справа № 361/244/25
провадження № 2-н/361/78/25
20.01.2025
Броварський міськрайонний суд Київської області
20 січня 2025 року м. Бровари
Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Дутчак І.М., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за послуги з постачання природного газу,
У грудні 2024 року Товариство з обмеженою відповідальністю “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України» звернулося до суду із заявою, у якій просить видати судовий наказ про стягнення на його користь з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з постачання природного газу за період з травня 2022 року по жовтень 2024 року в розмірі 41492 грн. 40 коп., посилаючись на те, що протягом даного періоду боржником не здійснено оплату наданих послуг з постачання природного газу.
Перевіривши заяву про видачу судового наказу та додані до неї документи, на підставі ст. 162 ЖК України, ст. 526 ЦК України, ст. 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги», керуючись ст. ст. 28, 30, 141, 160 - 162, 167, 168 ЦПК України,
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Товариства з обмеженою відповідальністю “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України» (місто Київ, вулиця Шолуденка, буд. 1, код ЄДРПОУ 40121452) заборгованість за послуги з постачання природного газу за період з травня 2022 року по жовтень 2024 року в розмірі 41492 (сорок одна тисяча чотириста дев'яносто дві) грн. 40 коп. на рахунок № НОМЕР_2 в АТ “Ощадбанк» м. Києва, МФО 300465, та судовий збір у розмірі 302 (триста дві) грн. 80 коп. на рахунок № НОМЕР_3 в АБ “Укргазбанк», МФО 320478.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті суд не розглядає.
Згідно із ч. 1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.
Суддя Дутчак І.М.
Судовий наказ набрав законної сили Строк пред'явлення до виконання Судовий наказ видано “ _____ » ______________ 20 ___ року “ _____ » ______________ 20 ___ року “ _____ » ______________ 20 ___ року
Суддя Дутчак І. М.