Постанова від 21.02.2025 по справі 349/2106/24

Справа № 349/2106/24

Провадження № 3/349/22/25

ПОСТАНОВА

іменем України

21 лютого 2025 року м. Рогатин

Суддя Рогатинського районного суду Івано-Франківської області Рибій М. Г. розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Головного управління Державної податкової служби в Івано-Франківській області, щодо ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , жительки АДРЕСА_1 , за ч. 1 ст. 1551 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення №3549 від 04 листопада 2024 року, ОСОБА_1 04 листопада 2024 року, яка працює продавцем в магазині за адресою: АДРЕСА_2 , порушила встановлений законом порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі - провела розрахункову операцію через РРО без використання для підакцизних товарів режиму попереднього програмування коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД; видала розрахунковий документ невстановленої форми та зразка на повну суму покупки, порушила порядок ведення обліку тованих запасів за місцем їх реалізації, здійснила продаж товарів, які не обліковані за встановленою формою, чим порушила вимоги пунктів 2, 11, 17 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», відповідальність за що передбачена ч. 1 ст. 1551 КУпАП.

ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилася.

Згідно з ч. 2 ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частинах третій - п'ятій цієї статті.

Справа про адміністративне правопорушення надійшла до суду 09 грудня 2024 року.

Судове засідання, призначене на 20 грудня 2024 року не відбулося у зв'язку з неявкою особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Судові засідання, призначені на 10 січня 2025 року та 06 лютого 2025 року не відбулися у зв'язку з відпусткою судді.

Відповідно до п. 7 ст. 247 КУпАП у випадку закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю.

У зв'язку з тим, що з дня вчинення правопорушення, зазначеного в протоколі про адміністративне правопорушення, закінчився трьохмісячний строк, провадження в справі необхідно закрити.

Керуючись ст. ст. 38, 247, 283, 284 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Закрити провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 1551 КУпАП, щодо ОСОБА_1 .

Постанова може бути оскаржена до Івано-Франківського апеляційного суду через Рогатинський районний суд Івано-Франківської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя М. Г. Рибій

Попередній документ
125323536
Наступний документ
125323538
Інформація про рішення:
№ рішення: 125323537
№ справи: 349/2106/24
Дата рішення: 21.02.2025
Дата публікації: 24.02.2025
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Рогатинський районний суд Івано-Франківської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, в галузі фінансів і підприємницькій діяльності; Порушення порядку проведення розрахунків
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (21.02.2025)
Дата надходження: 09.12.2024
Предмет позову: порушила порядок проведення розрахунків
Розклад засідань:
20.12.2024 11:40 Рогатинський районний суд Івано-Франківської області
10.01.2025 11:30 Рогатинський районний суд Івано-Франківської області
06.02.2025 11:30 Рогатинський районний суд Івано-Франківської області
21.02.2025 10:00 Рогатинський районний суд Івано-Франківської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
РИБІЙ МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ
суддя-доповідач:
РИБІЙ МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Бідуляк Марія Василівна