Постанова від 05.02.2025 по справі 511/378/25

Роздільнянський районний суд Одеської області

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 511/378/25

Номер провадження: 3/511/256/25

"05" лютого 2025 р. Роздільнянський районний суд Одеської області в складі:

головуючого судді Гринчак С. І., секретаря судового засідання - Полихи Ю.О.,

за участю:

прокурора - Богатир В.,

особи яка притягається до відповідальності - ОСОБА_1 ,

розглянувши матеріали, які надійшли з Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Барвінки Малинського району Житомирської області, громадянина України, одруженого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , заступник начальника-начальника відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 ,

за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-15 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

05 лютого 2025 року до Роздільнянського районного суду Одеської області з Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону надійшли матеріали відносно ОСОБА_1 про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-15 КУпАП, справа 511/378/25 (провадження 3/511/256/25.

Згідно з автоматизованою системою документообігу суду при розподілі справ між суддями для розподілу вказані справи 05.02.2025року були розподілені в провадження судді Гринчак С.І.

Разом з цим, в провадження судді Гринчак С.І. надійшло ще 13 протоколів про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-15 КУпАП, справа 511/379/25 (провадження 3/511/257/25), справа 511/380/25 (провадження 3/511/258/25), справа 511/381/25 (провадження 3/511/259/25), справа 511/382/25 (провадження 3/511/260/25), справа 511/383/25 (провадження 3/511/261/25), справа 511/384/25 (провадження 3/511/262/25), справа 511/385/25 (провадження 3/511/263/25), справа 511/386/25 (провадження 3/511/264/25), справа 511/387/25 (провадження 3/511/265/25), справа 511/388/25 (провадження 3/511/266/25), справа 511/389/25 (провадження 3/511/267/25), справа 511/390/25 (провадження 3/511/268/25), справа 511/391/25 (провадження 3/511/269/25).

Ухвалою від 05.02.2025 року адміністративні матеріали обєднані в одне провадження та присвоєно єдиний номер адміністративної справи № 511/378/2025 (провадження №3/511/256/2025)

Зміст адміністративного протоколу.

Одеською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Південного регіону під час вивчення стану законності та заходів щодо її забезпечення у ІНФОРМАЦІЯ_3 , який дислокується за адресою: АДРЕСА_3 (більш точне місце розташування вказати неможливо через введення воєнного стану на території України), у діях заступника начальника - начальника відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 підполковника ОСОБА_2 виявлено ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 17215 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Встановлено, що з 24.02.2022 року по теперішній час майор ОСОБА_1 проходить військову службу в Збройних Силах України. З 15.04.2024 проходить військову службу на посаді заступника начальника - начальника відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Так, у зв'язку із військовою агресією Російської Федерації проти України, відповідно до Указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 «Про загальну мобілізацію» на території України почав діяти особливий період, який триває до теперішнього часу.

Згідно положень п. 4 ч. 1 ст. 24 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» початком проходження військової служби для громадян, призваних на військову службу під час мобілізації, вважається день відправлення у військову частину з відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Згідно вимог п. п. 1, 2, 3 ч. З ст. 24 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» військовослужбовці вважаються такими, що виконують обов'язок військової служби на території військової частини або в іншому місці роботи (занять) протягом робочого (навчального) часу, включаючи перерви, встановлені розпорядком (розкладом занять) чи поза військовою частиною, якщо перебування там відповідає обов'язкам військовослужбовця або його було направлено туди за наказом відповідного командира (начальника), на шляху прямування на службу або зі служби, під час службових поїздок, повернення до місця служби.

Відповідно до Функціональних обов'язків заступника начальника - начальника відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 , що затверджені начальником ІНФОРМАЦІЯ_2 :

Начальник відділення у мирний та воєнний час відповідає за забезпечення якісної підготовки молоді до служби у Збройних Силах, проведення призову громадян на військову службу за контрактом та організовану відправку їх до Збройних Сил України та інших військових формувань, військову дисципліну, морально-психологічний стан особового складу відділення, внутрішній порядок, стан і збереження зброї, боєприпасів, бойової та іншої техніки, всебічне забезпечення відділення, стан пожежної та екологічної безпеки.

Начальник відділення рекрутингу та комплектування підпорядковується начальнику ІНФОРМАЦІЯ_4 .

Зобов'язаний: підтримувати відділення у бойовій та мобілізаційній готовності, керувати бойовою підготовкою і вихованням особового складу; знати вимоги керівних документів щодо підготовки молоді до служби в ЗС України; своєчасно вживати заходи для виконання завдань соціально-психологічного забезпечення, бойової підготовки та професійної діяльності військовослужбовців, гуманітарної підготовки особового складу, організації виховної та культурно-освітньої роботи; знати про дійсний стан справ у відділенні і здійснювати контроль за забезпеченням охорони державної таємниці; вживати заходів для запобігання злочинам та іншим правопорушенням, негайно доповідати начальнику про злочини, корупційні діяння та надзвичайні події в відділенні; здійснювати планування роботи та керівництво посадовими особами відділення рекрутингу та комплектування; своєчаснодоводити керівні документи, проводити розподіл службових документів, нарядів (планових завдань) між посадовими особами відділення згідно з визначеними функціональними обов'язками та контролювати їх виконання; організовувати планування проведення основних заходів щодо організації відбору на військову службу за контрактом, відбору кандидатів з числа призовників для вступу до ВВНЗ; здійснювати контроль за виконанням запланованих завдань за напрямками роботи у відділенні; контролювати взаємодію відділення рекрутингу та комплектування з місцевими органами влади з питань організації призову, відбору на військову службу за контрактом, відбору кандидатів з числа призовників для вступу до ВВНЗ; проводити розподіл завдання між ОТГ в межах території відповідальності, проводити аналіз результатів виконання планових завдань щодо призову громадян на службу за контрактом; організовувати та здійснювати постійний контроль за військово-патріотичним вихованням юнаків та веденням документації щодо її організації у відділенні; здійснювати постійний контроль за організацією проведенням професійно - психологічного відбору призовників, кандидатів на військову службу за контрактом, відбору кандидатів з числа призовників для вступу до ВВНЗ; організовувати та проводити організаційно-методичні заняття з посадовими особами відділення за напрямками роботи, інформувати місцеві органи державної влади про стан роботи по підготовці молоді до військової служби по відбору кандидатів на військову службу за контрактом, відбору кандидатів з числа призовників для вступу до ВВНЗ, організовувати планування та проведення заняття з професійної підготовки з особовим складом відділення; визначати заходи безпеки і здійснювати контроль за їх додержанням; піклуватися про здоров'я підлеглих, вживати для їх фізичного зміцнення всіх необхідних заходів, організовувати та здійснювати заходи, спрямовані на захист особового складу, техніки, матеріальних засобів від зброї масового ураження, звичайних засобів ураження.

Організовує та контролює роботу ІНФОРМАЦІЯ_2 щодо проведення заходів, пов'язаних з комплектуванням військ (сил) військовослужбовцями військової служби за контрактом, показниками в цілому.

Згідно вимог ст.ст. 1, 2, 3, 4, Дисциплінарного статуту Збройних Сил України військова дисципліна досягається шляхом особистої відповідальності кожного військовослужбовця за дотримання Військової присяги, виконання своїх обов'язків, вимог військових статутів, а також зобов'язує кожного військовослужбовця додержуватися Конституції та Законів України, Військової присяги, неухильно виконувати вимоги військових статутів та накази командирів.

Статтею 26 Статуту передбачено, що військовослужбовці залежно від характеру вчиненого правопорушення чи провини несуть дисциплінарну, адміністративну, матеріальну, цивільно-правову та кримінальну відповідальність згідно із законом.

Таким чином, на підполковника ОСОБА_1 , під час виконання ним обов'язків начальника - начальника відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 , покладалися організаційно-розпорядчі та адміністративно- господарські функції, а отже, в розумінні положення примітки до ст. 17213 та ст. 425 КК України він являвся військовою службовою особою - суб'єктом правопорушення, передбаченого ст. 172-15 КУпАП.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про оборону України» особливий період - період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або із окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

Згідно з ст. 1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»,

особливий період - період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 13.04.2014 «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України», уведеного в дію Указом Президента України від 14.04.2014 № 405/2014, у Донецькій та Луганській областях проводиться антитерористична операція.

Збройні Сили України приймають участь в анти терористичній операції визначеним складом сил і засобів у відповідності до норм Закону України «Про боротьбу з тероризмом».

Відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 № 15/2015 «Про часткову мобілізацію», з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України таінших військових формувань України па рівні, що гарантує адекватне реагування назагрози національній безпеці держави, оголошено та зобов'язано провести протягом 2015 року часткову мобілізацію у три черги протягом 210 діб.

Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» не визначено чіткого порядку припинення особливого періоду.

Водночас, зазначеним Законом передбачено такий захід як демобілізація - комплекс заходів, рішення про порядок і терміни проведення яких приймає Президент України, спрямованих на планомірне переведення національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на роботу і функціонування в умовах мирного часу, а Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати мирного часу.

На даний час відповідних рішень Президентом України не приймаюся.

Крім цього, питання щодо наявності особливого періоду в державі поза часом проведення мобілізації було предметом судового розгляду.

Вищий адміністративний суд України у постанові від 16 лютого 2015 року (справа ,?>800/582/14) виходячи із системного аналізу норм Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», зазначив, що закінчення періоду мобілізації не є підставою для припинення особливого періоду.

Тобто, з 18.03.2014 і по теперішній час в Україні діє особливий період.

Водночас підполковник ОСОБА_1 , будучи військовою службовою особою, свідомо ігноруючи вимоги законів, у порушення вимог ст. 16 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України недбало поставився до військової служби за наступних обставин:

Так в період з 24.11.2024 по 31.01.2025 підполковник ОСОБА_1 , будучи військовою службовою особою, під час несення військової служби на посаді заступника начальника - начальника відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 та будучи уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в ІНФОРМАЦІЯ_2 , діючи недбало, протиправно, всупереч інтересам служби, на порушення своїх статутних обов'язків, приписів законів, інструкцій та наказів Начальника ІНФОРМАЦІЯ_5 , перебуваючи за місцем розташування ІНФОРМАЦІЯ_5 за адресою: АДРЕСА_3 (більш точне місце дислокації зазначити неможливо у зв'язку із введенням на території України воєнного стану), в порушення вимог п. 4 Розділу II Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення затвердженого Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції №166 від 09.02.2018, не скерував відомості пропритягнення до дисциплінарної відповідальності за порушення вимог ч. 1 ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції» ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 .

Так в період з 02.07.2024 по 31.01.2025 підполковник ОСОБА_1 , будучи військовою службовою особою, під час несення військової служби на посаді заступника начальника - начальника відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 та будучи уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в ІНФОРМАЦІЯ_2 , діючи недбало, протиправно, всупереч інтересам служби, на порушення своїх статутних обов'язків, приписів законів, інструкцій та наказів Начальника ІНФОРМАЦІЯ_5 , перебуваючи за місцем розташування ІНФОРМАЦІЯ_5 за адресою: АДРЕСА_3 (більш точне місце дислокації зазначити неможливо у зв'язку із введенням на території України воєнного стану), в порушення вимог п. 4 Розділу II Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення затвердженого Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції №166 від 09.02.2018, не скерував відомості пропритягнення до дисциплінарної відповідальності за порушення вимог ч. 1 ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції» ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 ,

Таким чином своїми діями ОСОБА_1 , вчинив недбале ставлення до військової служби в умовах особливого періоду, що утворює собою склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Позиція учасників судового провадження.

В судовому засіданні особа, що притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 свою вину визнав, покаявся та підтвердив обставини викладені в протоколах.

Прокурор Богатир В.К. вважав, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст.172-15 КУпАП та просив визнати його винуватим, враховуючи обставини встановлені під час судового розгляду вважав можливим накласти на ОСОБА_17 мінімальний штраф у межах визначеної статті.

Дослідивши фактичні обставини справи, надавши оцінку доказам, суд прийшов до наступних висновків.

Так, на підтвердження вини ОСОБА_1 у вчинені даного правопорушення, надані такі докази:

- Протоколи від 31.01.2025 року (14 шт.) про військове адміністративне правопорушення за ч.2 ст.172-15 КУпАП, що складені прокурором Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіони Богатирем Віктором Костянтиновичем відносно заступника начальника - начальника Відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_1 ;

- письмові пояснення ОСОБА_17 від 31.01.2025 року, відповідно до яких останній вказав, що вину за порушення вимог скерування до НАЗК відлповідної інформації про притягнення вищевказаних осіб до дисуциплінарної відповідальності за порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» визнає повністю та зобовязується відповідні недоліки виправити у найближчий час;

- посвідчення офіцера серії НОМЕР_1 від 25.05.2022 року на ім'я ОСОБА_1 ;

- функціональні обов'язки заступника начальника - начальника Відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_1 ;

- витяг з наказу начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_18 №222 від 25.12.2024 про організацію службової діяльності у ІНФОРМАЦІЯ_2 у 2025 навчальному році, згідно якого п.51. «Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції призначити у Р РТЦ заступника начальника - начальника Відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_19 ;

- витяг з наказу начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_18 №334 від 18.11.2024 «Про результати службового розслідування»

Відповідно до ст. 9 КУпАП (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Відповідно до ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови.

В ст. 251 КУпАП передбачено, що доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, речовими доказами, іншими документами.

Згідно із ст. 252 КУпАП орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

У відповідності до ст.280 КУпАП суд при розгляді справи про адміністративне правопорушення, крім іншого, зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

За вчинення військових адміністративних правопорушень військовослужбовці, а також військовозобов'язані та резервісти під час проходження зборів несуть відповідальність, передбачену главою 13-Б КУпАП, за умови, якщо ці правопорушення не тягнуть за собою кримінальну відповідальність, що визначено ч. 4 ст. 15 цього Кодексу.

Диспозицією частини 2 статті 172-11 КУпАП передбачено відповідальність за недбале ставлення військової службової особи до військової служби, вчинене в умовах особливого періоду.

Безпосереднім об'єктом цього правопорушення є встановлений порядок службової діяльності у сфері реалізації військовими службовими особами своїх прав і виконання обов'язків.

З об'єктивної сторони це правопорушення характеризується суспільно небезпечною бездіяльністю у вигляді недбалого ставлення до служби, суспільно небезпечними наслідками у вигляді істотної шкоди і причинним зв'язком між вказаними бездіяльністю і наслідками.

Недбале ставлення до служби передбачає невиконання або неналежне виконання військовою службовою особою своїх службових обов'язків, передбачених законами, військовими статутами, положеннями, наказами командування, через недбале чи несумлінне ставлення до них.

Невиконання службових обов'язків полягає у невиконання дій, які входять до службових обов'язків. Неналежне виконання службових обов'язків полягає в нечіткому, формальному або неповному здійсненні обов'язків.

Статтею 11 Статуту внутрішньої служби ЗСУ визначено перелікзагальних обов'язків.

Статтею 16 цього Статуту передбачено, що кожний військовослужбовець зобов'язаний виконувати службові обов'язки, що визначають обсяг виконання завдань, доручених йому запосадою. Ці обов'язки визначаються статутами ЗСУ, а також відповідними посібниками, порадниками, положеннями, інструкціями.

Обсяг дій та заходів, які вважають військовими обов'язками, міститься і в ч. 3 ст. 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Це адміністративне правопорушення належить до правопорушень з формальним складом, для якого закон вимагає лише встановлення факту діяння, тобто відповідальність за недбале ставлення військової службової особи до військової служби настає незалежно від того, чи призвело це діяння до негативних наслідків та завдання шкоди матеріального характеру.

Суб'єктивна сторона цього адміністративного правопорушення характеризується необережністю, яка може виступати у двох формах: злочинна самовпевненість або злочинна недбалість.

Злочинна самовпевненість полягає в тому, що винний передбачає можливість настання суспільно небезпечних наслідків, які є результатом недотримання спеціальних правил, що регламентують службову діяльність військових службових осіб, але легковажно розраховує на їх відвернення.

Злочинна недбалість характеризується тим, що військова службова особа не передбачає, що в результаті недотримання спеціальних правил, які регламентують військову службову діяльність, може бути завдано шкідливих наслідків, хоча повинна була і могла це передбачити.

Суб'єктом цього правопорушення є лише військові службові особи, під якими згідно з приміткою до ст. 172-13 КУпАП розуміються військові начальники, а також інші військовослужбовці, які обіймають постійно чи тимчасово посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків, або виконують такі обов'язки за спеціальним дорученням повноважного командування.

Кваліфікованим складом недбалого ставлення військової службової особи до військової служби буде вважатися вчинення таких дій в умовах особливого періоду.

Висновки суду.

За встановлених обставин, оцінюючи докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю, суд прийшов до висновку, що в діях ОСОБА_17 міститься склад адміністративного правопорушення, передбачений частиною 2 статті 172-15 КУпАП - недбале ставлення військової службової особи до військової служби, вчинене в умовах особливого періоду.

Відповідно до ст.33 КУпАП при накладенні адміністративного стягнення на ОСОБА_17 суд враховує характер вчиненого ним правопорушення, ступінь його вини, майновий стан та обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

Обставини, які відповідно до ст. 34 КУпАП пом'якшують відповідальність ОСОБА_17 за вчинене ним адміністративне правопорушення, суд визнає щире каяття.

Обставин, які відповідно до ст. 35 КУпАП обтяжують відповідальність ОСОБА_17 за вчинене ним адміністративне правопорушення, судом не встановлено.

З урахуванням викладеного, враховуючи вимоги ст. 33 КУпАП, з метою виховання правопорушника та попередження наступних правопорушень, прихожу до висновку про необхідність накладення на винного адміністративного стягнення у вигляді мінімального штрафу, передбаченого санкцією ч. 2 ст. 172-15 КУпАП.

Щодо стягнення судового збору.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП та згідно п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір», у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення підлягає сплаті судовий збір в розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 605,60 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст.172-15, 283,284 КУпАП, суддя

ПОСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 172-15 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000,00 (сімнадцять тисяч) гривень.

Реквізити для сплати штрафу:

Отримувач коштів: ГУК в Од.обл./м.Роздільна/21081100

ЄДРПОУ отримувача: 37607526

Номер рахунку: UA848999980313000106000015710

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)

Код банку МФО: 899998

Код класифікації доходів бюджету: 21081100

Роз'яснити, що згідно статті 307 КУпАП штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, крім випадків, передбачених статтею 300-1 цього Кодексу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу; витрати на облік зазначених правопорушень (частина 2 статті 308 КУпАП).

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Барвінки Малинського району Житомирської області, громадянина України, одруженого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , заступник начальника-начальника відділення рекрутингу та комплектування ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 , судовий збір у розмірі 605,60 гривень на користь держави.

Реквізити для сплати судового збору:

Отримувач коштів: ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106

Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783,

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)

Рахунок отримувача: UА908999980313111256000026001

Код класифікації доходів бюджету: 22030106.

Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Роздільнянський районний суд Одеської області протягом 10 днів з дня її постановлення.

Повний текст постанови виготовлений та підписаний суддею 10.02.2025.

Суддя: С. І. Гринчак

Постанова набрала законної сили "______" ____________20___р.

Строк пред'явлення до виконання постанови 3 місяці.