про призначення справи до апеляційного розгляду
20 лютого 2025 рокуЛьвівСправа № 380/17385/24 пров. № А/857/7521/25
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Шевчук С. М.
суддів -Кухтея Р. В.
Носа С. П.
здійснивши підготовку до апеляційного розгляду адміністративної справи № 380/17385/24 за позовом ОСОБА_1 до Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Кабінет Міністрів України, Пенсійний Фонд України, Міністерство соціальної політики України про зобов'язання вчинити певні дії, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 20 січня 2025 року ,
Суддею-доповідачем проведено необхідні підготовчі дії, визначені Кодексом адміністративного судочинства України, а тому справу слід призначити до апеляційного розгляду.
Керуючись статтями 306, 307 Кодексу адміністративного судочинства України,
Призначити справу №380/17385/24 до апеляційного розгляду у судовому засіданні на 25 березня 2025 року о 09:30 год. у залі судових засідань № 4 Восьмого апеляційного адміністративного суду (вул. Саксаганського, 13, м. Львів).
Про дату, час і місце апеляційного розгляду повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач С. М. Шевчук
судді Р. В. Кухтей
С. П. Нос