Ухвала від 18.08.2023 по справі 759/14586/23

СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

пр. № 2-а/759/147/23

ун. № 759/14586/23

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 серпня 2023 року м.Київ

Суддя Святошинського районного суду м.Києва Сенько М.Ф., розглянувши в порядку письмового провадження заяву адвоката Лещенко Ю.В. в інтересах ОСОБА_1 про залишення позову без розгляду в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до інспектора патрульної поліції Управління патрульної поліції в м. Києві Костильова Махайла Юрійовича, Департаменту патрульної поліції про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності,

встановив:

Адвокат Лещенко Ю.В. в інтересах ОСОБА_1 подав до суду вказану позовну заяву.

Ухвалою від 14.08.2023 справу передано до Солом"янського районного суду м. Києва, для розгляду за підсудністю.

Представник позивача 18.08.2023 року через канцелярію суду подав заяву про залишення позову без розгляду.

На час подання заяви ухвала суду від 14.08.2023 року про передачу справи до іншого суду не набрала законної сили.

Суд, розглянувши заяву, дослідивши матеріали справи та викладені у клопотанні вимоги і обставини, якими вони обґрунтовуються, прийшов до висновків про залишення позовної заяви без розгляду, виходячи із наступних підстав.

Кожна особа має право в порядку, встановленому КАС України звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Згідно п. 2 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 року сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги.

Як вбачається з матеріалів заяви, позивач при зверненні до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості сплатив судовий збір в розмірі 1073,60 грн.

Оскільки залишення без розгляду це є правом позивача і не порушує прав та інтересів інших осіб, суд вважає за можливе задовольнити заяву позивача і залишити позовну заяву без розгляду.

Керуючись ст.ст. 10, 257, 258-260 ЦПК України, суд,

постановив :

Заяву адвоката Лещенко Ю.В. в інтересах ОСОБА_1 про залишення позову без розгляду, задовольнити.

Позовну заяву ОСОБА_1 до інспектора патрульної поліції Управління патрульної поліції в м. Києві Костильова Махайла Юрійовича, Департаменту патрульної поліції про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності, залишити без розгляду.

Повернути ОСОБА_1 сплачений судовий збір в розмірі 1073 грн. 60 коп., згідно квитанції №10 від 04.08.2023 року.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Суддя Сенько М.Ф.

Попередній документ
125644552
Наступний документ
125644554
Інформація про рішення:
№ рішення: 125644553
№ справи: 759/14586/23
Дата рішення: 18.08.2023
Дата публікації: 10.03.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Святошинський районний суд міста Києва
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (18.08.2023)
Дата надходження: 04.08.2023
Предмет позову: про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення