про призначення справи до апеляційного розгляду
25 лютого 2025 рокуЛьвівСправа № 380/17734/24 пров. № А/857/6497/25
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Бруновської Н. В.
суддів -Хобор Р. Б.
Шавеля Р. М.
здійснивши підготовку до апеляційного розгляду адміністративної справи № 380/17734/24 за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Кабінету Міністрів України, Пенсійного Фонду України, Міністерства соціальної політики України про визнання протиправними дій, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 20 січня 2025 року ,
Суддею-доповідачем проведено необхідні підготовчі дії, визначені Кодексом адміністративного судочинства України, а тому справу слід призначити до апеляційного розгляду.
Керуючись статтями 306, 307 Кодексу адміністративного судочинства України,
Призначити справу №380/17734/24 до апеляційного розгляду у судовому засіданні на 04 березня 2025 року о 12:30 у залі судових засідань № 2 Восьмого апеляційного адміністративного суду (вул. Саксаганського, 13, м. Львів).
Про дату, час і місце апеляційного розгляду повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Н. В. Бруновська
судді Р. Б. Хобор
Р. М. Шавель