21 лютого 2025 року м. Київ № 640/23198/19
Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Головенка О.Д., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами (в порядку письмового провадження) адміністративний позов Приватного підприємства "ОККО КОНТРАКТ" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
Приватне підприємство «ОККО-Контракт» звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва із позовною заявою до Офісу великих платників Державної фіскальної служби, у якій просило суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 02.09.2019 № 0008604808.
В обґрунтування позовних вимог зазначено про те, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення є протиправним та підлягає скасуванню, оскільки підприємством належним чином, в установлені п. 201.10 ст.201 ПК України строки, в порядку, передбаченому Порядком складено податкову накладну № 13046 від 30.06.2019 та надіслало її до ДФС за допомогою засобів інформаційно-телекомунікаційної системи з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг», однак, в порушення норм п. 201.10 ст. 210 ПК України, контролюючим органом протягом операційного дня 15.07.2019 не було надіслано платнику податку квитанцію в електронній формі про підтвердженням прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної № 13046 від 30.06.2019. Вказана квитанція була надіслана лише 16.07.2019 о 14:26. У зв'язку з неотриманням ПП «ОККО Контракт» 15.07.2019 протягом операційного дня квитанцій про прийняття або неприйняття податкової накладної №13046 від 30.06.2019, остання вважається своєчасно зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних, а тому відсутні підстави для застосування штрафних санкцій у розмірі 225793,43 грн. згідно з податковим повідомленням-рішенням.
Ухвалою Окружного адміністративного суду у місті Києві від 29.11.2019 справу прийнято до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.
До суду від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому, заперечуючи проти задоволення позовних вимог, представник відповідача зазначив про те, що перевіркою було встановлено порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних в Єд иному реєстрі податкових накладних (далі- ЄРПН) за червень 2019 року (акт перевірки від 07.08.2019 № 654/28-10-48-08/36248687). За даними Єдиного реєстру податкових накладних встановлено порушення граничних строків реєстрацїї податкової накладної №13046 від 02.09.2019 на суму ПДВ 2227923,28 грн. Крім того, відповідно до квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, податкова накладна від 30.06.2019 № 13046 була зареєстрована 16.07.2019 о 08:00:00 годин, при цьому, датою та часом надання акцизної накладної/розрахунку коригування до ДФС є саме дата та час, зазначені у квитанції про їх прийняття (підтвердження реєстрації) або неприйняття.
Також відповідач звертає увагу на те, що податкове повідомлення-рішення від 02.09.2019 № 0008604808 було винесено щодо несвоєчасної реєстрації податкових накладних № 12283 від 06.06.2019, № 12375 від 11.06.2019, № 12378 від 14.06.2019, № 12377 від 13.06.2019, № 12376 від 12.06.2019 та № 13046 від 30.09.2019, а в прохальній чстині позовної заяви позивач зазначає і описує лише податкову накладну № 13046 від 30.09.2019, проте просить скасувати податкове повідомлення-рішення повністю а не в частині.
15.12.2022 набрав чинності Закон України від 13.12.2022 № 2825-IX «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду».
Відповідно до абзаців 1-3 п. 2 Прикінцевих та перехідних положень зазначеного закону, Окружний адміністративний суд міста Києва припиняє здійснення правосуддя, а до початку роботи Київського міського окружного адміністративного суду справи, підсудні окружному адміністративному суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, розглядаються та вирішуються Київським окружним адміністративним судом.
Відтак, розгляд зазначеної справи підпадає під територіальну юрисдикцію Київського окружного адміністративного суду.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями, головуючим суддею у даній справі визначено суддю Головенка О.Д.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 15.12.2023 прийнято справу до провадження, ухвалено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами (в порядку письмового провадження).
Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд виходить з наступного.
Як вбачається з матеріалів справи, на підставі п.п. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 та п. 75.1 ст. 75, в порядку п. 76.3 ст. 76 ПК України, Офісом великих платників податків ДФС України було проведено камеральну перевірку своєчасності реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних підприємством ПП «ОККО Контракт» (ЄДРПОУ 36248687).
За наслідками проведеної перевірки складено акт № 654/28-10-48-08/36248687 від 07.08.2019, за висновками якого, зокрема, перевіркою встановлено порушення ПП «ОККО Контракт» граничних строків реєстрації, зокрема, податкової накладної № 13046 від 30.06.2019 на суму ПДВ 2227923,28 грн. Акт містить також встановлені порушення граничних строків реєстрації ще 5 податкових накладених. (а.с. 14)
На підставі висновків акту перевірки, Офісом великих платників податків ДФС винесено податкове повідомлення-рішенням № 0008604808 від 02.09.2019, яким ПП «ОККО Контракт» визначено суму штрафу в розмірі 225793,43 грн за порушення граничних термінів реєстрації.
ПП «ОККО Контракт» вважає податкове повідомлення-рішення від 02.09.2019 № 0008604808 протиправним та таким, що підлягає скасуванню, що і зумовило на звернення до суду з даним позовом.
При вирішенні спору, суд виходить з наступного.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства встановлені Податковим кодексом України (далі - ПК України).
Абзацом 1 п. 75.1 ст. 75 ПК України встановлено право контролюючих органів на проведення камеральних, документальних (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичних перевірок.
Підпунктом 75.1.1 п. 75.1 ст. 75 ПК України визначено, що камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних ЄРПН та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального.
Предметом камеральної перевірки також може бути своєчасність подання податкових декларацій (розрахунків) та/або своєчасність реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН, акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, виправлення помилок у податкових накладних та/або своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов'язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах.
Згідно з п. 76.1 ст. 76 ПК України камеральна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) такого органу або направлення на її проведення. Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком. Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов'язкова.
Відповідно до п. п. 14.1.60 п. 14.1 ст. 14 ПК України Єдиний реєстр податкових накладних - реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.
Згідно положень п. 201.1 ст. 201 ПК України на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в ЄРПН у встановлений цим Кодексом термін.
За приписами п. 201.7 ст. 201 ПК України податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).
Положенням п. 201.10 ст. 201 ПК України визначено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в ЄРПН та надати покупцю за його вимогою.
Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до ЄРПН є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.
Абзацами 14-16 п. 201.10 ст. 201 ПК України визначено, що реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків: для податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені; для податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені; для розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг до податкової накладної, що складена на отримувача - платника податку, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, - протягом 15 календарних днів з дня отримання такого розрахунку коригування до податкової накладної отримувачем (покупцем).
У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.
Відповідно до п. 120-1.1 ст. 120-1 ПК України порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого ст. 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в ЄРПН (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі: 10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів; 20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів; 30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів; 40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів.
Механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї, до Єдиного реєстру податкових накладних визначено у Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 341) (далі Порядок № 1246).
Пунктом 5 Порядку № 1246 передбачено, що податкова накладна та/або розрахунок коригування приймаються до Реєстру у разі дотримання вимог, установлених п. 192.1 ст. 192, пунктами 200-1.3, 200-1.9 ст. 200-1 та пунктами 201.1, 201.10 і 201.16 ст. 201 ПК України, а також з урахуванням Законів України «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.
Реєстрації підлягають податкові накладні та/або розрахунки коригування (у тому числі ті, що не надаються отримувачу (покупцю) товарів/послуг, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, складені за операціями з постачання послуг нерезидентом) незалежно від суми податку на додану вартість в одній податковій накладній/розрахунку коригування.
Згідно з п. 12 Порядку № 1246 після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки за результатами яких згідно п. 13 Порядку № 1246 формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (далі - квитанція).
За п. 2 Порядку № 1246 операційний день це частина дня, протягом якої здійснюються прийняття від платників податку податкових накладних та/або розрахунків коригування та реєстрація або зупинення реєстрації.
Пунктом 3 Порядку № 1246 передбачено, що операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Реєстру, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день вважається операційним днем.
Механізм застосування штрафу за ст. 120-1 ПК України передбачає наявність бази для його нарахування - сума ПДВ, зазначена в податковій накладній - яка помножується на вказаний в нормі відсоток.
Суд зауважує, що штраф запроваджувався з метою захисту бюджету та платників податків від зловживань та недобросовісних дій їх контрагентів, зокрема, мав дисциплінувати постачальника своєчасно реєструвати податкові накладні, щоб покупець мав законне право відобразити податковий кредит.
Положеннями п. п. 10-12 Порядку визначено, що після складення податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі на них накладається електронний цифровий підпис посадових осіб постачальника (продавця) у такому порядку: електронний цифровий підпис головного бухгалтера (бухгалтера) або електронний цифровий підпис керівника (у разі відсутності у постачальника (продавця) посади бухгалтера); електронний цифровий підпис, який за правовим статусом прирівнюється до печатки (у разі наявності).
Після накладення електронного цифрового підпису платник податку здійснює шифрування податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі та надсилає їх ДФЄ за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, в установленому порядку. Примірник податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі зберігається у платника податку.
Після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки: відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту); чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; дотримання вимог, установлених п. 192.1 ст. 192 та п. 201.10 ст. 201 Кодексу; наявності помилок під час заповнення обов'язкових реквізитів відповідно до п. 201.1 ст.201 Кодексу; наявності суми податку на додану вартість відповідно до п. 200 1.3 і 200 1.9 ст. 200 1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 01.07.2015; наявності в Реєстрі відомостей, що міетяться у податковій накладній, яка коригується; факту реєстрації / зупинення реєстрації / відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами; відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення їх реєстрації відповідно до п.201.16 ст.201 Кодексу; дотримання вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, в порядку.
Згідно з п. п. 13-14 Порядку за результатами перевірок, визначених п. 12 цього Порядку, формуєтьея квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (далі - квитанція).
Квитанція в електронній формі надсилається платнику податку протягом операційного дня та є підтвердженням прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в ДФС.
Таким чином, зауважує, що законодавством чітко визначено порядок оформлення, подачі, прийняття та реєстрації податкових накладних.
При цьому, ведення Єдиного реєстру податкових накладних здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, а саме ДФС України, на яку покладено обов'язок прийняття, реєстрації та обробки податкових накладних, поданих в електронному вигляді платником податків. Підставою для відмови у прийнятті податкових накладних в електронному вигляді може бути лише порушення їх формування у відповідності до податкового законодавства України.
Судом досліджено, що ПП «ОККО Контракт» було складено податкову накладну від 30.06.2019 № 13046 на суму ПДВ 2227923,28 грн в електронній формі, на яку з використанням програмного забезпечення «М.Е.Dос» було накладено електронний цифровий підпис головного бухгалтера та електронний цифровий підпис, який за правовим статусом прирівнюється до печатки.
Після накладення електронного цифрового підпису було здійснено шифрування вказаної податкової накладної та надіслано до ДФС за допомогою програмного забезпечення «М.Е.ос» з використанням прямого з'єднання 15.07.2019 о 19:52 та іменем файлу 28100036248687Л201010100000152210620192810.ХМЕ, що підтверджується протоколом подій щодо вказаного документу в програмному забезпеченні «М.Е.Dос».
Таким чином, ПП «ОККО Контракт» належним чином, в установлені п. 201.10 ст. 201 ПК України терміни, в порядку, передбаченому Порядком ведення Єдиного реєстру податкових накладних, склало податкову накладну № 13046 від 30.06.2019 та надіслало її до ДФС за допомогою засобів інформаційно-телекомунікаційної системи з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг».
Однак, в порушення норм п. 201.10 ст. 210 ПК України, контролюючим органом протягом операційного дня 15.07.2019 не було надіслано платнику податку - ПП «ОККО Контракт» квитанцію в електронній формі про підтвердженням прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної № 13046 від 30.06.2019. Вказана квитанція була надіслана лише 16.07.2019 о 14:26.
Обставини та підстави щодо зазначеної значної затримки, відповідачем не зазначені та не обґрунтовані, при цьому, доводи відповідача, з посиланням на відповідну судову практику щодо того, що формування податкової накладної в програмному забезпеченні «М.Е.Dос» може задійснюватись з корегуванням дати та часу надсилання податкової накладної, є недоведеними та жодним чином не пов'язується з обставинами даної справи.
З огляду на викладене, у зв'язку з неотриманням ПП «ОККО Контракт» 15.07.2019 протягом операційного дня квитанцій про прийняття або неприйняття податкової накладної № 13046 від 30.06.2019, остання на підставі абз. 10 п. 201.10 ст. 201 ПК України, вважається своєчасно зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних, а тому, відсутні підстави для застосування штрафних санкцій в цій частині.
Водночас, суд бере до уваги доводи сторони вдіповідача про те, що податкове повідомлення-рішення від 02.09.2019 № 0008604808 було винесено щодо несвоєчасної реєстрації податкових накладних № 12283 від 06.06.2019, № 12375 від 11.06.2019, № 12378 від 14.06.2019, № 12377 від 13.06.2019, № 12376 від 12.06.2019 та № 13046 від 30.09.2019, а в прохальній чстині позовної заяви позивач зазначає і описує лише податкову накладну № 13046 від 30.09.2019, проте просить скасувати податкове повідомлення-рішення повністю а не в частині. Судом досліджено відповідне рішення та розрахунок до нього та акта перевірки, з огляду на що, податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України від 02.09.2019 № 0008604808 є протиправним та підлягає скасуванню лише в частині застосування штрафних санкцій по ПН № 13046 від 30.06.2019 у розмірі 222792,33 грн.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 78 цього Кодексу.
Частиною 2 ст. 77 КАС України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування.
Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.
Оскаржуване податкове повідомлення-рішення є протиправним та підлягає скасуванню в частині визначення позивачу штрафу щодо податкової накладної № 13046 від 30.06.2019 на суму 222792,33 грн. Щодо іншої частини рішення, позовна заява не містить відповідних обґрунтувань його протиправності та наявності підстав для скасування рішення щодо інших 5 податкових накладних.
За таких обставин, суд вважає, що позовні вимоги є обґрунтованими, знайшли своє підтвердження під час розгляду спору в суді та підлягають частковому задоволенню, щодо податкової накладної та встановленого штрафу щодо неї, в частині якої було обґрунтовано позовну заяву.
Відповідачем під час розгляду даного спору в суді, не було надано доказів та обґрунтувань доводам, покладеним в основу позовних вимог, які досліджені судом та прийняті, як обґрунтовані. Інші ж доводи та посилання сторін, не спростовують висновку суду по суті спору та не впливають на результат розгляду спору.
Згідно із ст. 242 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.
Судові витрати по сплаті судового збору підлягають розподілу, згідно норм ч. 1 ст. 139 КАС України, пропорційно до обсягу задоволених позовних вимог.
Керуючись ст. 77, 90, 139, 241-247, 255, 293, 295-297 КАС України, суд,
Адміністративний позов Приватного підприємства "ОККО КОНТРАКТ" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задовольнити частково.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України від 02.09.2019 № 0008604808 в частині застосування штрафних санкцій у розмірі 222792,33 грн.
У задоволенні іншої частини позовних вимог відмовити.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України на користь Приватного підприємства "ОККО КОНТРАКТ" судові витрати по сплаті судового збору в розмірі 3341,88 грн (три тисячі триста чорок одна гривня 88 коп).
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Суддя Головенко О.Д.