Справа № 367/150/13- ц
про закриття провадження
18 квітня 2013 року Ірпінський міський суд Київської області в складі:
головуючого судді Пархоменко О.В.,
при секретарі Харитоновій К.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про відшкодування завданої матеріальної та моральної шкоди ,
В провадженні Ірпінського міського суду Київської області знаходиться дана справа.
В судовому засіданні суд поставив на обговорення питання про закриття провадження у даній справі, оскільки є таке, що набрало законної сили рішення Ірпінського міського суду Київської області від 06 липня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про усунення перешкод в користуванні будинком, стягнення матеріальної та моральної шкоди з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
Позивачка ОСОБА_1 та її представник ОСОБА_4 в судовому засіданні заперечували проти закриття провадження у справі, позивачка ОСОБА_1 суду пояснила, що водопостачання до її будинку відповідач відрізав один раз саме 24.10.2010 року і саме це було предметом розгляду в іншій справі. Вважали, що підстав для закриття провадження у даній справі не має.
Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні вважав, що провадження у справі слід закрити, оскільки з цього приводу вже є рішення суду.
Відповідачка ОСОБА_3 в судове засідання не з'явилася, надала суду заяву, в якій просила розглядати справу в її відсутність.
Суд, заслухавши думку учасників судового процесу, вивчивши матеріали справи, вважає, що провадження у справі підлягає закриттю з підстав п.2 ч.1 ст. 205 ЦПК України, виходячи із наступного.
10.01.2013 року Ірпінським міським судом було відкрито провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про відшкодування завданої матеріальної та моральної шкоди, в даному позові позивач просила стягнути з відповідача завдану їй матеріальну шкоду в розмірі 2 550,35 грн.; стягнути з відповідача завдану їй моральну шкоду в розмірі 1 000,0 гривен, та судові витрати.
Встановлено, що 06 липня 2012 року Ірпінським міським судом Київської області було ухвалено рішення по справі № 1013/5734/2012 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про усунення перешкод в користуванні будинком, стягнення матеріальної та моральної шкоди та у задоволенні позову було відмовлено, дане рішення набрало законної сили. Оглядом матеріалів справи № 1013/5734/2012 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про усунення перешкод в користуванні будинком, стягнення матеріальної та моральної шкоди встановлено, що позивачка, звертаючись до суду із даним позовом зазначає, що відповідач самовправно відрізав їй воду з водопровідного колодязя, залишив її без води на довгий час і вона вимушена була проводити нову водопровідну лінію до своє частини будинку і цим спричинив їй матеріальні затрати на суму 1 178 гривен, оскільки їй потрібно було купити запчастини та витратити на роботу по проведенні водопроводу.
Як пояснила в даному судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 водопостачання до її будинку відповідач відрізав один раз саме 24.10.2010 року і саме це було предметом розгляду в іншій справі.
У відповідності до п.2 ч.1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо набрали законної сили рішення суду або ухвала суду про закриття провадження у справі у зв'язку з відмовою позивача від позову або укладенням мирової угоди сторін, ухвалені або постановлені з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що із наведених вище підстав, провадження по даній справі слід закрити.
Керуючись п.2 ч.1 ст. 205 ЦПК України суд,
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про відшкодування завданої матеріальної та моральної шкоди закрити.
Копію ухвали направити відповідачці ОСОБА_3 для відома.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: О. В. Пархоменко