01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16
"19" листопада 2010 р. Справа № 17/204-10
За позовом Прокурора Сквирського району Київської області в інтересах держави в особі Сквирської районної державної адміністрації Київської області
до Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1
про визнання недійсним договору оренди та зобов'язання вчинити дії
Суддя Горбасенко П.В.
за участю представників:
від прокуратури Коляда О.В. (посвідчення №3 58 від 10.06.2010р.);
від позивача не з'явилися;
від відповідача Мусійко В.В. (довіреність від 05.08.2009р.).
Сікорський М.Л. присутній у відкритому судовому засіданні.
Обставини справи:
В провадженні господарського суду Київської області знаходиться справа № 17/204-10 за позовом Прокурора Сквирського району Київської області в інтересах держави в особі Сквирської районної державної адміністрації Київської області до Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 про визнання недійсним договору оренди та зобов'язання вчинити дії.
Ухвалою господарського суду Київської області від 09.11.2010р. розгляд справи № 17/204-10 призначено на 19.11.2010р.
У зв'язку з необхідністю витребування у сторін доказів, керуючись ст.ст. 38, 77, 86 ГПК України, суд
1. Розгляд справи відкласти на 26.11.2010р. о 12:35. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. С. Петлюри (Комінтерну), 16).
2. Викликати в судове засідання повноважних представників сторін (із належним чином оформленими довіреностями).
3. Зобов'язати прокуратуру подати суду: матеріали перевірки, за результатами якої прокуратурою встановлено порушення земельного законодавства при наданні спірної земельної ділянки в оренду позивачем відповідачу згідно договору оренди водного об'єкту та земельної ділянки водного фонду від 07.10.2005р.
4. Зобов'язати сторін подати суду: план або схему земельної ділянки, яка передана в оренду; кадастровий план земельної ділянки з відображенням обмежень (обтяжень) у її використанні та встановлених земельних сервітутів; акт визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); акт приймання-передачі об'єкта оренди; проект відведення земельної ділянки.
Витребувані документи оформити відповідно до ст. 36 ГПК України.
5. Явку сторін визнати обов'язковою.
6. Попередити сторони про відповідальність, передбачену п. 5 ст. 83 ГПК України за неявку в судове засідання та невиконання вимог ухвали господарського суду, а також про те, що у разі невиконання вимог суду щодо надання доказів та неявки представників сторін в наступне судове засідання справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами згідно зі ст. 75 ГПК України.
7. Копію ухвали надіслати учасникам провадження.
Суддя Горбасенко П.В.
Суддя Горбасенко П. В.