Справа № 456/1662/23
Провадження № 1-в/456/4/2025
07 лютого 2025 року місто Стрий
Стрийський міськрайонний суд Львівської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
з участю секретаря: ОСОБА_2 ,
розглянувши у судовому засіданні в залі суду клопотання Філії державної установи «Центр пробації» у Львівській області Стрийського районного відділу №2 про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу стосовно ОСОБА_3 засудженого за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.309 КК України, -
встановив:
У судове засідання не з'явились учасники кримінального провадження.
Прокурором ОСОБА_4 подано клопотання про відкладення розгляду справи у зв?язку із зайнятістю в інших судових засіданнях.
Відповідно до ст.. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді під час судового провадження є обов'язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
У зв'язку з зазначеним слід повторно викликати учасників провадження у судове засідання. Повідомити їх про час, місце та дату його проведення.
Керуючись ст. 107, 323, 324, 369, 372 КПК України суд,-
ухвалив:
Відкласти судове засідання з розгляду клопотання Філії державної установи «Центр пробації» у Львівській області Стрийського районного відділу №2 про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу стосовно ОСОБА_3 засудженого за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.309 КК України.
Призначити розгляд справи в судовому засіданні на 12 год. 30 хв. 27 березня 2025.
Повідомити про проведення засідання учасників кримінального провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1