Справа № 932/53/25
2-о/212/98/25
10 березня 2025 року м. Кривий Ріг
Суддя Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Чайкін І.Б., ознайомившись з матеріалами заяви ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Стефаненко Анастасія Сергіївна, заінтересовані особи: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ про встановлення факту перебування на утриманні,-
встановив:
В провадження Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області з Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська, на виконання ухвали від 02.01.2025 року, надійшла вказана заява про встановлення факту перебування на утриманні.
Спори між судами про підсудність не допускаються. Справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.
Заява відповідає вимогам статей 318 ЦПК України. Підстави, визначені статтями 185 - 186 ЦПК України, для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Тому її слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Справа буде розглядатися в порядку окремого провадження на підставі ч. 2 ст. 293, ч.2 ст. 317 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 260, 274, 277,278 ЦПК України, суддя, -
постановив:
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Стефаненко Анастасія Сергіївна, заінтересовані особи: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ про встановлення факту перебування на утриманні.
Розгляд справи проводити в порядку окремого провадження.
Призначити слухання справи на 09.00 годину, 01.04.2025 року, в приміщенні Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, у залі судового засідання № 204.
У судове засідання викликати заявницю, її представника, заінтересованих осіб.
Відповідно до ч.3, 4 ст. 294 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: https://court.gov.ua/sud0413/
Копію ухвали, копією заяви та копії доданих документів надіслати заявнику та заінтересованій особі.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту підписання її суддею.
Ухвала складена та підписана 10.03.2025 року.
Суддя І. Б. Чайкін