Ухвала від 26.02.2025 по справі 717/30/25

Справа №717/30/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26.02.2025 року селище Кельменці

Кельменецький районний суд Чернівецької області у складі головуючої судді Кудиби З. І., за участі секретаря судового засіданні Житарюк А. С., без участі сторін (сторони в судове засідання не з'явилися), розглянувши цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКІ ФІНАНСОВІ ОПЕРАЦІЇ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Кельменецького районного суду Чернівецької області від 9 січня 2025 року прийнято позов до розгляду та відкрито провадження у цивільній справі № 717/30/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКІ ФІНАНСОВІ ОПЕРАЦІЇ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, розгляд справи призначено на 10 лютого 2025 року о 14 год 00 хв.

Ухвалою Кельменецького районного суду Чернівецької області від 24 лютого 2025 року у зв'язку із складністю справи відкладено ухвалення та проголошення судового рішення до 16 год 30 хв 26 лютого 2025 року.

Під час ухвалення рішення у суду виникла необхідність з'ясувати обставити щодо розміру кредитних коштів, які стягуються з відповідача.

Відповідно до ч. ч. 1, 8 ст. 279 ЦПК України, розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі.

При розгляді справи у порядку спрощеного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи, а у випадку розгляду справи з повідомленням (викликом) учасників справи - також заслуховує їх усні пояснення та показання свідків.

Відповідно до вимог ст. 243 ЦПК України, якщо під час судових дебатів виникає необхідність з'ясування нових обставин, що мають значення для справи, або дослідження нових доказів, суд постановляє ухвалу про повернення до з'ясування обставин у справі. Після закінчення з'ясування обставин у справі та перевірки їх доказами судові дебати проводяться в загальному порядку.

Згідно ст. 244 ЦПК України, якщо під час ухвалення рішення виникає потреба з'ясувати будь-яку обставину шляхом повторного допиту свідків або вчинення певної процесуальної дії, суд, не приймаючи рішення, постановляє ухвалу про поновлення судового розгляду.

Під час ухвалення рішення в нарадчій кімнаті, виникла необхідність у поновленні судового розгляду, для уточнення фактичних обставин цивільної справи, які впливають на результати розгляду позову, і тому, суд, вважає можливим вийти із нарадчої кімнати для додаткового з'ясування обставин, що можуть вплинути на правильність та законність судового рішення.

На підставі викладеного, суд приходить до висновку, що судовий розгляд у цивільній справі необхідно поновити для додаткового з'ясування обставин, що мають значення для справи, зокрема, розміру кредитних коштів, наданих відповідачу, враховуючи відмінності в доказах, які містяться в матеріалах справи.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 279, 243-244, 260 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Поновити судовий розгляд цивільної справи № 717/30/25 за позовом за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКІ ФІНАНСОВІ ОПЕРАЦІЇ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
125435582
Наступний документ
125435584
Інформація про рішення:
№ рішення: 125435583
№ справи: 717/30/25
Дата рішення: 26.02.2025
Дата публікації: 28.02.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кельменецький районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (08.05.2025)
Дата надходження: 08.01.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
10.02.2025 14:00 Кельменецький районний суд Чернівецької області
24.02.2025 13:30 Кельменецький районний суд Чернівецької області
26.02.2025 16:30 Кельменецький районний суд Чернівецької області
18.03.2025 11:00 Кельменецький районний суд Чернівецької області
23.04.2025 16:30 Кельменецький районний суд Чернівецької області
08.05.2025 11:00 Кельменецький районний суд Чернівецької області