справа № 640/32005/21
про прийняття справи до розгляду
24 лютого 2025 року
місто Львів
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Гулик А.Г., вирішуючи питання про прийняття до розгляду справи за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії
до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла справа за позовом ОСОБА_1 РНОКПП НОМЕР_1 , місцезнаходження: АДРЕСА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві, місцезнаходження: 04043, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області код ЄДРПОУ 21295057, місцезнаходження: 73000, м.Херсон, вул. 28-ї Армії, 6, у якому просить суд:
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області №930090823607 від 04.10.2021;
- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві щодо проведення перерахунку призначеної ОСОБА_1 пенсії на підставі довідки прокуратури міста Києва №21/388 від 12.08.2021;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити з 01.10.2021 перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії з розрахунку 60% в від розміру місячної заробітної плати, зазначеної у довідці Київської міської прокуратури від 15.09.2021 №21/449;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві виплатити різницю в пенсії за минулий час за період з 01.10.2020 по 01.10.2021.
На виконання Закону України «Про внесення зміни до пункту 2 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» та відповідно до Порядку передачі судових справ, нерозглянутих Окружним адміністративним судом міста Києва, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 16.09.2024 №399, судова справа передана Львівському окружному адміністративному суду.
За результатами автоматизованого розподілу справу передано на розгляд судді Гулику А.Г.
Відповідно до частини другої статті 241 КАС України процедурні питання, пов'язані з рухом справи в суді першої інстанції, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал.
Керуючись статтями 241, 243, 248 КАС України, суддя
прийняти справу до розгляду.
Призначити справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
Справу розглядатиме головуючий суддя Гулик А.Г. одноособово.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію у справі, що розглядається://adm.lv.court.gov.ua/fair/.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Гулик Андрій Григорович