Ухвала від 18.02.2025 по справі 624/8/25

Кегичівський районний суд Харківської області

Справа № 624/8/25

провадження №2/624/102/25

УХВАЛА

про заочний розгляд справи

селище Кегичівка 18 лютого 2025 року

Кегичівський районний суд Харківської області, у складі

головуючого судді Куст Н.М.,

за участю т.в.о. секретаря судового засідання Ткаченко А.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у порядку спрощеного позовного провадження, справа № 624/8/24,

найменування (ім'я) сторін:

позивач: ОСОБА_1 ,

відповідач: ОСОБА_2 ,

суть вимог: про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Питання, що вирішується ухвалою.

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом в якому просить розірвати шлюб між нею та ОСОБА_2 , який зареєстрований 30 січня 1993 року Кленовим п/с, м. Ровеньки Луганської області, актовий запис №4.

Позивачка в судове засідання не з'явилась надавши клопотання про підтримання позовних вимог в повному обсязі та розгляд справи за її відсутності, проти винесення заочного рішення не заперечує.

Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання не з'явився, причини неявки не повідомив, хоча про день, час та місце розгляду повідомлений належним чином, про що свідчить оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.

Відповідно до ч. 1 ст. 280 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; відповідач не з'явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; відповідач не подав відзив; позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

За вимогами ч.1 ст. 281 ЦПК України про заочний розгляд справи суд постановляє ухвалу.

За таких обставин, з урахуванням того, що відповідач, будучи належним чином повідомлений про дату та час розгляду справи, не з'явився в судове засідання без поважних причин та без повідомлення причин, не подав відзив на позов, а позивачка не заперечує проти ухвалення заочного рішення, суд ухвалює заочне рішення.

Відповідно до вимог ч.5 ст. 259 ЦПК України ухвали суду, постановлені окремим документом, підписуються суддею і приєднуються до справи,

Керуючись ст. 258, 259-260, 280,281 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Ухвалити заочне рішення по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає. Заперечення на ухвалу включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Н.М. Куст

Попередній документ
125226830
Наступний документ
125226832
Інформація про рішення:
№ рішення: 125226831
№ справи: 624/8/25
Дата рішення: 18.02.2025
Дата публікації: 19.02.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кегичівський районний суд Харківської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (18.02.2025)
Дата надходження: 03.01.2025
Предмет позову: про розірванняч шлюбу
Розклад засідань:
28.01.2025 09:00 Кегичівський районний суд Харківської області
18.02.2025 10:00 Кегичівський районний суд Харківської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КУСТ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
КУСТ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
відповідач:
Шутов Сергій Юрійович
позивач:
Шутова Олена Володимирівна