Ухвала від 26.02.2025 по справі 991/1549/25

ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД

Справа № 991/1549/25

Провадження № 1-кс/991/1550/25

УХВАЛА

26 лютого 2025 рокумісто Київ

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду ОСОБА_1 ,

за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в межах виконання запиту про міжнародну правову допомогу,

клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів,

ВСТАНОВИВ:

20.02.2025 до Вищого антикорупційного суду надійшло клопотання старшого детектива Національного бюро Першого Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України (далі - НАБУ) ОСОБА_3 , погоджене прокурором четвертого відділу управління процесуального керівництва, підтримання публічного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей та документів у межах виконання запиту про міжнародну правову допомогу Мазовецького відділу по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Національної прокуратури у Варшаві від 22.07.2024 (а.с. 1).

У зазначеному клопотанні детектив прохала надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів із можливістю виготовлення копій документів у друкованому та електронному вигляді, які перебувають у володінні Акціонерного товариства (далі - АТ) « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».

Обґрунтування клопотання

Клопотання обґрунтовується тим, що у Національному антикорупційному бюро України перебуває запит компетентного органу Республіка Польща про міжнародну правову допомогу від 22.07.2024.

Так, Мазовецьким відділом по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Національної прокуратури у Варшаві здійснюється нагляд за розслідуванням, дорученим Агентству внутрішньої безпеки, у справі № 1001?105.Ds. 115.2023, щодо злочину, передбаченого ч. 1, 5 ст. 299 Кримінального кодексу Польщі, а саме: відмивання коштів.

Зі змісту запиту про міжнародну правову допомогу від 22.07.2024 вказаний злочин полягав у здійсненні в період часу з 15.02.2023 по 27.09.2023 у м. Варшаві та інших не встановлених місцях переказів коштів через банківські рахунки, відкриті в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », а також АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » на користь таких громадян України: (1) ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , (2) ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , (3) ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , (4) ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , (5) ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , (6) ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , (7) ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , внесено грошові кошти на загальну суму не менше ніж 1 661 449,00 євро, які ймовірно отриманні злочинним шляхом. У подальшому вказані грошові кошти переказано за кордон, з метою приховання їх злочинного походження, а також здійснення інших дій, які можуть перешкодити встановленню місця їх розміщення, виявлення чи конфіскації.

Під час виконання цього запиту встановлено такі рахунки громадян України, причетних до вчинення описаного злочину, які останні могли використовувати з метою вчинення відмивання коштів, відкритих в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 »:

І. ОСОБА_12 (РНОКПП НОМЕР_1 ):

НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , НОМЕР_10 , НОМЕР_11 , НОМЕР_12 , НОМЕР_13 , НОМЕР_14 , НОМЕР_15 , НОМЕР_16 , НОМЕР_17 , НОМЕР_18 , НОМЕР_19 , НОМЕР_5 , НОМЕР_20 , НОМЕР_21 , НОМЕР_22 , НОМЕР_23 , НОМЕР_24 , НОМЕР_25 , НОМЕР_14 , НОМЕР_26 , НОМЕР_27 ,

НОМЕР_28 , НОМЕР_29 , НОМЕР_30 , НОМЕР_31 , НОМЕР_32 , НОМЕР_33 , НОМЕР_34 , НОМЕР_35 , НОМЕР_36 , , НОМЕР_37 ,

Депозитарний код рахунку в цінних паперах НОМЕР_38 - НОМЕР_39 ;

ІІ. ОСОБА_13 (РНОКПП НОМЕР_40 ):

НОМЕР_41 , НОМЕР_42 , НОМЕР_43 , НОМЕР_44 , НОМЕР_45 , НОМЕР_46 , НОМЕР_47 , НОМЕР_48 , НОМЕР_49 , НОМЕР_50 , НОМЕР_51 , НОМЕР_52 , НОМЕР_53 , НОМЕР_54 , НОМЕР_55 , НОМЕР_56 , НОМЕР_57 , НОМЕР_58 , НОМЕР_59 , НОМЕР_60 , НОМЕР_61 , НОМЕР_62 , НОМЕР_63 , НОМЕР_64 , НОМЕР_65 , НОМЕР_66 , НОМЕР_67 , НОМЕР_68 ,

НОМЕР_69 , НОМЕР_70 , НОМЕР_71 , НОМЕР_72 , НОМЕР_73 , НОМЕР_74 , НОМЕР_75 , НОМЕР_76 , НОМЕР_77 , Депозитарний код рахунку в цінних паперах НОМЕР_38 - НОМЕР_78

ІІІ. ОСОБА_14 (РНОКПП НОМЕР_79 ):

НОМЕР_80 , НОМЕР_81 , НОМЕР_82 , НОМЕР_83 .

Відповідно до змісту запиту про міжнародну правову допомогу зібрані на даний час докази свідчать про те, що вище вказані особи могли використовувати банківські рахунки, відкриті в банках, що працюють на території України, для зберігання коштів, які могли бути отримані злочинним шляхом. Окрім того у правоохоронних органів Республіки Польща наявна підозра, що вище вказані кошти могли бути зняті переліченими особами і з порушенням правил ввезені на територію їхньої країни, де і було здійснено внесення цих коштів на рахунки в польських банках АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та АТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».

З огляду на вищевикладене, з метою виконання запиту про міжнародну правову допомогу виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів у паперовому та електронному вигляді (з можливістю їх вилучення), які містять відомості по вище вказаним банківським рахункам за період часу з моменту їх відкриття по 22.07.2024, які перебувають у володінні банківської установи АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », а саме:

- документів, які подавалися до вказаного банку для відкриття, визначення/зміни умов використання або закриття рахунків, документів із зазначенням осіб, які мають право розпоряджатися коштами на вказаних рахунках, паспортів, договорів та інших документів щодо випуску та передачі платіжних карток для доступу до вказаних рахунків, карток зі зразками підписів осіб, які мають право розпоряджатися коштами на вказаних рахунках, договорів на підключення до системи Інтернет-банк та SMS-банк, інформацію щодо місця інсталяції відповідного програмного забезпечення та обладнання, на яке воно було інстальовано;

- документів, що містять відомості про рух коштів по зазначеним рахункам (із зазначенням відомостей про осіб, які здійснювали перерахування коштів на ці рахунки, та осіб, на користь яких здійснювалося перерахування коштів із цих рахунків, дат, сум та валюти таких перерахувань, призначення таких платежів, номерів рахунків і назв банківських установ платників та отримувачів таких коштів, реквізитів платників та одержувачів платежів);

- документів, на підставі яких здійснювалось зарахування, списання коштів або зняття готівкових грошових коштів з рахунків (платіжних доручень, меморіальних ордерів, повідомлень про переказ коштів, довіреностей, договорів, інвойсів тощо);

- документів щодо проведення співробітниками вказаного банку фінансового моніторингу операцій по зазначеним рахункам, зокрема, реєстрів ризикованих операцій, повідомлень про такі операції, довідок з обґрунтуванням недоцільності інформування національного підрозділу фінансової розвідки про фінансові операції, анкет клієнта.

Відповідно до інформації АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » рахунки ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 відкриті у вказаній банківській установі, що дає підстави вважати, що АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є володільцем необхідних документів. Ці документи містять відомості, що становлять охоронювану законом таємницю

Детектив зазначає, що відомості, які містять вище зазначені документи можуть бути використані як докази для підтвердження обставин, що мають значення для розслідування справи під номером 1001?105 .Ds. 115.2023.

Позиції учасників судового провадження

До початку судового засідання детектив НАБУ ОСОБА_3 подала заяву, в якій прохає розглядати клопотання за її відсутності. Клопотання підтримала та просила його задовольнити в повному обсязі.

Представник АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », будучи належно повідомленим про час, дату та місце судового розгляду, в судове засідання не з'явився, причини неявки не повідомив.

Згідно з ч. 4 ст. 163 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України), неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання.

Отже, слідчий суддя вважає за можливе розглянути клопотання детектива у відсутність зазначених осіб, на підстав наявних у справі доказів.

Мотиви слідчого судді

Дослідивши надані детективом матеріали клопотання, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до підпункту 5 ч. 2 ст. 131 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів є одним із заходів забезпечення кримінального провадження. Положеннями ст. 132 КПК України встановлені загальні правила застосування заходів забезпечення кримінального провадження.

Тимчасовий доступ до речей і документів полягає в наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді (ст. 159 КПК України).

У ч. 5, ч. 6 ст. 163 КПК України зазначено, що слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:

- перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;

- самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;

- не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю або якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Як слідує з матеріалів клопотання, у НАБУ перебуває запит компетентного органу Республіки Польща від 22.07.2024 про надання правової допомоги у кримінальній справі № 1001?105.Ds.115.2023 (а.с. 23).

Так, згідно з вказаним запитом, Мазовецьким відділом по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Національної прокуратури у Варшаві здійснюється нагляд за розслідуванням, дорученим Агентству внутрішньої безпеки, справи № 1001?105.Ds. 115.2023 щодо злочину, передбаченого ч. 1 та 5 ст. 299 Кримінального кодексу Польщі, а саме: відмивання коштів.

Вказаний злочин полягав у тому, що в період часу з 15.02.2023 по 27.09.2023 у м. Варшаві та інших не встановлених місцях переказів коштів через банківські рахунки, відкриті в Акціонерному товаристві « ІНФОРМАЦІЯ_2 », а також Акціонерному товаристві « ІНФОРМАЦІЯ_3 » на користь таких громадян України: (1) ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , (2) ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , (3) ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , (4) ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , (5) ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , (6) ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , (7) ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , внесено грошові кошти на загальну суму не менше ніж 1 661 449,00 євро, які ймовірно отриманні злочинним шляхом. У подальшому вказані грошові кошти переказано за кордон, з метою приховання їх злочинного походження, а також здійснення інших дій, які можуть перешкодити встановленню місця їх розміщення, виявлення чи конфіскації.

Як слідує з матеріалів клопотання, встановлено такі рахунки громадян України, причетних до вчинення описаного злочину, які останні могли використовувати з метою вчинення відмивання коштів, відкритих в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 »:

І. ОСОБА_12 (РНОКПП НОМЕР_1 ):

НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , НОМЕР_10 , НОМЕР_11 , НОМЕР_12 , НОМЕР_13 , НОМЕР_14 , НОМЕР_15 , НОМЕР_16 , НОМЕР_17 , НОМЕР_18 , НОМЕР_19 , НОМЕР_5 , НОМЕР_20 , НОМЕР_21 , НОМЕР_22 , НОМЕР_23 , НОМЕР_24 , НОМЕР_25 , НОМЕР_14 , НОМЕР_26 , НОМЕР_27 ,

НОМЕР_28 , НОМЕР_29 , НОМЕР_30 , НОМЕР_31 , НОМЕР_32 , НОМЕР_33 , НОМЕР_34 , НОМЕР_35 , НОМЕР_36 , , НОМЕР_37 ,

Депозитарний код рахунку в цінних паперах НОМЕР_38 - НОМЕР_39 ;

ІІ. ОСОБА_13 (РНОКПП НОМЕР_40 ):

НОМЕР_41 , НОМЕР_42 , НОМЕР_43 , НОМЕР_44 , НОМЕР_45 , НОМЕР_46 , НОМЕР_47 , НОМЕР_48 , НОМЕР_49 , НОМЕР_50 , НОМЕР_51 , НОМЕР_52 , НОМЕР_53 , НОМЕР_54 , НОМЕР_55 , НОМЕР_56 , НОМЕР_57 , НОМЕР_58 , НОМЕР_59 , НОМЕР_60 , НОМЕР_61 , НОМЕР_62 , НОМЕР_63 , НОМЕР_64 , НОМЕР_65 , НОМЕР_66 , НОМЕР_67 , НОМЕР_68 ,

НОМЕР_69 , НОМЕР_70 , НОМЕР_71 , НОМЕР_72 , НОМЕР_73 , НОМЕР_74 , НОМЕР_75 , НОМЕР_76 , НОМЕР_77 , Депозитарний код рахунку в цінних паперах НОМЕР_38 - НОМЕР_78

ІІІ. ОСОБА_14 (РНОКПП НОМЕР_79 ):

НОМЕР_80 , НОМЕР_81 , НОМЕР_82 , НОМЕР_83 .

Відтак, твердження про те, що необхідні документи можуть перебувати у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є достатньо обґрунтованим.

Слідчий суддя враховує версію компетентного органу щодо фактів порушення кримінального законодавства Республіки Польща шляхом відмивання коштів від злочинної діяльності. Відтак, можна припустити, що встановлена сума предмету кримінального правопорушення, передбаченого ст. 209 Кримінального кодексу України (відповідник ст. 299 Кримінального кодексу Польщі), складає 1,6 мільйонів Євро, які слідчий суддя вважає достатніми на даному етапі для висновку про відповідність предметній підсудності Вищого антикорупційного суду.

Відповідно до ч. 1 ст. 561 КПК України на території України з метою виконання запиту про надання міжнародної правової допомоги можуть бути проведені будь-які процесуальні дії, передбачені цим Кодексом або міжнародним договором.

Частиною 1 ст. 562 КПК України якщо для виконання запиту компетентного органу іноземної держави необхідно провести процесуальну дію, виконання якої в Україні можливе лише з дозволу прокурора або суду, така дія здійснюється лише за умови отримання відповідного дозволу в порядку, передбаченому цим Кодексом, навіть якщо законодавство запитуючої сторони цього не передбачає. Підставою для вирішення питання щодо надання такого дозволу є матеріали звернення компетентного органу іноземної держави.

Відповідно до ст. 2 Договору між Україною і Республікою Польща про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах від 24.05.2023 (далі - Договір) суди і органи прокуратури Договірних Сторін, що далі іменуються «установи юстиції» надають взаємну правову допомогу у цивільних та кримінальних справах. Інші органи Договірних Сторін, компетентні в цивільних та кримінальних справах, звертаються за наданням правової допомоги за посередництвом власних установ юстиції.

Договірні Сторони надають взаємну правову допомогу щодо підготовки, пересилки та вручення документів, виконання обшуку, вилучення та видачі речових доказів, проведення експертизи, огляду, допиту сторін, свідків, експертів, підозрюваних, обвинувачених і підсудних, а також виконання інших процесуальних дій (ст. 4 Договору).

Згідно з п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Відповідно до ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відома банку в процесі обслуговування клієнтів та взаємовідносин з ними чи третіми особами при наданні послуг банку є банківською таємницею. Банківською таємницею, зокрема, є: відомості про стан рахунків клієнтів; операції, які були проведені на користь чи за дорученням клієнта, вчинені ним правочини, фінансово-економічний стан клієнтів; інформація про організаційно-правову структури юридичної особи-клієнта, її керівників, напрямок діяльності; відомості стосовно комерційної діяльності клієнтів чи комерційної таємниці та інша комерційна інформація. Окрім того, становить банківську таємницю інформація про банки чи клієнтів, що збирається під час проведення банківського нагляду.

Відповідно до ст. 62 Закону України «Про банки і банківську діяльність» інформація щодо юридичних осіб та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками з письмового дозволу власника інформації або за рішенням суду.

Отже, дослідити зазначені документи в інший спосіб аніж по рішенню суду щодо розкриття інформації, що становить банківську таємницю, неможливо.

Окрім того, слідчий суддя погоджується, що отримані в установленому кримінальним процесуальним законом порядку документи, а саме шляхом отримання дозволу на тимчасовий доступ, можуть бути використані як доказ у справі № 1011?105 .Ds. № 115.2023 на підтвердження обставин, які мають суттєве значення для справи

За таких обставин, враховуючи необхідність досягнення зазначеної мети отримання доступу до документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », доходжу висновку про необхідність застосовування такого заходу забезпечення кримінального провадження як тимчасовий доступ до документів.

Ухвала слідчого судді про дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів повинна містити відомості, зокрема, про строк дії ухвали, який не може перевищувати двох місяців з дня постановлення ухвали (п. 7 ч. 1 ст. 164 КПК України). Враховуючи обсяг документів, до яких слідчим суддею надається дозвіл на тимчасовий доступ, а також той факт, що зазначені документи перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », вважаю необхідним встановити строк дії ухвали в межах одного місяця.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 132, 159?166 КПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, - задовольнити.

Надати старшому детективу Національного бюро Першого Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України ОСОБА_3 та старшому детективу Національного бюро Третього підрозділу детективів Першого Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України ОСОБА_15 , дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів з можливістю виготовлення копій документів в друкованому та електронному вигляді, що містять відомості по банківських рахунках:

ОСОБА_16 (РНОКПП НОМЕР_1 ):

НОМЕР_2 ,

НОМЕР_3 ,

НОМЕР_4 ,

НОМЕР_5 ,

НОМЕР_6 ,

НОМЕР_7 ,

НОМЕР_8 ,

НОМЕР_9 ,

НОМЕР_10 ,

НОМЕР_11 ,

НОМЕР_12 ,

НОМЕР_13 ,

НОМЕР_14 ,

НОМЕР_15 ,

НОМЕР_16 ,

НОМЕР_17 ,

НОМЕР_18 ,

НОМЕР_19 ,

НОМЕР_5 ,

НОМЕР_20 ,

НОМЕР_21 ,

НОМЕР_22 ,

НОМЕР_23 ,

НОМЕР_24 ,

НОМЕР_37 ,

НОМЕР_25 ,

НОМЕР_14 ,

НОМЕР_26 ,

НОМЕР_28 ,

НОМЕР_29 ,

НОМЕР_30 ,

НОМЕР_31 ,

НОМЕР_32 ,

НОМЕР_33 ,

НОМЕР_34 ,

НОМЕР_35 ,

НОМЕР_36 ,

НОМЕР_27 ,

Депозитарний код рахунку в цінних паперах НОМЕР_38 - НОМЕР_39

ІІ. ОСОБА_13 (РНОКПП НОМЕР_40 ):

НОМЕР_41 ,

НОМЕР_42 ,

НОМЕР_43 ,

НОМЕР_44 ,

НОМЕР_45 ,

НОМЕР_46 ,

НОМЕР_47 ,

НОМЕР_48 ,

НОМЕР_49 ,

НОМЕР_50 ,

НОМЕР_51 ,

НОМЕР_73 ,

НОМЕР_74 ,

НОМЕР_75 ,

НОМЕР_76 ,

НОМЕР_77 ,

НОМЕР_52 ,

НОМЕР_53 ,

НОМЕР_54 ,

НОМЕР_55 ,

НОМЕР_56 ,

НОМЕР_57 ,

НОМЕР_58 ,

НОМЕР_59 ,

НОМЕР_60 ,

НОМЕР_61 ,

НОМЕР_62 ,

НОМЕР_63 ,

НОМЕР_64 ,

НОМЕР_65 ,

НОМЕР_66 ,

НОМЕР_67 ,

НОМЕР_68 ,

НОМЕР_69 ,

НОМЕР_70 ,

НОМЕР_71 ,

НОМЕР_72 ,

Депозитарний код рахунку в цінних паперах НОМЕР_38 - НОМЕР_78 ;

ІІІ. ОСОБА_14 (РНОКПП НОМЕР_79 ):

НОМЕР_80 ;

НОМЕР_81 ;

НОМЕР_82 ;

НОМЕР_83 ;

за період часу з моменту їх відкриття до 22.07.2024, що знаходяться у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », а саме:

- документів, які подавалися до вказаного банку для відкриття, визначення/зміни умов використання або закриття рахунків, документів із зазначенням осіб, які мають право розпоряджатися коштами на вказаних рахунках, паспортів, договорів та інших документів щодо випуску та передачі платіжних карток для доступу до вказаних рахунків, карток зі зразками підписів осіб, які мають право розпоряджатися коштами на вказаних рахунках, договорів на підключення до системи Інтернет-банк та SMS-банк, інформацію щодо місця інсталяції відповідного програмного забезпечення та обладнання, на яке воно було інстальовано;

- документів, що містять відомості про рух коштів по зазначеним рахункам (із зазначенням відомостей про осіб, які здійснювали перерахування коштів на ці рахунки, та осіб, на користь яких здійснювалося перерахування коштів із цих рахунків, дат, сум та валюти таких перерахувань, призначення таких платежів, номерів рахунків і назв банківських установ платників та отримувачів таких коштів, реквізитів платників та одержувачів платежів);

- документів, на підставі яких здійснювалось зарахування, списання коштів або зняття готівкових грошових коштів з рахунків (платіжних доручень, меморіальних ордерів, повідомлень про переказ коштів, довіреностей, договорів, інвойсів тощо);

- документів щодо проведення співробітниками вказаного банку фінансового моніторингу операцій по зазначеним рахункам, зокрема, реєстрів ризикованих операцій, повідомлень про такі операції, довідок з обґрунтуванням недоцільності інформування національного підрозділу фінансової розвідки про фінансові операції, анкет клієнта.

Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховується з дня її постановлення, тобто до 26.03.2025 включно.

У разі невиконання даної ухвали, відповідно до ч. 1 ст. 166 КПК України, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення й оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_17