Справа № 405/5476/23
2-о/405/97/23
21.02.2025 Ленінський районний суд м. Кіровограда в складі:
головуючої судді - Шевченко І.М.
з участю секретаря - Мишевець Т.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кропивницький цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Подільської районної у місті Кропивницькому ради про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна, -
ОСОБА_1 звернувся в суд із заявою про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна над її сином ОСОБА_2 .
Ухвалою суду від 19.12.2023 року у справі була призначена повторна судова психіатрична експертиза.
ОСОБА_1 заявлено клопотання про допит в судовому засіданні експертів Васильєвої Н.Ю. та Рябцевої О.В., які повідомили про можливість прийняти участь в судовому засіданні в режимі відео конференції із Подільським районним судом м. Києва.
Відповідно до вимог ст. 212 ЦПК України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду.
Суд вважає за доцільне проведення судовому засідання по даній справі в режимі відео конференції із Подільським районним судом м. Києва.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, -
Доручити Подільському районному суду м. Києва (04071 м. Київ, вул. Хорива, 21) забезпечення проведення відеоконференції по справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Подільської районної у місті Кропивницькому ради про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна.
В судовому засіданні в режимі відеоконференції братимуть участь учасники справи, та експерти Васильєва Н.Ю. і Рябцева О.В., які повідомлені про явку в судове засідання.
Судове засідання призначене слуханням на 07.04.2025 року о 14-00.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ленінського
районного суду
м. Кіровограда Ірина Миколаївна Шевченко