Справа № 459/3096/24
Провадження № 2/459/884/2024
судового засідання
07 лютого 2025 року Червоноградський міський суд Львівської області
в складі: головуючого-судді Новосада М.Д.
з участю секретаря судових засідань Козак І.Я.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Шептицький цивільну справу за правилами спрощеного позовного провадження за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
Сторони у судове засідання не з'явились.
Представник позивача у позовній заяві просив проводити розгляд справи у його відсутності.
Відповідач подала клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку з проходженням нею курсу психосоціальної допомоги у реабілітаційному центрі.
Згідно із ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Положеннями ст.223 ЦПК України передбачено підстави, із яких суд відкладає розгляд справи у судовому засіданні.
Беручи до уваги неявку сторін, враховуючи клопотання про відкладення розгляду справи відповідача, яка немає можливості з'явитися у судове засідання у зв'язку з перебуванням у реабілітаціному центрі, судове засідання слід відкласти.
Керуючись ст. ст. 223, 247, 260 ЦПК України, суд -
Розгляд справи відкласти на 17.03.2025 10:00 год.
Виклик учасників повторити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: М. Д. Новосад