Справа № 357/1637/18
номер провадження 1-в/558/1/25
Іменем України
07 лютого 2025 року селище Демидівка
Демидівський районний суд Рівненської області, в складі судді одноособово ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду клопотання про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця м. Новогродівка, Донецької області, жителя АДРЕСА_1 , засудженого 16 березня 2018 року Білоцерківським міськрайонним судом Київської області за ч. 4 ст. 407 КК України,
сторони судового провадження: прокурор ОСОБА_4 , провідний інспектор Дубенського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області ОСОБА_5 , -
До Демидівського районного суду Рівненської області надійшло клопотання начальника Дубенського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області ОСОБА_6 про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку ОСОБА_3 , засудженого 16 березня 2018 року Білоцерківським міськрайонним судом Київської області за ч. 4 ст. 407 КК України на п'ять років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки.
Відповідно до ст. 76 КК України на засудженого ОСОБА_3 судом були покладені наступні обов'язки: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.
На розгляд вказаного клопотання засуджений ОСОБА_3 не з'явився, судова повістка, що надсилалася судом за адресою місця його проживання, що вказана у клопотанні та матеріалах його особової справи, повернулася до суду з повідомленням про те, що адресат не проживає за вказаною адресою.
В судовому засіданні провідний інспектор Дубенського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області ОСОБА_5 повідомив, що за наявною інформацією засуджений ОСОБА_3 проживає в м. Рівне. Оскільки судова повістка не була вручена засудженому ОСОБА_3 , просив клопотання повернути для додаткового з'ясування адреси місця проживання (перебування) засудженого.
Прокурор ОСОБА_4 не заперечував щодо повернення Дубенському районному сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області клопотання про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку відносно ОСОБА_3 для додаткового з'ясування інформації про місце проживання засудженого.
Відповідно до ч. 1 ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом.
Заслухавши учасників судового провадження, враховуючи положення ст. 26 КПК України, суд приходить до висновку про повернення Дубенському районному сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області клопотання про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку відносно ОСОБА_3 , для додаткового з'ясування інформації про місце проживання засудженого.
Відповідно до ст.ст. 26, 537, 539 КПК України, суд, -
Клопотання про звільнення від покарання з випробуванням у зв'язку із закінченням іспитового строку відносно ОСОБА_3 повернути Дубенському районному сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга через Демидівський районний суд Рівненської області до Рівненського апеляційного суду протягом семи днів з дня її оголошення.
Суддя ОСОБА_7