Справа № 609/109/25
1-кп/609/50/2025
10 березня 2025 року
Шумський районний суд Тернопільської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
провівши у приміщенні суду в м. Шумськ, підготовче судове засідання у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025211010000002 від 01 січня 2025 року про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.246 КК України,
за участю:
прокурора ОСОБА_4 ,
обвинуваченого ОСОБА_3 , -
На розгляді Шумського районного суду Тернопільської області перебуває обвинувальний акт з додатками у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025211010000002 від 01 січня 2025 року про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.246 КК України.
Ухвалою суду від 30.01.2025р. призначено підготовче судове засідання для розгляду кримінального провадження.
Прокурор в підготовчому судовому засіданні вважає, що обвинувальний акт відповідає вимогам ч.2 ст.291 КПК України, а тому слід призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту, розгляд якого проводити у відкритому судовому засіданні.
Обвинувачений ОСОБА_3 , в підготовчому судовому засіданні не заперечував щодо призначення кримінального провадження до судового розгляду.
Представники потерпілих сторін ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , в підготовче судове засідання не з'явилися. Представник Державної екологічної інспекції у Тернопільській області та представник Філії «Подільський лісовий офіс» ДП «Ліси України» на адресу суду подали клопотання про розгляд кримінального провадження без участі уповноваженого представника Державної екологічної інспекції у Тернопільській області та представника Філії «Подільський лісовий офіс» ДП «Ліси України».
Суд, заслухавши думку учасників підготовчого судового засідання, вивчивши обвинувальний акт з додатками, дійшов до наступних висновків.
Кримінальне провадження відповідно до ст.ст. 32, 33 КПК України підсудне Шумському районному суду Тернопільської області.
Обвинувальний акт відповідає вимогам КПК України, підстави для його повернення відсутні.
Підстав для закриття кримінального провадження, передбачених п.п.4-8 ч.1 або ч.2 ст.284 КПК України або зупинення провадження немає.
Наведене дає можливість призначити дане кримінальне провадження до судового розгляду.
З врахуванням думки учасників судового провадження та вимог КПК України судовий розгляд необхідно здійснювати у відкритому судовому засіданні.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 291, 314, 315 КПК України, -
Призначити судовий розгляд кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025211010000002 від 01 січня 2025 року про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.246 КК України, у відкритому судовому засіданні на 09 год. 20 хв. 20 березня 2025 року в приміщенні Шумського районного суду Тернопільської області за адресою: Тернопільська область, м. Шумськ, вул. Івана Франка, 28 (2-ий поверх).
Про час та місце розгляду кримінального провадження повідомити сторін та учасників кримінального провадження.
Суддя: ОСОБА_1