Ухвала від 10.03.2025 по справі 160/31515/24

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

10 березня 2025 рокуСправа № 160/31515/24

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - Букіної Л.Є., розглянувши матеріали позовної заяви в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

УСТАНОВИВ:

До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалою суду від 02.12.2024 року відкрито провадження у справі.

Ухвалою суду від 31.01.2025 року позовну заяву залишено без руху після відкриття провадження у справі шляхом надання до суду доказів, що підтверджують обставини зазначені у позовній заяві та стосуються ОСОБА_1 .

На виконання вимог ухвали суду позивач надав заяву про усунення недоліків, в якій зазначив, що позовну заяву залишено без руху в частині пропуску строку звернення до суду.

Однак, такі твердження є безпідставними, адже ухвалою суду від 31.01.2025 року позивачеві встановлено строк для усунення недоліків шляхом надання до суду доказів, що підтверджують обставини зазначені у позовній заяві та стосуються ОСОБА_1 , адже до позовної заяви представником позивача додані додатки, а саме: лист ПФУ та розрахунки пенсії ОСОБА_2 , тоді як позивачем у справі є ОСОБА_1 .

Суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо провадження в адміністративній справі було відкрито за позовною заявою, яка не відповідає вимогам статей 160, 161, 172 цього Кодексу, і позивач не усунув цих недоліків у строк, встановлений судом (пункт 7 частини 1 статті 240 Кодексу адміністративного судочинства України).

Частиною 3 статті 240 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що про залишення позову без розгляду суд постановляє ухвалу. Ухвала суду про залишення позову без розгляду може бути оскаржена.

Ураховуючи те, що позивачем не усунуто недоліки у визначений в ухвалі від 31.01.2025 року спосіб, позов слід залишити без розгляду.

Керуючись ст. 240, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та може бути оскаржена до Третього апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з моменту її складення.

Суддя Л.Є. Букіна

Попередній документ
125745857
Наступний документ
125745859
Інформація про рішення:
№ рішення: 125745858
№ справи: 160/31515/24
Дата рішення: 10.03.2025
Дата публікації: 13.03.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (10.03.2025)
Дата надходження: 27.11.2024
Предмет позову: визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії