адреса юридична: вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36000, адреса для листування: вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36607, тел. (0532) 61 04 21, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua, https://pl.arbitr.gov.ua/sud5018/
Код ЄДРПОУ 03500004
про повернення позовної заяви
04.03.2025 Справа № 917/2397/24
Суддя Господарського суду Полтавської області Дмитро Сірош, розглянувши матеріали за позовом
Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Затишна, будинок 23, ЄДРПОУ 39767930
до Козельщинської селищної ради, вул. Остроградського, 75/15, смт Козельщина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39100, ЄДРПОУ 21063513
про зобов'язання повернути майно
Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області звернулося з позовом до Козельщинської селищної ради, в якому просить зобов'язати Козельщинську селищну раду повернути земельну ділянку з кадастровим номером 5322084900:00:001:1180 площею 20,0000 га у власність держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.
Ухвалою Господарського суду Полтавської області від 15.01.2025 суд залишив позовну заяву без руху. Надав строк для усунення недоліків позовної заяви - 10 днів з дня вручення даної ухвали для усунення вказаних у ній недоліків позовної заяви шляхом подання доказів сплати судового збору в сумі 2 422,40 грн.
Проте Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області не усунуло недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до частини 4 статті 174 Господарського процесуального кодексу України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Згідно з частинами 6 та 7 статті 174 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи не пізніше п'яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків.
Про повернення позовної заяви суд постановляє ухвалу, яку може бути оскаржено. Копія позовної заяви залишається в суді.
Ураховуючи те, що позивач не усунув недоліки позовної заяви, суд дійшов висновку про повернення позовної заяви та доданих до неї документів.
Разом з тим, за приписами частини 8 статті 174 Господарського процесуального кодексу України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення недоліків.
Керуючись статтею 174, частиною 2 статті 232, статтями 233 - 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
Позовну заяву з доданими до неї документами повернути Головному управлінню Держгеокадастру у Полтавській області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в порядку та строки встановлені статтями 255, 256, 257 Господарського процесуального кодексу України.
Ухвала підписана 04.03.2025.
Суддя Дмитро СІРОШ