Справа № 420/35408/24
19 лютого 2025 року Одеський окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді Левчук О.А.,
за участю секретаря Гур'євої К.І.
представника позивача Губко Р.І.
представника відповідача Зарудної А.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Південна житниця» до Головного управління ДПС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -
Позивач звернувся з даним позовом до суду та просить суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення № 40150/15-32-04-10-17 від 20.09.2024 року.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що за результатами документальної позапланової виїзної перевірки товариства з обмеженою відповідальністю «Південна Житниця», щодо дотримання податкового законодавства при декларуванні за січень 2024 року від'ємного значення з податку на додану вартість було винесено податкове повідомлення-рішення № 17657/15320704 від 01.05.2024 року, яким встановлено завищення від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду внаслідок: завищення податкового кредиту з ПДВ на 656 540 грн. Як вбачається в акті перевірки № 152866/15-32-07-04/42749594 від 15.04.2024, який є єдиним джерелом доказової інформації і на основі якого складено дане ППР, основними підставами для висновку щодо вищезазначених порушень податкового законодавства боку ТОВ «Південна Житниця» стали господарські взаємовідносини товариства з ТОВ "ПАЛЬМІРА ГРЕЙН". Перевіркою встановлено, що у зв'язку з не підтвердженням дати першої події, що відбулася раніше: дата списання коштів з банківського рахунку або підстилкового коров'ячого гною у кількості 3 862 т. у підприємства ТОВ «Південна Житниця» відсутнє право віднесення до складу податкового кредиту у сум податку на додану вартість у розмірі 656 540 грн., у т.ч.: за листопад 2023 року у сумі 486 540 грн.; за грудень 2023 року у сумі 170 000 грн.". На виконання ППР № 17657/15320704 від 01.05.2024 року товариством було подано податкову декларацію з ПДВ за травень 2024 року в якій було зменшено залишок від'ємного значення за результатами перевірки контролюючого органу (Р.16.3) у розмірі 656 540 грн. Однак, у підприємства наявні всі первинні документи по взаємовідносинам з ТОВ «Пальміра Грейн», які зокрема додавались до заперечення, але не були враховані перевіряючими. Таким чином, в ході внутрішньої ревізії станом на червень 2024 року товариством переглянуто всі первинні документи по даній операції та прийнято рішення щодо віднесення до складу податкового кредиту суми ПДВ у розмірі 656540,00 грн. та включено її до декларації з ПДВ за червень 2024 року. товариство має всі первинні документи, які підтверджують факт постачання і перевезення товару (як то видаткові накладні, товарно-транспорті накладні, належним чином зареєстровані в ЄРПН, платіжні інструкції), що свідчить про правомірність поновлення податкового кредиту в декларації з ПДВ за червень 2024 року.
Представником відповідача Головного управління ДПС в Одеській області до суду надано відзив на позовну заяву, в якому представник відповідача просить суд відмовити в задоволенні позову та вказує, що ТОВ «Південна житниця» в деклараціях з ПДВ за звітні податкові періоди листопад 2023 року (декларація з ПДВ від 19.12.2023 № 9345449910) та грудень 2023 року (декларація з ПДВ від 19.01.2024 № 9376014267) повністю використано право на формування податкового кредиту у розмірі 26220441,98 грн. (сума ПДВ 4138603,88 грн) на підставі податкових накладних, виписаних та зареєстрованих в ЄРПН контрагентом - продавцем ТОВ «Пальміра Грейн» за відповідні періоди. Інші податкові накладні, виписані та зареєстровані контрагентом - продавцем ТОВ «Пальміра Грейн» на адресу ТОВ «Південна житниця» за звітні періоди листопад - грудень 2023 року, в ЄРПН відсутні. Отже, ТОВ «Південна житниця» неправомірно повторно віднесено до складу податкового кредиту декларації з ПДВ за червень 2024 року суму ПДВ у розмірі 656540,0 грн. від контрагента - продавця ТОВ «Пальміра Грейн» у зв'язку з тим, що зазначені податкові накладні з періодом складання листопад 2023 та грудень 2023 відсутні в ЄРПН, чим порушено п. 198.6 ст. 198 ПКУ.
Представником позивача до суду надано відповідь на відзив, в якій представник позивача вказав, що у позивача наявні документи, які підтверджують факт поставки товару, які були надані на розгляд суду та свідчать про відсутність порушень податкового законодавства з боку позивача. В даному випадку, позивач вважає, що його позбавлено податкового кредиту лише на підставі припущень податкового органу, без належного дослідження проведених підприємством операцій та складених підприємством документів, наданих доказів постачання гною коров'ячого підстилкового та належним чином зареєстрованих в ЄРПН податкових накладних. Таким чином, товариство має всі первинні документи, які підтверджують факт постачання і перевезення товару, (як то видаткові накладні, товаро - транспортні накладні, платіжні інструкції), а також належним чином зареєстровані в ЄРПН податкові накладні, що свідчить про правомірність поновлення податкового кредиту в декларації з ПДВ за червень 2024 року.
Ухвалою суду від 19 листопада 2024 року по справі відкрито загальне позовне провадження та призначено підготовче засідання.
Ухвалою суду від 18 грудня 2024 року, занесеною до протоколу судового засідання, продовжено строк підготовчого провадження на 30 днів.
Ухвалою суду від 15 січня 2025 року, занесеною до протоколу судового засідання, закрито підготовче провадження і призначено справу до судового розгляду по суті.
В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, просив адміністративний позов задовольнити в повному обсязі.
Представник відповідача проти задоволення позовних вимог заперечував, просив суд відмовити в задоволенні позовної заяви.
Вивчивши матеріали справи, дослідивши та проаналізувавши надані докази, суд встановив наступне.
Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 29.01.2019 року проведено державну реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю “Південна житниця» (код ЄДРПОУ 42779594) (а.с. 21-22 т .2).
19 липня 2024 року товариством з обмеженою відповідальністю “Південна житниця» подано до Головного управління ДПС в Одеській області податкову декларацію з податку на додану вартість за червень 2024 року, в якій до складу податкового кредиту віднесено суму ПДВ у розмірі 656540,00 грн., щодо взаємовідносин із ТОВ «Пальміра Грейн» (а.с. 52-53, 60-61 т. 2).
20 серпня 2024 року Головним управлінням ДПС в Одеській області складено акт про результати камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість № 35661/15-32-04-10-14-42779594, яким встановлено, що ТОВ “Південна житниця» при складанні податкової декларації з податку на додану вартість за червень 2024 року від 19.07.2024 року № 9201650491 було порушено норми п. 198.6 ст. 198, п. 201.10 ст. 201, п. 200.1 та 200.4 ст. 200 ПК України, що призвело до завищення податкового кредиту (р. 17) на суму ПДВ 656540,0 грн. та відповідно, до завищення від'ємного значення, що зараховується до складу наступного звітного (податкового) періоду (р. 21) на суму ПДВ 656540,0 грн. (а.с. 11-13 т. 1, а.с. 45-47 т. 2).
ТОВ “Південна житниця» подано заперечення на акт перевірки № 35661/15-32-04-10-14-42779594 від 20.08.2024 року, які рішенням Головного управління ДПС в Одеській області від 19.09.2024 року залишені без задоволення, а висновки акту без змін (а.с. 15-25 т. 1, а.с. 48-49, 64-71 т. 2).
20 вересня 2024 року Головним управлінням ДПС в Одеській області прийнято податкове повідомлення-рішення № 40150/15-32-04-10-17, яким застосовано до ТОВ “Південна житниця» штрафні (фінансові) санкції у розмірі 656540,00 грн. (а.с. 26 т. 1, а.с. 72 т. 2).
Згідно пп. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 ПК України контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право, зокрема, проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.
Відповідно до ст. 75 ПК України камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, даних СОД РРО.
Згідно ст. 76 ПК України камеральна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) такого органу або направлення на її проведення. Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком. Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов'язкова. Порядок оформлення результатів камеральної перевірки здійснюється відповідно до вимог статті 86 цього Кодексу. Камеральна перевірка податкової декларації або уточнюючого розрахунку може бути проведена лише протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, - за днем їх фактичного подання, крім камеральної перевірки податкової декларації або уточнюючого розрахунку (у разі подання), у складі яких подано заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, строк проведення якої визначений статтею 200 цього Кодексу. Камеральна перевірка з інших питань проводиться з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу.
Відповідно до п. 123.1 ст. 123 ПК України штрафні (фінансові) санкції (штрафи) у разі визначення контролюючим органом суми податкового зобов'язання та/або іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, зменшення бюджетного відшкодування або виявлення фактів використання податкових пільг не за цільовим призначенням чи всупереч умовам чи цілям їх надання Вчинення платником податків діянь, що зумовили визначення контролюючим органом суми податкового зобов'язання та/або іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2 (крім випадків зменшення суми податку на доходи фізичних осіб, задекларованої до повернення з бюджету у зв'язку із використанням права на податкову знижку), 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, - тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 10 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання та/або іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, завищеної суми бюджетного відшкодування.
З акту перевірки від 20.08.2024 року № 35661/15-32-04-10-14-42779594 вбачається, що під час проведення перевірки встановлено порушення ТОВ “Південна житниця» при складанні податкової декларації з податку на додану вартість за червень 2024 року від 19.07.2024 року № 9201650491 норм п. 198.6 ст. 198, п. 201.10 ст. 201, п. 200.1 та 200.4 ст. 200 ПК України, що призвело до завищення податкового кредиту (р. 17) на суму ПДВ 656540,0 грн. та відповідно, до завищення від'ємного значення, що зараховується до складу наступного звітного (податкового) періоду (р. 21) на суму ПДВ 656540,0 грн. (а.с. 11-13 т. 1, а.с. 45-47 т. 2).
Згідно п. 198.1 ст. 198 ПК України до податкового кредиту відносяться суми податку, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій з придбання або виготовлення товарів та послуг.
Відповідно до п. 198.2 ст. 198 ПК України датою віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше: дата списання коштів з рахунку платника податку в банку/небанківському надавачу платіжних послуг на оплату товарів/послуг, а в разі постачання товарів/послуг, оплата яких здійснюється електронними грошима, - дата списання електронних грошей платника податків як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, на електронний гаманець постачальника; дата отримання платником податку товарів/послуг.
Згідно п. 198.3 ст. 198 ПК України податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з: придбанням або виготовленням товарів та наданням послуг.
Відповідно до п. 198.6 ст. 198 ПК України не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними/розрахунками коригування до таких податкових накладних чи не підтверджені митними деклараціями (тимчасовими, додатковими та іншими видами митних декларацій, за якими сплачуються суми податку до бюджету при ввезенні товарів на митну територію України), іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.
У разі коли на момент перевірки платника податку контролюючим органом суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними у абзаці першому цього пункту документами, платник податку несе відповідальність відповідно до цього Кодексу.
У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної/розрахунку коригування.
Згідно п. 201.10 ст. 201 ПК України відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.
З аналізу вищевикладеного слідує, що загальним правилом не відносяться до податкового кредиту суми податку на додану вартість сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними/розрахунками коригування до таких податкових накладних; відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в ЄРПН не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту. У разі якщо податкові накладні були зареєстровані несвоєчасно, то суми податку включаються до податкового кредиту за той звітний період, в якому такі податкові накладні були зареєстровані, але не пізніше ніж через 365 календарних днів з дати складення податкових накладних.
Платник податку повинен подати до контролюючого органу податкову декларацію з податку на додану вартість, в якій відобразити документально підтверджені показники, враховуючи те, що до складу податкового кредиту звітного (податкового) періоду має право віднести суму сплаченого податку на додану вартість за придбаний товар у такому звітному (податковому) періоді.
В той же час, з акту перевірки слідує, та не заперечується позивачем, що ТОВ «Південна житниця» 19 липня 2024 року було подано податкову декларацію з ПДВ за звітний (податковий) період червень 2024 (реєстраційний № 9201650491) з додатками. До таблиці 2.1. «Відомості про операції з придбання з податком на додану вартість, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставкою 7% і 14%» розділу П Податковий кредит додатку 1 декларації з ПДВ за червень 2024 року платником віднесено суми ПДВ по взаємовідносинах з товариством з обмеженою відповідальністю "Пальміра Грейн" (код ЄДРПОУ 43690308) за період листопад-грудень 2023 року, сума податку на додану вартість 656540,00 грн. При цьому, на адресу ТОВ "Пальміра Грейн" виписані та зареєстровані податкові накладні № 1 від 01.11.2023 року, № 3 від 03.11.2023 року, № 8 від 03.11.2023 року, № 6 від 06.11.2023 року, № 7 від 07.11.2023 року, № 9 від 21.11.2023 року, № 10 від 22.11.2023 року, № 11 від 22.11.2023 року, № 16 від 23.11.2023 року, № 18 від 30.11.2023 року, № 2 від 05.12.2023 року, № 39 від 27.12.2023 року, № 40 від 28.12.2023 року, № 33 від 29.12.2023 року, № 31 від 29.12.2023 року, № 32 від 29.12.2023 року, № 41 від 29.12.2023 року.
При цьому, до таблиці 2.1. «Відомості про операції з придбання з податком на додану вартість, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставкою 7% і 14%» розділу ІІ Податковий кредит додатку 1 податкової декларації з ПДВ за листопад 2023 року (№ 9345449910 від 19.12.2023) ТОВ «Південна житниця» було віднесено суму ПДВ у розмірі 1350900,0 грн. по взаємовідносинах з контрагентом-продавцем товариством з обмеженою відповідальністю "Пальміра Грейн" (код ЄДРПОУ 43690308). Згідно даних ЄРПН на адресу ТОВ «Південна житниця» у звітному періоді листопад 2023 року ТОВ «Пальміра Грейн" було виписано та зареєстровано податкові накладні на загальну суму 11350900,0 грн. Також встановлено, що до таблиці 2.1. «Відомості про операції з придбання з податком на додану вартість, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставкою 7% і 14%» розділу ІІ Податковий кредит додатку 1 податкової декларації з ПДВ за грудень 2023 року (№ 9376014267 від 19.01.2024) платником було віднесено суму ПДВ у розмірі 2787703,88 грн. по взаємовідносинах з контрагентом-продавцем Товариством з обмеженою відповідальністю "Пальміра Грейн" (код ЄДРПОУ 43690308). Згідно даних ЄРПН на адресу ТОВ «Південна житниця» у звітному періоді грудень 2023 року ТОВ «Пальміра Грейн" було виписано та зареєстровано податкові накладні на загальну суму ПДВ 2787704,0 грн.
Тобто, ТОВ «Південна житниця» в деклараціях з ПДВ за звітні податкові періоди листопад 2023 року (декларація з ПДВ від 19.12.2023 № 9345449910) та грудень 2023 року (декларація з ПДВ від 19.01.2024 № 9376014267) повністю використано право на формування податкового кредиту у розмірі 26 220 441,98 грн. (сума ПДВ 4 138 603,88 грн.) на підставі податкових накладних, виписаних та зареєстрованих в ЄРПН контрагентом- продавцем ТОВ "Пальміра Грейн" (код ЄДРПОУ 43690308) за відповідні періоди.
В той же час, з аналізу приписів п. 198.6 ст. 198 ПК України чітко вбачається, що право на включення податку на додану вартість до складу податкового кредиту зберігається за платником податку протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної/розрахунку коригування саме у разі якщо платник податку раніше не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суми податку на додану вартість.
Таким чином, оскільки позивачем ТОВ «Південна житниця» в декларації з ПДВ за звітний (податковий) період червень 2024 (реєстраційний № 9201650491) повторно віднесено до складу податкового кредиту суму ПДВ у розмірі 656540,0 грн. по взаємовідносинах з товариством з обмеженою відповідальністю "Пальміра Грейн" (код ЄДРПОУ 43690308) за період листопад-грудень 2023 року, яка вже включалась до складу податкового кредиту за звітні податкові періоди листопад 2023 року та грудень 2023 року, суд дійшов висновку, що посилання відповідача на те, що ТОВ «Південна житниця» порушено пункт 198.6 статті 198 ПКУ, є обґрунтованими та підтверджуються зібраними по справі доказами.
Будь-яких доказів на підтвердження того, що позивачем ТОВ «Південна житниця» в порядку, визначеному чинним законодавством України, подавались до контролюючого органу уточнюючі розрахунки до декларацій з ПДВ за листопад 2023 року та грудень 2023 року, в тому числі з відкоригованими додатками («Відомості про коригування податкового кредиту»), матеріали справи не містять.
При цьому, посилання представника позивача на те, що у підприємства наявні всі первинні документи по взаємовідносинам з ТОВ «Пальміра Грейн», які зокрема додавались до заперечення, але не були враховані перевіряючими під час проведення документальної позапланової перевірки та винесення ППР № 17657/15320704 від 01.05.2024 року, суд вважає неспроможними, оскільки предметом оскарження по даній справі є, саме правомірність прийнятого ГУ ДПС в Одеській області ППР № 40150/15-32-04-10-17 від 20.09.2024 року, винесеного за результатами проведеної камеральної перевірки податкової декларації з податку на додану вартість за червень 2024 року від 19.07.2024 № 9201650491, а не дії чи рішення контролюючого органу, вчинені за наслідками попередніх перевірок позивача ТОВ «Пальміра Грейн».
За таких підстав, суд дійшов висновку, що при прийнятті оскаржуваного податкового повідомлення-рішення № 40150/15-32-04-10-17 від 20.09.2024 року Головне управління ДПС в Одеській області діяло на підставі приписів чинного законодавства та у межах своїх повноважень, а тому відсутні підстави для їх скасування.
Решта доводів та заперечень сторін висновків суду по суті заявлених позовних вимог не спростовують. Згідно практики Європейського суду з прав людини та зокрема, рішення у справі «Серявін та інші проти України» від 10 лютого 2010 року, заява 4909/04, відповідно до п.58 якого суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються.
Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі «РуїсТоріха проти Іспанії» від 9 грудня 1994 року, серія A, N 303-A, п.29).
Згідно п.41 висновку №11 (2008) Консультативної ради європейських суддів до уваги Комітету Міністрів Ради Європи щодо якості судових рішень обов'язок суддів наводити підстави для своїх рішень не означає необхідності відповідати на кожен аргумент захисту на підтримку кожної підстави захисту.
Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); добросовісно; розсудливо.
Відповідно до ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог.
Згідно ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
На підставі вищевикладеного, розглянувши справу в межах позовних вимог на підставі наданих сторонами доказів, з урахуванням встановлених обставин, суд дійшов висновку, що адміністративний позов є необґрунтованим та задоволенню не підлягає.
Керуючись ст.ст. 2, 6, 8, 9, 12, 77, 90, 132, 139, 242-246, 250, 255 КАС України, суд, -
Відмовити в задоволенні адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю “Південна житниця» (код ЄДРПОУ 42779594, адреса місцезнаходження: 66511, Одеська область, Подільський район, с. Познанка Перша, пров. Миру, 5) до Головного управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУ ВП 44069166, адреса місцезнаходження: 65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № 40150/15-32-04-10-17 від 20.09.2024 року, в повному обсязі.
Рішення може бути оскаржено в порядку та в строки встановлені ст. ст. 295, 297 КАС України.
Рішення набирає законної сили в порядку передбаченому статтею 255 КАС України.
Повний текст рішення складено та підписано 03 березня 2025 року.
Суддя О.А. Левчук
.