Справа № 358/2029/24 Провадження № 2-о/358/33/25
06 березня 2025 року м. Богуслав
Суддя Богуславського районного суду Київської області Лебединець Г.С., перевірив матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1 , представник заявника - адвокат Саламашенко Андрій Леонідович, заінтересована особа - Виконавчий комітет Богуславської міської ради Київської області та Військова частина НОМЕР_1 Міністерства Оборони України про визнання фізичної особи недієздатною та призначення опікуна, -
В провадженні Богуславського районного суду Київської області знаходиться цивільна справа за заявою ОСОБА_1 , представник заявника - адвокат Саламашенко Андрій Леонідович, заінтересована особа - Виконавчий комітет Богуславської міської ради Київської області та Військова частина НОМЕР_1 Міністерства Оборони України про визнання фізичної особи недієздатною та призначення опікуна.
Перевірив матеріали справи, суд приходить до висновку про необхідність визнання обов'язковою явку в судове засідання представника заінтересованої особи - виконавчого комітету Богуславської міської ради.
Частиною першою статті 44 Цивільного процесуального кодексу України передбачено, що учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватись процесуальними правами; зловживання процесуальними правами не допускається.
У відповідності до вимог статті 43 Цивільного процесуального кодексу України, учасники справи зобов'язані сприяти своєчасному, всебічному, повному та об'єктивному встановленню всіх обставин справи; з'являтись в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов'язковою.
Згідно ст.294 ч.4 ЦПК України, справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб, юридичні факти встановлюються судом за наявності доказів, у тому числі пояснень заявника, зацікавлених осіб і свідків, тому їх присутність у судовому засіданні є обов'язковою.
За змістом ч. 1 ст. 128 ЦПК України суд викликає учасників справи у судове засідання або для участі у вчиненні процесуальної дії, якщо визнає їх явку обов'язковою.
Аналізуючи матеріали справи, враховуючи те, що пояснення представника заінтересованої особи мають істотне значення для вирішення даної справи по суті, суд приходить до висновку, що явка заявника та представника заінтересованої особи в судове засідання є обов'язковою.
На підставі викладеного, керуючись ст.43, 223, 294 ЦПК України, суд,-
Визнати обов'язковою явку представника заінтересованої особи - виконавчого комітету Богуславської міської ради в судове засідання, яке призначене на 25 березня 2025 р. з 11 год 00 хв., для надання пояснень по суті заяви.
Представнику заінтересованої особи при собі мати підтвердження повноважень представника та особову справу кандидата в опікуни над Ткаченком Миколою Костянтиновичем.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: суддя Г. С. Лебединець