Номер провадження 3/754/144/25
Справа №754/104/25
Іменем України
20 лютого 2025 року м. Київ
суддя Деснянського районного суду м. Києва - Шмигельський Д.І.,
за участю особи. яка притягується до адміністративної відповідальності: ОСОБА_1 ,
за участю прокурора: - Кузьо Н.В., -
розглянувши об'єднані матеріали, які надійшли з Управління стратегічних розслідувань в місті Києві Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт № НОМЕР_1 , виданий 21.07.2023 органом 8026, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , -
за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.172-6, ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, -
ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», примітки до статті 172-6 КУпАП, являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення вимоги ч. 27 Розділу ХІІІ «Прикінцеві положення» та вимоги ч. 1 ст. 45 даного Закону, 11.12.2024 о 15:33, несвоєчасно, без поважних причин, подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави aбо місцевого самоврядування, за минулий 2021 рік, шляхом заповнення електронної форми через мережу Інтернет з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у власному персональному електронному кабінеті, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», примітки до статті 172-6 КУпАП, являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення вимоги ч. 27 Розділу ХІІІ «Прикінцеві положення» та вимоги ч. 1 ст. 45 даного Закону, 11.12.2024 о 15:41, несвоєчасно, без поважних причин, подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави aбо місцевого самоврядування, за минулий 2022 рік, шляхом заповнення електронної форми через мережу Інтернет з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у власному персональному електронному кабінеті, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.09.2024 № 136 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.09.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.09.2024 № 136 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 29.08.2024 № 123 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 29.08.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 29.08.2024 № 123 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 3 165 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 29.07.2024 № 116 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 29.07.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 3 165 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 29.07.2024 № 116 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.06.2024 № 107 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.06.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.06.2024 № 107 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.04.2024 № 87 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.04.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.04.2024 № 87 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 28.10.2024 № 147 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 28.10.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 28.10.2024 № 147 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 22.03.2024 № 76 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 22.03.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 22.03.2024 № 76 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 8 935 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.09.2023 № 112 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.09.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 8 935 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.09.2023 № 112 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.05.2023 № 70/1 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.05.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.05.2023 № 70/1 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 26 800 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 27.12.2023 № 148 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 27.12.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 26 800 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 27.12.2023 № 148 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 12 125 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 27.12.2023 № 147 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 27.12.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 12 125 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 27.12.2023 № 147 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 11 000 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 27.02.2024 № 63 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 27.02.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 11 000 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 27.02.2024 № 63 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 8 130 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 29.01.2024 № 45 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 29.01.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 8 130 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 29.01.2024 № 45 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 28.05.2024 № 99 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 28.05.2024 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 5 600 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 28.05.2024 № 99 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 30.08.2023 № 101 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 30.08.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 30.08.2023 № 101 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 29.11.2023 № 139 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 29.11.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 29.11.2023 № 139 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 30.10.2023 № 126 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 30.10.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 30.10.2023 № 126 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 15 000 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.07.2023 № 91 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.07.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 15 000 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.07.2023 № 91 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 8 295 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.07.2023 № 90 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.07.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 8 295 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.07.2023 № 90 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадовою особою публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 30.06.2023 № 81 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, відповідно до відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 30.06.2023 в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства у розмірі 13 400 грн. та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 30.06.2023 № 81 про преміювання, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Таким чином, своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, адміністративна відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 172-6, ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
В суді ОСОБА_1 провину у вчиненні адміністративних правопорушень не заперечувала та зазначила, що декларації подала несвоєчасно у зв'язку з неналежним приділенням уваги вимогам Закону України «Про запобігання корупції». Стосовно підписання наказів про преміювання працівників, в тому числі і себе, ОСОБА_1 пояснила, що протягом 8 років виконує обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, що кожні 2 місяці подовжувалось. Згодом ввели контракт, згідно якого виплата премій винувачу обов'язків не передбачено, тому виносились вказані накази.
Прокурор Київської міської прокуратури Кузьо Н.В. вважав доведеним несвоєчасне подання декларацій суб'єктом декларування ОСОБА_1 , на яку поширюється дiя 3акону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог абзацу 1 ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», а також не вжиття заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів під час виконання останньою своїх службових повноважень, що є підставою для притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-6, ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, та накладення відповідного адміністративного стягнення згідно чинного законодавства.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1 та думку прокурора, судом встановлено таке.
Відповідно до вимог ст. 245, 252, 280, 283 КУпАП, серед ряду завдань провадження в справах про адміністративні правопорушення є всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи та вирішення її в точній відповідності з законом.
Згідно до положень ст. 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото - і кінозйомки, відеозапису та інше, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Встановлені правила допустимості і відповідності доказів є гарантом їх достовірності та істинності.
Розпорядженням Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації № 218-к від 29.12.2021 виконання обов'язків директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва покладено на заступника директора з охорони дитинства та материнства ОСОБА_1 .
Згідно з підпунктом «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи юридичних осіб публічного права є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.
Відповідно до Статуту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, дане підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва (п. 1.1); підприємство створене на підставі рішення Київської міської ради від 17.04.2013 № 122/9179 «Про КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва» (п. 1.2); є юридичною особою (п. 3.1); має відокремлене майно, самостійний баланс, печатку зі своїм найменуванням, штампи, бланки (п. 3.2).
Таким чином, з урахування положень Статуту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, ОСОБА_1 наділено організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями повноваженнями.
За таких обставин, ОСОБА_1 , будучи посадовою особою установи, яка є юридичною особою публічного права, є суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» та є суб'єктом відповідальності за вчинення правопорушень, пов'язаних із корупцією.
Як встановлено судом, ОСОБА_1 виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадовою особою публічного права, у порушення вимог ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно, без поважних причин, подала щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулі 2021 та 2022 роки, шляхом заповнення 11.12.2024 року електронної форми через мережу Інтернет з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у власному персональному електронному кабінеті.
Доказів поважності причин несвоєчасності подання ОСОБА_1 щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 та 2022 роки у визначений законом строк - до 31.03.2024 року, включно, під час розгляду справи судом не встановлено.
Окрім того, судом встановлено, що ОСОБА_1 виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадовою особою публічного права, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішень щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства та вчинення дій шляхом особистого підписання наказів від про преміювання.
Також, ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, будучи посадової особи публічного права, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та в умовах реального конфлікту інтересів, прийняла рішення щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства та вчинила дії шляхом особистого підписання наказів про преміювання: від 25.09.2024 № 136, від 29.08.2024 № 123; від 29.07.2024 № 116; від 26.06.2024 № 107; від 26.04.2024 № 87; від 28.10.2024 № 147; від 22.03.2024 № 76; від 25.09.2023 № 112; від 25.05.2023 № 70/1; від 27.12.2023 № 148; від 27.12.2023 № 147; від 27.002.2024 № 63; від 29.01.2024 № 45; від 28.05.2024 № 99; від30.08.2023 № 101; від 29.11.2023 № 139; від 30.10.2023 № 126; від 26.07.2023 № 91; від 26.07.2023 № 90; від 30.06.2023 № 81.
Винуватість ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-6, ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, поза розумним сумнівом, підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення у їх сукупності, а також особистими поясненнями ОСОБА_1 під час розгляду справи в суді, яка повністю визнала провину у вчиненні адміністративних правопорушень, щиро розкаялась, зазначила, що вчинила правопорушення у зв'язку з неналежним приділенням уваги вимогам Закону України «Про запобігання корупції».
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 , виконуючи обов'язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, своїми діями, які виразилися у несвоєчасному поданні без поважних причин щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулі 2021 та 2022 роки, а також у не вжитті заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів під час прийняття рішень щодо преміювання працівників, у тому числі особисто себе як заступника директора з охорони дитинства та материнства КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Деснянського району м. Києва, вчинила адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 172-6, ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Вирішуючи питання про накладення адміністративного стягнення, судом враховується характер вчинених правопорушень та їх наслідки, особу правопорушника, його відношення до скоєного, яке полягає у повному визнанні вини у порушенні норм Закону України «Про запобігання корупції» та скоєнні адміністративного правопорушення. Обставиною, що пом'якшує відповідальність ОСОБА_1 , суд визнає щире розкаяння останньої у вчиненні правопорушень, обставин, що обтяжують відповідальність, судом не встановлено.
Таким чином, враховуючи наведене приходжу до висновку про необхідність накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення, з урахуванням вимог ст. 36 КУпАП, у виді штрафу в розмірі 200 (двохсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 36, 40-1, ч. 1 ст. 172-6, ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7, 283-285, 294 КУпАП, -
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 (п'ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850,00 (вісімсот п'ятдесят) гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 (ста) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1 700,00 (одна тисяча сімсот) гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 (двохсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 400,00 (три тисячі чотириста) гривень.
На підставі ст. 36 КУпАП, накласти на ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 (двохсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 400,00 (три тисячі чотириста) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , судовий збір на користь держави в сумі 605,60 грн.
Відповідно до ст. 307 КУпАП, штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження постанови - не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
Згідно ч. 1, ч. 2 ст. 308 КУпАП, у разі несплати правопорушником штрафу у вищезазначений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Деснянський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: Д.І. Шмигельський