Ухвала від 20.02.2025 по справі 420/2065/25

Справа № 420/2065/25

УХВАЛА

20 лютого 2025 року Одеський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Левчук О.А., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження в письмовому провадженні в місті Одесі адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС в Одеській області до ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа за позовом Головного управління ДПС в Одеській області до ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу по орендній платі з фізичних осіб у розмірі 13633,44 грн.

Ухвалою суду від 04 лютого 2025 року у справі відкрито спрощене позовне провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Від представника Головного управління ДПС в Одеській області надійшла заява про залишення позову без розгляду, оскільки 12.02.2025 року податкова заборгованість по орендній платі з фізичних осіб у сумі - 13 633,44 грн. було скасовано уточнюючим звітом в повному обсязі.

Вивчивши матеріали справи, суд встановив наступне.

Згідно п. 5 ч. 1 ст. 240 КАС України суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.

Відповідно до ч. 2, 3 ст. 240 КАС України заява про залишення позову без розгляду може бути подана лише до початку розгляду справи по суті. Про залишення позову без розгляду суд постановляє ухвалу. Ухвала суду про залишення позову без розгляду може бути оскаржена.

За таких обставин, вивчивши матеріали справи, приймаючи до уваги те, що заява представника позивача надійшла до суду після відкриття провадження у даній справі, відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 240 КАС України, дану позовну заяву слід залишити без розгляду.

Керуючись ст. ст. 9, 44, 47, 240, 242, 243, 248 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Головного управління ДПС в Одеській області до ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу по орендній платі з фізичних осіб у розмірі 13633,44 грн., - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в порядку та в строки встановлені ст. ст. 295, 297 КАС України.

Ухвала набирає законної сили в порядку передбаченому статтею 256 КАС України.

Суддя О.А. Левчук

Попередній документ
125336986
Наступний документ
125336988
Інформація про рішення:
№ рішення: 125336987
№ справи: 420/2065/25
Дата рішення: 20.02.2025
Дата публікації: 24.02.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; погашення податкового боргу, з них; стягнення податкового боргу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (20.02.2025)
Дата надходження: 22.01.2025
Предмет позову: про стягнення суми податкового боргу
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ЛЕВЧУК О А
відповідач (боржник):
Закарян Меліксет Серьожаєвич
позивач (заявник):
Головне управління ДПС в Одеській області
представник позивача:
Бєлоусов Михайло Анатолійович