Ухвала від 26.02.2025 по справі 640/15706/22

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про залишення позову без розгляду

26 лютого 2025 року Справа №640/15706/22

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Загацька Т.В., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін заяву представника позивача про залишення позову без розгляду у справі за позовом ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) до Фінансово-економічного управління Служби безпеки України (код ЄДРОУ 00034074, 01601, м. Київ, вул. Малопідвальна, буд. 16) про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії, з підстав протиправної відмови у підготовці і наданні оновленої довідки,-

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_1 з позовом до Фінансово-економічного управління Служби безпеки України, в якому просив суд:

- визнати протиправними дії Фінансово-економічного управління Служби безпеки України щодо відмови ОСОБА_1 у підготовці і наданні до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві оновленої довідки про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2021 для перерахунку його пенсії;

- зобов'язати Фінансово-економічне управління Служби безпеки України підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2021 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 №2262-ХП «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з врахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» щодо визначення посадового окладу і окладу за військовим званням шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт, та з обов'язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, для здійснення обчислення та перерахунку пенсії з 01.02.2021.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 29.09.2022 відкрито провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження (письмового провадження).

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 05.02.2025 прийнято адміністративну справу до провадження; розгляд справи вирішено проводити спочатку в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Від представника позивача на адресу суду надійшла заява про залишення позовної заяви без розгляду.

Вирішуючи заяву по суті, суд враховує таке.

Згідно п.5 ч.1, ч.2 ст. 240 КАС України суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.

Заява про залишення позову без розгляду може бути подана лише до початку розгляду справи по суті.

Враховуючи, що у разі зміни складу суду розгляд справи починається спочатку, суд вважає за можливе заяву представника позивача задовольнити та залишити позов без розгляду.

Керуючись ст.ст. 240-243, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача про залишення позовної заяви без розгляду задовольнити.

Позовну заяву ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) до Фінансово-економічного управління Служби безпеки України (код ЄДРОУ 00034074, 01601, м. Київ, вул. Малопідвальна, буд. 16) про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії, з підстав протиправної відмови у підготовці і наданні оновленої довідки залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили у строк та у порядку, що визначені ст. 256 КАС України, і може бути оскаржена до Шостого апеляційного адміністративного суду (Закон України від 16.07.2024 № 3863-IX) шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня складання повного тексту ухвали.

Повний текст ухвали складено 26.02.2025.

Суддя Т.В.Загацька

Попередній документ
125440276
Наступний документ
125440278
Інформація про рішення:
№ рішення: 125440277
№ справи: 640/15706/22
Дата рішення: 26.02.2025
Дата публікації: 28.02.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (26.02.2025)
Дата надходження: 29.01.2025
Предмет позову: про визнання протиправним та зобов'язання вчинити певні дії
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ЗАГАЦЬКА Т В
відповідач (боржник):
Служба безпеки України
позивач (заявник):
Борисенко Олександр Миколайович
представник позивача:
Драгомирова Олена Миколаївна