вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
"06" лютого 2025 р. м. Київ
Справа № 911/2464/24
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю
«АВІАЦІЯ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ «ПАТРІОТ-УКРАЇНА»
до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕСТ»
про стягнення 2 748 007,10грн, зобов'язання вчинити дії
Суддя Ейвазова А.Р.
Без виклику представників сторін
Рішенням Господарського суду Київської області від 17.01.2025 у даній справі позов задоволено частково.
У відповідному рішенні допущені описки в його вступній та резолютивній частинах.
Так, у вступній частині такого рішення після слів «за участі секретаря судового засідання Стаднік Є.О., розглянувши в» замість «судовому засіданні» вказано «підготовчому засіданні».
Крім того, у вступній частині та у п.п.2, 3 резолютивної частини такого рішення допущена описка у найменуванні позивача, а саме: замість «Товариство з обмеженою відповідальністю «АВІАЦІЯ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ «ПАТРІОТ-УКРАЇНА» у відповідних відмінках вказано «Товариство з обережною відповідальністю «АВІАЦІЯ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ «ПАТРІОТ-УКРАЇНА» у відповідних відмінках.
Згідно ч.1 ст.243 ГПК суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Таким чином, суд вважає за необхідне з власної ініціативи внести відповідні виправлення до вступної та резолютивної частин рішення Господарського суду Київської області від 17.01.2025.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 234-235, 243 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Внести виправлення до вступної та резолютивної частин рішення Господарського суду Київської області від 17.01.2025 у справі №911/2464/24:
- у вступній частині рішення після слів «за участі секретаря судового засідання Стаднік Є.О., розглянувши в» читати «судовому засіданні» перед словами «справу за позовом».
- у вступній та резолютивній частинах рішення найменування позивача читати як «Товариство з обмеженою відповідальністю «АВІАЦІЯ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ «ПАТРІОТ-УКРАЇНА» у відповідних відмінках
2. Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена протягом десяти днів в порядку, передбаченому ст.257 ГПК України.
Суддя А.Р. Ейвазова