вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
про результати розгляду заяви
поточного кредитора про грошові
вимоги до банкрута у справі про банкрутство
05.03.2025м. ДніпроСправа № 904/10560/17
За заявою Головного управління ДПС у Хмельницькій області з грошовими вимогами в загальній сумі 17 014,84 грн
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий Світ" (49026, м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996)
Суддя Соловйова А.Є.
Секретар судового засідання Товстоп'ятка В.В.
Представники:
від кредитора ГУ ДПС у Хмельницькій області: не з'явився
ліквідатор: Смолов К.В., посвідчення №1950 від 21.12.2018
В провадженні судді Господарського суду Дніпропетровської області Соловйової А.Є. перебуває справа №904/10560/17 за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий Світ Україна" до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ" (м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996) про визнання банкрутом.
Постановою Господарського суду Дніпропетровської області від 02.10.2024 припинено процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ" (м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996). Припинено повноваження арбітражного керуючого Смолова Костянтина Вікторовича (свідоцтво №1894 від 21.12.2018, 49000, м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 59, офіс 234), як розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ". Визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ" (м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996) банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру у справі строком на 12 місяців, до 02.10.2025. Призначено ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ" (м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996) арбітражного керуючого Смолова Костянтина Вікторовича (свідоцтво №№1894 від 21.12.2018, 49000, м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 59, офіс 234).
30.12.2024 від Головного управління ДПС у Хмельницькій області надійшла заява вих. №14520/5/22-01-13-02-10 від 12.12.2024 з грошовими вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ", (м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996) в загальній сумі 17 014,84 грн, з яких: 10 958,84 грн - вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), 6 056,00 грн - судовий збір за подання заяви з грошовими вимогами до боржника.
Ухвалою суду від 13.01.2025 заяву Головного управління ДПС у Хмельницькій області вих. №14520/5/22-01-13-02-10 від 12.12.2024 з грошовими вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ", (м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996) в загальній сумі 17 014,84 грн, з яких: 10 958,84 грн - вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), 6 056,00 грн - судовий збір за подання заяви з грошовими вимогами до боржника залишено без руху. Зобов'язано заявника протягом десяти днів з дня вручення ухвали суду усунути недоліки заяви, а саме:
- надати докази надсилання копії заяви з грошовими вимогами боржнику - Товариству з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ" і ліквідатору - арбітражному керуючому Смолову Костянтину Вікторовичу.
27.01.2025 від Головного управління ДПС у Хмельницькій області надійшов лист на виконання вимог ухвали суду від 13.01.2025, до якого додано докази надсилання копії заяви з грошовими вимогами боржнику - Товариству з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ" і ліквідатору - арбітражному керуючому Смолову Костянтину Вікторовичу.
Ухвалою суду від 30.01.2025 прийнято до розгляду заяву Головного управління ДПС у Хмельницькій області вих. №14520/5/22-01-13-02-10 від 12.12.2024 з грошовими вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ", (м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996) в загальній сумі 17 014,84 грн, з яких: 10 958,84 грн - вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), 6 056,00 грн - судовий збір за подання заяви з грошовими вимогами до боржника. Призначено розгляд заяви в судовому засіданні на 18.02.2025 о 11:00 год.
У судовому засіданні, призначеному на 18.02.2025, в режимі відеоконференції приймав участь представник кредитора ГУ ДПС у Хмельницькій області.
У судове засідання, призначене на 18.02.2025, з'явився ліквідатор.
Представник кредитора ГУ ДПС у Хмельницькій області підтримав подану заяву з грошовими вимогами до боржника.
Ліквідатор заперечив проти визнання грошових вимог Головного управління ДПС у Хмельницькій області. Зазначив, що ним було складено повідомлення про результати розгляду вимог кредитора та направлено на адресу Головного управління ДПС у Хмельницькій області 14.02.2025.
Представник кредитора ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомив, що станом на дату проведення судового засідання (18.02.2025) інформації від ліквідатора боржника Смолова К.В. про розгляд грошових вимог ними отримано не було.
Ухвалою суду від 18.02.2025 оголошено перерву в судовому засіданні до 05.03.2025 о 10:30 год.
18.02.2025 від арбітражного керуючого Смолова К.В. надійшло клопотання б/н від 18.02.2025 про долучення до матеріалів справи повідомлення вих.№02-18/262 від 14.02.2025 про розгляд грошових вимог Головного управління ДПС у Хмельницькій області, в якому ліквідатор не визнає грошові вимоги кредитора в повному обсязі.
03.03.2025 від кредитора ГУ ДПС у Хмельницькій області надійшла заява б/н від 28.02.2025 щодо заявлених грошових вимог до боржника.
Суд долучив подані документи до матеріалів справи.
У судове засідання, призначене на 05.03.2025, представник кредитора ГУ ДПС у Хмельницькій області не з'явився, про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлений належним чином.
У судове засідання, призначене на 05.03.2025, з'явився ліквідатор.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши ліквідатора, господарський суд
За боржником Товариством з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ", (м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996) рахується податковий борг перед бюджетом на суму 10 958,84 грн, який виник по:
1) земельному податку з юридичних осіб, на загальну суму 10 832,50 грн (основний платіж), на підставі податкового розрахунку земельного податку №25935189 від 19.02.2018, відповідно до дати нарахування:
02.03.2018 в сумі 902,71 грн;
30.03.2018 в сумі 902,71 грн;
30.04.2018 в сумі 902,71 грн;
30.05.2018 в сумі 902,71 грн;
30.06.2018 в сумі 902,71 грн;
30.07.2018 в сумі 902,71 грн;
30.08.2018 в сумі 902,71 грн;
30.09.2018 в сумі 902,71 грн;
30.10.2018 в сумі 902,71 грн;
30.11.2018 в сумі 902,71 грн;
30.12.2018 в сумі 902,71 грн;
30.01.2019 в сумі 902,69 грн;
2) орендній платі з юридичних осіб, на загальну суму 126,34 грн (основний платіж), на підставі податкового розрахунку земельного податку №25936691 від 19.02.2018;
Відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів. повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства встановлені Податковим кодексом України (в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин).
Відповідно до п. 6.1 ст. 6 Податкового кодексу України, податком с обов'язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.
Згідно з п.п. 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податкове зобов'язання та/або інше зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня.
Податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митим кодексом України (п.п. 14.1.156 п. 14.1 ст. 14 ПК України).
В податковому законодавстві податковий обов'язок включає в себе обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи
Податкова декларація, розрахунок, звіт (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючим органам у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата грошового зобов'язання, у тому числі податкового зобов'язання або відображаються обсяги операції (операцій), доходів (прибутків), щодо яких податковим та митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов'язку нарахування і сплати податку і збору, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку, а також суми нарахованого єдиного внеску (п. 46.1. ст. 46 ПК України).
Пунктами 49.1., 49.2. статті 49 Податкового кодексу України передбачено, що податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків. Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожною окремого податку, платником якої він є. Цей абзац застосовується до всіх платників податків, в тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності.
Пунктом 54.1. ст. 54 Податкового кодексу України визначено, що крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податковою та/або грошовою зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Гака сума грошовою зобов'язання та/або нені вважається узгодженою.
Платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларант протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідною граничного строку, передбаченою цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом (п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України).
Відповідно до пунктів 203.1, 203.2. ст. 203 Податковою кодексу України податкова декларація подасться за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітної о (податковою) місяця.
Сума податковою зобов'язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідною граничною строку, передбаченою пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
Таким чином, положеннями податкового законодавства визначено обов'язок платника податків подавати податкові декларації щодо кожною окремою податку, платником якою він є, за кожний встановлений Податковим кодексом України звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню та обов'язок самостійно сплатити суму податковою зобов'язання, зазначену у поданій податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничною строку, передбаченого ПК України для подання податкової декларації.
Так, з метою добровільної сплати заборгованості ГУ ДПС у Хмельницькій області було направлено на адресу боржника податкову вимогу форми «Ю» від 05 березня 2018 року № 11382-17. Однак, вжиті заходи не призвели до позитивного результату та погашення податкового боргу.
Кредитор зазначив, що станом на дату звернення з вказано заявою заборгованість боржника перед Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області в сумі 10 958.84 грн не погашена.
Заперечуючи проти визнання грошових вимог Головного управління ДПС у Хмельницькій області, ліквідатор посилається на те, що оскільки податковий орган не є стороною договору оренди, то у податкового органу відсутні повноваження стягувати оренду плату за договором оренди, укладеного між боржником та міською радою, а також на те, що оскільки боржник не перебуває на обліку в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, то відповідно відсутні підстави для заявлення ними грошових вимог до боржника.
Дослідивши матеріали справи, суд зазначає, що земельний податок - обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів (підпункт 14.1.72. пункту 14.1. статті 14 ПК України
За приписами п.п. 269.1.1. п. 269.1. ст. 269 ПК України, платниками плати за землю є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв).
Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта, ТОВ «Фруктовий світ» є власником земельної ділянки з кадастровим номером 6825083600:03:007:0797, площею 0,8666 га, за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р., с/рада. Лісовогринівецька
Той факт, що земельна ділянка знаходиться на території Хмельницької області, створює обов'язок сплати податку незалежно від місця обліку боржника в податкових органах.
Відповідно до статті 19-1 Податкового кодексу України, контролюючий орган має право адмініструвати платежі, зокрема земельний податок, до місцевого бюджету.
Вимоги щодо сплати земельного податку формуються на підставі податкової декларації, поданої боржником, а не залежно від його реєстрації в конкретному органі ДПС.
Подання податкової декларації з плати за землю підтверджує, що боржник визнає наявність податкового обов'язку щодо конкретної земельної ділянки. Це є достатньою правовою підставою для заявлення грошових вимог, навіть якщо боржник не перебуває на обліку в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.
Відсутність боржника на обліку в конкретному органі ДПС не звільняє його від обов'язку сплачувати податок.
Отже, Головне управління ДПС у Хмельницькій області, має всі підстав заявляти грошові вимоги щодо земельного податку з юридичних осіб, оскільки вони ґрунтуються на поданій податковій декларації та правовідносинах, пов'язаних із користуванням земельною ділянкою.
Щодо грошових вимог Головного управління ДПС у Хмельницькій області в сумі 126,34 грн на підставі податкового розрахунку земельного податку №25936691 від 19.02.2018, слід зазначити наступне.
За змістом статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства грошовим зобов'язанням є зобов'язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України; кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до ПК України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до підпункту 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 ПК України плата за землю - обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Земельний податок - обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів (підпункт 14.1.72 пункту 14.1 статті 14 ПК України).
Орендна плата для цілей розділу XII цього Кодексу - обов'язковий платіж за користування земельною ділянкою державної або комунальної власності на умовах оренди (підпункт 14.1.136 пункту 14.1 статті 14 ПК України).
За приписами підпункту 269.1.1 пункту 269.1 статті 269 ПК України платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) (підпункт 269.1.1.1) та землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування (підпункт 269.1.1.2).
Натомість, згідно підпункту 269.1.2 пункту 269.1 статті 269 ПК України платники орендної плати - землекористувачі (орендарі) земельних ділянок державної та комунальної власності на умовах оренди.
Отже, законодавцем визначено, що плата за землю може справлятися як у формі земельного податку, так і у формі орендної плати. При цьому, одночасне стягнення такої плати і як земельного податку і як орендної плати зазначеною нормою закону не передбачено.
Такий висновок узгоджується з правовою позицією, викладеною у постанові Верховного Суду від 05.07.2022 у справі № 908/1721/21.
Орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності - обов'язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою та справляння якого здійснюється відповідно до положень розділу XIII ПК України.
Відповідно до пункту 288.1 статті 288 ПК України, розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем, а підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.
Положеннями статті 288 ПК України унормовано, що підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки, оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства; платником орендної плати є орендар земельної ділянки; об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки.
Верховний Суд у постанові від 05.07.2022 у справі № 908/1721/21 зазначив, що оскільки боржник не є власником земельної ділянки, а податковий орган не є стороною договору оренди, то у нього відсутні повноваження стягувати орендну плату за договором оренди, укладеного між боржником та міською радою.
Згідно з правовим висновком, наведеним у п.п. 31, 32, 33 постанови Верховного Суду у складі судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду від 11.12.2024 у справі №910/15043/21, суд зазначив, що оскільки податковий орган не є стороною договору оренди, то у податкового органу відсутні повноваження стягувати орендну плату за договором оренди, укладеного між боржником та міською радою. Оскільки договір оренди земельної ділянки з кадастровим номером 2310100000:02:033:0086 укладений безпосередньо між боржником і Запорізькою міською радою, колегія суддів касаційної інстанції дійшла висновку, що Головне управління ДПС у Запорізькій області не є стороною цього договору, і, відповідно, не має права подавати заяву з кредиторськими вимогами на суму 67 466,07 грн, що стосується заборгованості по орендній платі за землю.
Аналогічний висновок міститься в постанові Верховного Суду від 26.04.2023 у справі №910/18544/21.
Враховуючи викладене вище, грошові вимоги Головного управління ДПС у Хмельницькій області 126,34 грн (орендна плата за землю) підлягають відхиленню.
Частиною 4 ст.60 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що у ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає заяви з вимогами поточних кредиторів, які надійшли до господарського суду після офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом. Заяви з вимогами поточних кредиторів розглядаються господарським судом у порядку черговості їх надходження. За результатами розгляду зазначених заяв господарський суд своєю ухвалою визнає чи відхиляє (повністю або частково) вимоги таких кредиторів.
За змістом частини 1 статті 64 Кодексу України з процедур банкрутства кошти, одержані від
продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів у порядку, встановленому цим Кодексом. При цьому:
1) у першу чергу задовольняються: вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати працюючим та звільненим працівникам банкрута, грошові компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв'язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов'язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, які направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, які направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідна допомога, належна працівникам у зв'язку з припиненням трудових відносин, та нараховані на ці суми страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі; вимоги щодо виплати заборгованості із компенсації збитків, завданих Державному бюджету України внаслідок виконання рішень Європейського суду з прав людини, постановлених проти України; вимоги кредиторів за договорами страхування; витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді; витрати кредиторів на проведення аудиту, якщо аудит проводився за рішенням господарського суду за рахунок їхніх коштів;
2) у другу чергу задовольняються: вимоги із зобов'язань, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю громадян, шляхом капіталізації у ліквідаційній процедурі відповідних платежів, у тому числі до Фонду соціального страхування України за громадян, які застраховані в цьому фонді, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, зобов'язань із сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, крім вимог, задоволених позачергово, з повернення невикористаних коштів Фонду соціального страхування України, а також вимоги громадян - довірителів (вкладників) довірчих товариств або інших суб'єктів підприємницької діяльності, які залучали майно (кошти) довірителів (вкладників);
3) у третю чергу задовольняються: вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів); вимоги центрального органу виконавчої влади, що здійснює управління державним резервом;
4) у четверту чергу задовольняються вимоги кредиторів, не забезпечені заставою;
5) у п'яту чергу задовольняються вимоги щодо повернення внесків членів трудового колективу до статутного капіталу підприємства;
6) у шосту чергу задовольняються інші вимоги.
Станом на подання заяви, грошові вимоги, зазначені в ній залишаються повністю неоплаченими з боку Боржника, у зв'язку з фактичною неплатоспроможністю.
З огляду на обґрунтованість вимог, викладених в заяві Головного управління ДПС у Хмельницькій області, суд дійшов висновку щодо наявності підстав для визнання його поточним кредитором з грошовими вимогами до боржника в сумі 16 888,50 грн, яка підлягає погашенню у наступному порядку:
- 6 056,00 грн (судовий збір за подання заяви) - 1 черга задоволення вимог кредиторів;
- 10 832,50 грн (земельний податок з юридичних осіб) - 3 черга задоволення вимог кредиторів.
Грошові вимоги в сумі 126,34 грн (орендна плата за землю) підлягають відхиленню.
Керуючись ст.ст. 2, 73-74, 76-79, 86, 91, 234-235 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст. 45, 60, 64 Кодексу України з процедур банкрутства, суд
Визнати грошові вимоги Головного управління ДПС у Хмельницькій області (код ЄДРПОУ 44070171) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктовий світ", (м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 60-62, код ЄДРПОУ 33590996) в сумі 6 056,00 грн (судовий збір за подання заяви) - 1 черга задоволення вимог кредиторів, в сумі 10 832,50 грн (земельний податок з юридичних осіб) - 3 черга задоволення вимог кредиторів.
Грошові вимоги в сумі 126,34 грн (орендна плата за землю) - відхилити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття - 05.03.2025 та може бути оскаржена в порядку, передбаченому ст.ст. 254-258 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя А.Є. Соловйова