Ухвала від 12.03.2025 по справі 560/8909/24

Справа № 560/8909/24

УХВАЛА

12 березня 2025 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Шевчука О.П., розглянувши заяву по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 06.02.2025 по справі №560/8909/24 заяву ОСОБА_1 - задоволено частково. Визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, яка полягає у невиконанні постанови Сьомого апеляційного адміністративного суду від 18.11.2024 у справі №560/8909/24. Направлно цю окрему ухвалу Головному управлінню Пенсійного фонду України в Хмельницькій області для вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону посадовими особами. Встановлено Головному управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області 30-денний строк з дня отримання (вручення) копії цієї ухвали для подання до суду доказів вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону при виконанні судового рішення.

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області звернулось до суду з заявою в якій просить продовжити строк для виконання вимог ухвали Хмельницького окружного адміністративного суду від 06.02.2025 по справі №560/8909/24 за заявою ОСОБА_1 та надати додатковий термін для виконання вимог вказаної ухвали до отримання відповіді за запитом від 04.03.2025 з Пенсійного фонду України строком 15 днів.

Вирішуючи подану заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, суд враховує наступне.

Відповідно до частини другої статті 44 КАС України учасники справи зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

Згідно з частиною другою статті 121 КАС України, встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Враховуючи зазначене, суд вважає за можливе продовжити строк для виконання вимог ухвали Хмельницького окружного адміністративного суду від 06.02.2025 по справі №560/8909/24 за заявою ОСОБА_1 та надати додатковий термін для виконання вимог вказаної ухвали до отримання відповіді за запитом від 04.03.2025 з Пенсійного фонду України строком 15 днів.

Керуючись статтями 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Продовжити Головному управлінню Пенсійного фонду України в Хмельницькій області строк для виконання вимог ухвали Хмельницького окружного адміністративного суду від 06.02.2025 по справі №560/8909/24 за заявою ОСОБА_1 та надати додатковий термін для виконання вимог вказаної ухвали до отримання відповіді за запитом від 04.03.2025 з Пенсійного фонду України строком 15 днів.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Головуючий суддяО.П. Шевчук

Попередній документ
125784574
Наступний документ
125784576
Інформація про рішення:
№ рішення: 125784575
№ справи: 560/8909/24
Дата рішення: 12.03.2025
Дата публікації: 14.03.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Хмельницький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської ка
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (18.11.2024)
Дата надходження: 18.06.2024
Предмет позову: про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії