Справа № 456/1269/25
Провадження № 2/456/969/2025
про повернення позовної заяви
11 березня 2025 року місто Стрий
Суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області О. Ю. Писарев, розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) до Стрийської міської ради Львівської області (ЄДРПОУ 26256903, адреса: 82400, Львівська область, м. Стрий, вул. Шевченка, 71) про визнання права власності на нерухоме майно,-
Позивач звернувся до суду із позовом, в якому просить визнати за нею, гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , право власності на нежитлове приміщення загальною площею 24,3 кв.м, що знаходиться по АДРЕСА_2 .
07 березня 2025 року позивач, ОСОБА_1 , подала до суду заяву про відкликання позовної заяви до відкриття провадження у справі.
Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України заява повертається у випадках, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійде заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
На підставі наведеного та враховуючи, що провадження по даній справі відкрито не було, позовну заяву ОСОБА_1 до Стрийської міської ради Львівської області про визнання права власності на нерухоме майно, слід повернути позивачу.
Керуючись п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до Стрийської міської ради Львівської області про визнання права власності на нерухоме майно - повернути позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її підписання.
Суддя О. Ю. Писарев