11.03.2025 Справа № 914/654/25
Господарський суд Львівської області у складі судді Н.Є. Березяк, розглянувши матеріали заяви: ОСОБА_1 , м. Харків,
про: забезпечення позову до пред'явлення позову
до особи яка може отримати статус відповідача: Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Панорама-Львів», м. Львів,
На розгляд Господарського суду Львівської області 10.03.2025 надійшла заява ОСОБА_1 про забезпечення позову до пред'явлення позову, в якій просить суд заборонити Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Панорама-Львів» (ЄДРПОУ 40357425), залученим підрядним організаціям та особам, будь-яким органам та фізичним і юридичним особам встановлювати сонячні панелі/сонячні батареї/сонячні електростанції або інші системи/альтернативні джерела енергії за адресою АДРЕСА_1 , в тому числі, але не виключно вчиняти будь-які дії щодо: розгляду і вирішення питань, пов'язаних з встановленням сонячних панелей/сонячних батарей/сонячних електростанцій або інших систем/альтернативних джерел енергії за адресою АДРЕСА_1 , укладення будь-яких угод, договорів, які пов'язані з отриманням кредитних коштів на придбання та/або встановлення/монтаж сонячних панелей/сонячних батарей/сонячних електростанцій або інших систем/альтернативних джерел енергії, купівлею та/або встановленням сонячних панелей/сонячних батарей/сонячних електростанцій або інших систем/альтернативних джерел енергії тощо.
Як вбачається з поданої заяви, ОСОБА_1 має намір звернутися до Господарського суду Львівської області з позовною заявою до Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Панорама-Львів» про визнання недійсним та скасування рішень загальних зборів членів ОСББ або рішення правління ОСББ (в залежності від документів, які буде отримано від відповідача щодо оформлення відповідного рішення), та визнання протиправними дій уповноважених осіб ОСББ «Панорама-Львів» щодо отримання кредиту і встановлення сонячних панелей на даху будинку за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідно до ч.4 ст.140 ГПК України, у виняткових випадках, коли наданих заявником пояснень та доказів недостатньо для розгляду заяви про забезпечення позову, суд може призначити її розгляд у судовому засіданні з викликом сторін.
Зважаючи на необхідність отримання додаткових пояснень та доказів, суд дійшов висновку про призначення даної заяви до розгляду в судовому засіданні.
Керуючись статтями 140, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову до пред'явлення позову від 10.03.2025 призначити до розгляду в судовому засіданні на 13.03.2025 на 14:00 год.
2. Визнати явку сторін в судове засідання обов'язковою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя Березяк Н.Є.