЄДИН. ВНЕС., НАРАХ. РОБОТ. НА СУМИ:ЗАРОБ. ПЛАТИ, ВИНАГ. ЗА ДОГОВ. ЦПХ, ДОП. ПО ТИМЧАС. НЕПР. (71010000) у смі 20 344,72 (основний платіж - 20344,72 грн):
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9242401515 вiд 17.10.2019 терм.спл. 21.10.2019 в сумі 918,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9266038693 вiд 12.11.2019 терм.спл. 20.11.2019 у сумі 918,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9306940936 вiд 20.12.2019 терм.спл. 20.12.2019 у сумі 918,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9332138297 вiд 20.01.2020 терм.спл. 20.01.2020 у сумі 918,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9030451417 вiд 20.02.2020 терм.спл. 20.02.2020 у сумі 1 039,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9058445429 вiд 20.03.2020 терм.спл. 20.03.2020 у сумі 1 039,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9085234398 вiд 21.04.2020 терм.спл. 21.04.2020 у сумі 1 039,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9111503646 вiд 20.05.2020 терм.спл. 20.05.2020 у сумі 1 039,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9141597481 вiд 22.06.2020 терм.спл. 22.06.2020 у сумі 1 039,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9171705097 вiд 20.07.2020 терм.спл. 20.07.2020 у сумі 1 039,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9206510282 вiд 20.08.2020 терм.спл. 20.08.2020 у сумі 1 039,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9238059804 вiд 21.09.2020 терм.спл. 21.09.2020 у сумі 1 039,06 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9271737317 вiд 20.10.2020 терм.спл. 20.10.2020 у сумі 1 100,00 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9305645799 вiд 19.11.2020 терм.спл. 20.11.2020 у сумі 1 100,00 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9336524491 вiд 16.12.2020 терм.спл. 21.12.2020 у сумі 1 100,00 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску № 9356472552 вiд 11.01.2021 терм.спл. 20.01.2021 у сумі 1 100,00 грн;
- Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9109278275 вiд 05.05.2021 терм.спл. 11.05.2021 у сумі 3 960,00 гривень.
У відповідності до пп. 14.1.137 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, орган стягнення - державний орган, уповноважений здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу в межах повноважень, встановлених цим Кодексом та іншими законами України.
Згідно п.п.41.1.1 п.41.1 ст.41 Податкового кодексу України, контролюючими органами є податкові органи (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його територіальні органи) - щодо дотримання законодавства з питань оподаткування (крім випадків, визначених підпунктом 41.1.2 цього пункту), законодавства з питань сплати єдиного внеску, а також щодо дотримання іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, чи його територіальні органи;
Згідно п.41.4 ст. 41 Податкового кодексу України, Органами стягнення є виключно контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 цього пункту, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці в межах своїх повноважень. Стягнення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску за виконавчими написами нотаріусів не дозволяється.
Відповідно до пп. 191.1.45 п. 191.1 ст. 191 Податкового кодексу України, контролюючі органи звертаються до суду у випадках, передбачених законодавством.
Відповідно п. 1.3. ст.1 Податкового кодексу України цей Кодекс не регулює питання погашення податкових зобов'язань або стягнення податкового боргу з осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Кодексом України з процедур банкрутства, з банків, на які поширюються норми Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", проведення комплексних перевірок з метою виявлення фінансових рахунків та погашення зобов'язань зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (крім особливостей функціонування єдиного рахунку, подання звітності щодо суми нарахованого єдиного внеску), зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.
Згідно п. п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПК України податковий борг податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Згідно з п. п. 16.1.4 п. 16.4 ст. 16 ПК України платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим кодексом та законами з питань митної справи.
Виконанням податкового обов'язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк (п. 38.1 ст. 38 ПК України).
Згідно із ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства - кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.
За змістом положень статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсними кредиторами є кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника
Податкові повідомлення надсилалися боржнику засобами поштового зв'язку. Доказів їх оскарження до матеріалів справи не подано.
Порядок виникнення грошових зобов'язань щодо сплати податків та зборів визначений ПК України, положеннями пунктів 1.1. та 1.3 статті 1 якого унормовано, що цей Кодекс регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Податковий кодекс України дає визначення грошового зобов'язання, яке є спеціальним для цілей податкового законодавства, а саме - грошове зобов'язання платника податків - це сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податкове зобов'язання та/або інше зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня (п. 14.1.39. ПКУ).
Податковим боргом є сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункт 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України).
Згідно з п. 102.4 ст.102 ПКУ у разі якщо грошове зобов'язання нараховане контролюючим органом до закінчення строку давності, визначеного у п. 102.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв'язку з відмовою у самостійному погашенні такого грошового зобов'язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу, крім випадків передбачених абзацом третім пункту 59.1 статті 59 цього Кодексу. Якщо платіж стягується за рішенням суду, строки стягнення встановлюються до повного погашення такого платежу або визначення боргу безнадійним.
Відповідно до положень пунктів 95.1-95.3 статті 95 і пункту 102.4 статті 102 ПК України встановлено, що контролюючий орган може звернутися до адміністративного суду з позовом про стягнення податкового боргу з платників податків із дотриманням відповідних умов, встановлених пунктом 95.2 статті 95 ПК України, які надають право на примусове стягнення податкового боргу, а також строку - 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу.
З метою підтримки платників податків і спрощення адміністративних процедур, Законом України від 17.03.2020 № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який набрав чинності 18 березня 2020 року, до ПК України внесено зміни. Зокрема, підрозділ 10 розділу XX «Перехідні положення» доповнено пунктами 52-2.
Згідно з нововведеним пунктом 52-2 законодавець установив, що «на період з 18 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), зупиняється перебіг строків давності, передбачених статтею 102 цього Кодексу».
Для формування єдиної правозастосовчої практики з питання застосування вищенаведених норм права Верховний Суд зробив висновок при розгляді касаційної скарги Головного управління ДПС у Волинській області у Постанові від 23.12.22 в справі №140/12235/21 адміністративне провадження №К/990/20917/22, що до завершення дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), ПК України встановив зупинення перебігу усіх строків давності, встановлених статтею 102 ПК України.
30.06.2023 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2023 № 651 на всій території України карантин, встановлений з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відмінено.
З 24.02.2022 у зв'язку із військовою агресією російської федерації в Україні запроваджено воєнний стан, який діє на даний час.
Пунктом 102.9. статті 102 ПКУ передбачено, що на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану, що вводиться в Україні, зупиняється перебіг строків, визначених цим Кодексом, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Враховуючи, що заявлені Головним управлінням ДПС у Харківській області додаткові грошові вимоги, підтверджені належними й допустимими доказами, не спростовані боржником та визнані розпорядником майна, суд вважає за необхідне заяву ГУ ДПС у Харківській області, утворене на правах відокремленого підрозділу ДПС України (вх. №4553 від 19.02.2025) з додатковими грошовими вимогами до боржника задовольнити та визнати ці грошові вимоги в розмірі 2 687 423,99 грн (з яких основний платіж - 20 344,72 грн, штрафні санкції - 4 250,00 грн, пеня, нарахована по ст. 129 ПК України у зв'язку з введенням мораторію на задоволення вимог кредиторів - 2 662 829,27 грн).
Крім того, Головним управлінням ДПС у Харківській області при зверненні до суду з заявою про грошові вимоги до боржника було сплачено судовий збір в розмірі 4 844,80 грн.
Отже, сплачений кредитором судовий збір у розмірі 4 844,80 грн також підлягає включенню до реєстру вимог кредиторів відповідно до положень Кодексу України з процедур банкрутства.
Керуючись статтями 45, 47 Кодексу України з процедур банкрутства, статтями 73-79, 86 232-235 Господарського процесуального кодексу України , суд -
Задовольнити заяву Головного управління ДПС у Харківській області вх. №4553 від 19.02.2025.
Визнати додаткові грошові вимоги Головного управління ДПС у Харківській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Суол Хілс ТД" в розмірі 2 687 423,99 грн (з яких основний платіж - 20 344,72 грн, штрафні санкції - 4 250,00 грн, пеня, нарахована по ст. 129 ПК України у зв'язку з введенням мораторію на задоволення вимог кредиторів - 2 662 829,27 грн).
Зобов'язати розпорядника майна внести відомості щодо визнаних додаткових вимог Головного управління ДПС у Харківській області до реєстру вимог кредиторів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення - 10.03.2025.
Ухвала не може бути оскаржена окремо від ухвали господарського суду, постановленої за результатами попереднього засідання.
Повний текст ухвали складено та підписано - 13.03.2025.
Суддя Прохоров С.А.