Ухвала від 03.02.2025 по справі 761/3416/25

Справа № 761/3416/25

Провадження № 1-кс/761/2952/2025

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03.02.2025 рік м. Київ

Слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання старшого слідчого в ОВС 1 відділу 1 управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України підполковника юстиції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, -

ВСТАНОВИВ:

До Шевченківського районного суду міста Києва надійшло клопотання слідчого погоджене прокурором про тимчасовий доступ до речей та документів, які зберігаються у володінні ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » в якому вказано, що Слідчими Головного слідчого управління СБ України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22024000000000617 від 02.07.2024 за підозрою громадян України ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України та за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 368, ч. 4 ст. 369 КК України.

Процесуальне керівництво у наведеному кримінальному провадженні здійснюється прокурорами управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях органів безпеки Департаменту нагляду за додержанням законів органами безпеки Офісу Генерального прокурора.

Так, положеннями статей 1 та 2 Конституції України визначено, що Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою, унітарною державою, суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

У відповідності до ст. 17 Конституції України, захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.

Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація і порядок діяльності яких визначаються законом.

Пунктом 9 ст. 1 Закону України «Про національну безпеку» визначено, що національна безпека України - це захищеність державного суверенітету, територіальної цілісності, демократичного конституційного ладу та інших національних інтересів України від реальних та потенційних загроз.

У відповідності до п. 2 ст. 1 указаного Закону, воєнна безпека - це захищеність державного суверенітету, територіальної цілісності і демократичного конституційного ладу та інших життєво важливих національних інтересів від воєнних загроз.

Згідно п.п. 44-45 рішення ІНФОРМАЦІЯ_2 від 14.09.2020, основним завданням у сфері воєнної безпеки є розвиток потенціалу стримування. Безумовним пріоритетом є боєздатні Збройні Сили України, підготовлений і вмотивований військовий резерв та ефективна територіальна оборона, які у поєднанні зі спроможностями інших органів сектору безпеки і оборони здатні завдати таких неприйнятних для противника втрат на землі, у повітрі, на морі та у кіберпросторі, що унеможливить реалізацію його агресивних намірів.

Пунктом 22 частини III Стратегії забезпечення державної безпеки, ухваленої рішенням ІНФОРМАЦІЯ_2 від 16.02.2002 визначено, що державна політика у сфері державної безпеки спрямовується на попередження, своєчасне виявлення і запобігання зовнішнім та внутрішнім загрозам державній безпеці України, припинення розвідувальних, терористичних, диверсійних та інших протиправних посягань спеціальних служб іноземних держав, а також організацій, окремих груп та осіб на державну безпеку України, усунення умов, що призводять до цих загроз та причин їх виникнення.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про Збройні Сили України» Збройні Сили України - це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

Збройні Сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України у випадках, визначених законом, беруть участь у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.

У відповідності до ст. 3 цього Закону організаційно Збройні Сили України складаються з органів військового управління, з'єднань, військових частин, вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, установ та організацій.

Згідно ст. 12 указаного Закону підготовка Збройних Сил України до виконання покладених на них Конституцією України завдань, організація та забезпечення їх виконання, підтримання на належному рівні бойової і мобілізаційної готовності та боєздатності, виховна робота, збереження життя і здоров'я особового складу, забезпечення законності та військової дисципліни у Збройних Силах України здійснюються органами військового управління, командирами і начальниками всіх рівнів відповідно до вимог Конституції України та законів України, інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері оборони.

У відповідності до ст. 1 Закону України «Про оборону України» військове формування - створена відповідно до законодавства України сукупність військових з'єднань і частин та органів управління ними, які комплектуються військовослужбовцями і призначені для оборони України, захисту її суверенітету, державної незалежності і національних інтересів, територіальної цілісності і недоторканності у разі збройної агресії, збройного конфлікту чи загрози нападу шляхом безпосереднього ведення воєнних (бойових) дій.

Особливий період - період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

Воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Збройна агресія - застосування іншою державою або групою держав збройної сили проти України. Вторгнення або напад збройних сил іншої держави або групи держав на територію України, а також окупація або анексія частини території України вважається збройною агресією.

Статтею 4 вищевказаного Закону визначено, що у разі збройної агресії проти України або загрози нападу на Україну Президент України приймає рішення про загальну або часткову мобілізацію, введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях.

Положеннями ст. 1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» встановлено, що мобілізація - комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу. Мобілізація може бути загальною або частковою та проводиться відкрито чи приховано.

Цим же законом особливий період визначено як період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

Пунктом 8 ст. 4 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» передбачено, що з моменту оголошення мобілізації (крім цільової) чи введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях настає особливий період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій.

Згідно п. 5 ст. 22 указаного Закону призов громадян на військову службу під час мобілізації або залучення їх до виконання обов'язків за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, здійснюють територіальні центри комплектування та соціальної підтримки за сприяння місцевих органів виконавчої влади.

Пунктами 1, 3 цієї ж статті Закону зобов'язано громадян з'являтися за викликом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік військовозобов'язаних чи резервістів, визначення їх призначення на особливий період; під час мобілізації з'явитися до військових частин або на збірні пункти територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних розпорядженнях, повістках керівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки), або у строки, визначені командирами військових частин.

Пунктом 2 ст. 26 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» передбачено настання відповідальності громадян за невиконання своїх обов'язків щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації.

Згідно ст. 17 Закону України «Про оборону України», ст. 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України.

Громадяни України чоловічої статі, придатні до проходження військової служби за станом здоров'я і віком, а жіночої статі - також за відповідною фаховою підготовкою, повинні виконувати військовий обов'язок згідно із законодавством.

Громадяни проходять військову службу, службу у військовому резерві та виконують військовий обов'язок у запасі відповідно до законодавства.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» військовий обов'язок установлюється з метою підготовки громадян України до захисту Вітчизни, забезпечення особовим складом Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення, посади в яких комплектуються військовослужбовцями.

Виконання військового обов'язку громадянами України забезпечують державні органи, органи місцевого самоврядування, утворені відповідно до законів України військові формування, підприємства, установи та організації незалежно від підпорядкування і форм власності в межах їх повноважень, передбачених законом, та районні (об'єднані районні), міські (районні у містах, об'єднані міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України, ІНФОРМАЦІЯ_3 , ІНФОРМАЦІЯ_4 чи проходять службу у військовому резерві, зобов'язані: прибувати за викликом районного (об'єднаного районного), міського (районного у місті, об'єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Центрального управління або регіонального органу ІНФОРМАЦІЯ_3 , відповідного підрозділу ІНФОРМАЦІЯ_4 для оформлення військово-облікових документів (посвідчень про приписку до призовних дільниць, військових квитків, тимчасових посвідчень військовозобов'язаних), приписки, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов'язаних та резервістів; проходити підготовку до військової служби, військову службу і виконувати військовий обов'язок у запасі; виконувати правила військового обліку, встановлені законодавством.

Відповідно до п. 1 Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2022 № 154 (далі - Положення) Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки є органами військового управління, що забезпечують виконання законодавства з питань військового обов'язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки утворюються в Києві та Севастополі, інших містах, районах, районах у містах.

Пунктом 8 Положення визначено, що завданнями територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки відповідно до покладених обов'язків є виконання законодавства з питань військового обов'язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації, керівництво військовим обліком призовників, військовозобов'язаних та резервістів на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, контроль за його станом, зокрема в місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування та в органах, що забезпечують функціонування системи військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (крім СБУ та ІНФОРМАЦІЯ_4 ), забезпечення в межах своїх повноважень адміністрування (територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя) та ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів (далі - Реєстр) (районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки), проведення заходів приписки громадян до призовних дільниць, призову громадян на військову службу, проведення відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом, участь у відборі громадян для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил, підготовка та проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів, забезпечення організації соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов'язаних і резервістів, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори до Збройних Сил (далі - збори), ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил (далі - пенсіонери) та членів їх сімей, участь у військово-патріотичному вихованні громадян, у виконанні завдань з підготовки та ведення територіальної оборони, здійснення інших заходів з питань оборони відповідно до законодавства.

Відповідно до п. 9 Положення територіальні центри комплектування та соціальної підтримки відповідно до покладених на них завдань ведуть військовий облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів, а також облік громадян України, які уклали контракт добровольця територіальної оборони, ветеранів війни та військової служби, та інших осіб, які мають право на пенсійне забезпечення відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»; здійснюють заходи щодо призову громадян на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, та на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

24.02.2022 президент російської федерації оголосив про своє рішення почати військову операцію в Україні, після чого був відданий наказ на вторгнення підрозділів збройних сил російської федерації на територію України.

Після цього, 24.02.2022 на виконання вищевказаного наказу, військовослужбовці збройних сил російської федерації шляхом збройної агресії, незаконно вторглись на територію України, перетнувши лінію державного кордону України, розташовану в Автономній Республіці Крим, Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, інших областях та шляхом застосування зброї здійснили напад на державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, військові частини, інші об'єкти, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, житлові масиви та інші цивільні об'єкти, а також здійснили окупацію частини території України, чим вчинили дії на порушення порядку, встановленого Конституцією України, що продовжується до теперішнього часу та призводить до тяжких наслідків.

Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24.02.2022 строком на 30 діб, який в подальшому було неодноразово продовжено, і наразі він є діючим.

Указом Президента України від 24.02.2022 № 65/2022, затвердженого Законом України від 03.03.2022 № 2105-IX, у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, оголошено проведення загальної мобілізації, яка продовжується кожні 90 діб відповідними Указами Президента України.

На виконання вимог Законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про оборону України», «Про військовий обов'язок і військову службу», вищевказаних Указів Президента України про проведення загальної мобілізації, Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921, Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1487, інших нормативних документів, наказів та директив ІНФОРМАЦІЯ_5 , мобілізаційних розпоряджень працівниками ТЦК та СП стали систематично проводитись заходи із встановлення мобілізаційного ресурсу держави та подальшого доукомплектування ЗСУ і інших військових формувань у відповідності до штатів воєнного стану, ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, внесення відомостей до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів, виклику громадян для взяття на військовий облік військовозобов'язаних чи резервістів, визначення громадян, які не стали на військовий облік та ухиляються від нього, а також інші заходи з мобілізації людських ресурсів з метою доукомплектування військових посад, передбачених штатами воєнного часу у терміни, визначені мобілізаційними планами Збройних Сил України та інших військових формувань, з метою забезпечення оборони України в особливий період, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями, а також забезпечення виконання військового обов'язку громадянами України.

Порядок оформлення та видачі громадянам України паспорту громадянина України для виїзду за кордон через підрозділи ІНФОРМАЦІЯ_6 затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 152 від 07.05.2014 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон», а саме:

Пунктом 14 вказаного порядку визначені відомості, що підлягають внесенню при формуванні заяви-анкети для оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон, у тому числі: анкетні дані особи, громадянство, відцифрований образ обличчя особи та відцифрований підпис особи.

Пунктом 35 вказаного порядку наведений перелік документів, які подаються заявником для оформлення паспорта для виїзду за кордон в Україні серед яких: паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку та проживає в Україні).

Пунктами 43, 44 вказаного порядку, передбачено, що після прийняття до розгляду заяви-анкети та доданих до неї документів працівник територіального органу/територіального підрозділу ІНФОРМАЦІЯ_7 здійснює заходи з ідентифікації особи у тому числі через державні та єдині реєстри, інших інформаційних баз, що перебувають у власності держави або підприємств, установ та організацій, на ім'я якої оформляється паспорт для виїзду за кордон.

За результатами проведених перевірок, ідентифікації особи та перевірки факту належності особи до громадянства України (у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон вперше із застосуванням засобів Реєстру) працівник територіального органу/територіального підрозділу ІНФОРМАЦІЯ_7 приймає рішення про оформлення паспорта для виїзду за кордон або про відмову в його оформленні.

При отриманні виготовленого паспорту громадянина України для виїзду за кордон, який очікує видачі, особа (заявник) особисто перебуваючи в територіальному підрозділі ІНФОРМАЦІЯ_7 проходить індивідуальну процедуру верифікації, а саме: верифікація відцифрованих відбитків пальців рук або (за не можливістю) відцифрованого обличчя, що закріплено у пункті 75, 76 вказаного порядку.

В період повномасштабного вторгнення держави-агресора рф, Кабінетом Міністрів України (далі - КМУ) затверджено Постанову № 678 від 10.06.2022, якою врегульовано порядок оформлення паспорту громадянина України та паспорту громадянина України для виїзду за кордон, через ДП «Документ».

Крім цього, Постановою КМУ № 443 від 23.04.2024 передбачено: «Отримання паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянином України чоловічої статі віком від 18 до 60 років здійснюється у територіальному органі/територіальному підрозділі ІНФОРМАЦІЯ_7 . Пересилання таких паспортів до відокремленого підрозділу або закордонної дипломатичної установи України для організації їх видачі не здійснюється».

Таким чином, з моменту прийняття Постанови КМУ № 443 від 23.04.2024, чоловіки призовного віку, можуть оформити паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон, перебуваючи за кордоном, проте фізично отримати такі документи вони мають змогу лише на території України у відповідному підрозділі ІНФОРМАЦІЯ_7 .

При отриманні виготовленого паспорту громадянина України для виїзду за кордон, який очікує видачі, особа (заявник), особисто перебуваючи в територіальному підрозділі ІНФОРМАЦІЯ_7 , проходить індивідуальну процедуру верифікації, а саме: верифікацію відцифрованих відбитків пальців рук або (за не можливістю) відцифрованого обличчя».

За викладених вище обставин, ОСОБА_10 , усвідомлюючи протиправність своїх дій та їх наслідки, будучи обізнаним про факт ведення рф агресивної війни проти України, діючи умисно, в порушення вищевказаних нормативно-правових актів, свідомо став на шлях вчинення тяжкого злочину проти основ національної безпеки України - перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період за попередньою змовою групою осіб за наступних обставин.

Так, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 06.09.2023 до ОСОБА_4 , яка із 07.09.2017 року по теперішній час обіймає посаду начальника ІНФОРМАЦІЯ_7 звернулись ряд осіб, із проханням щодо забезпечення останньою за грошову винагороду оформлення і видачі особам чоловічої статі призовного віку паспортів громадян України для виїзду за кордон, які перебувають за межами території України.

Після цього, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 06.09.2023 у начальника ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_4 , яка була достеменно обізнана з порядком оформлення паспортів громадян України для виїду за кордон особам чоловічої статі призовного віку та розуміла, що значна кількість громадян України - чоловіків призовного віку, які перебувають за кордоном, та мають необхідність в отриманні паспорту громадянина України для виїзду за кордон, не бажають повертатися на територію України через можливу «загрозу» бути мобілізованим до лав Збройних Сил України, із власних корисних мотивів, виник злочинний умисел спрямований на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період щодо проведення мобілізаційних заходів, встановлення мобілізаційного ресурсу держави, доукомплектування ЗСУ і інших військових формувань у відповідності до штатів воєнного стану.

З метою реалізації свого злочинно умислу, спрямованого на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, начальник ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_4 , будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, посада якої згідно із статтею 6 Закону України «Про державну службу» належить до категорії «Б», як керівник структурного підрозділу державного органу незалежно від рівня юрисдикції такого державного органу, діючи з корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище, маючи життєвий досвід, організаторські здібності, лідерські якості, авторитет серед співробітників міграційних органів України, перебуваючи у не встановленому під час досудового розслідування місці та у невстановлений час, але не пізніше 06.09.2023, залучила до вчинення злочину ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , яка із 16.10.2012 до 08.05.2024 займала посаду головного спеціаліста ІНФОРМАЦІЯ_7 , ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , яка із 20.12.2018 займає посаду провідного спеціаліста ІНФОРМАЦІЯ_7 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , який із 20.12.2018 року займає посаду головного спеціаліста ІНФОРМАЦІЯ_7 , а також ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_13 та інших не встановлених на даних час осіб, з метою забезпечення оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон особам чоловічої статі призовного віку, що перебувають за кордоном, без їх особистого звернення до ІНФОРМАЦІЯ_7 , уникнення необхідності повернення на територію України та в подальшому мобілізації до лав Збройних сил України, на що останні дали свою добровільну згоду.

Відповідно до спільного злочинного плану, ОСОБА_4 здійснювала загальне керівництво протиправною діяльністю, отримання від зацікавлених осіб із використанням всесвітньої телекомунікаційної мережі «Інтернет», зокрема месенджерів: «ІНФОРМАЦІЯ_69», «ІНФОРМАЦІЯ_70», паспортних документів і фотокарток в електронному вигляді, осіб чоловічої статі призовного віку, які перебувають за кордоном, передачу їх іншим працівникам ІНФОРМАЦІЯ_7 для створення та редагування заяв-анкет на оформлення паспортів громадянин України для виїзду за кордон у Єдиному державному демографічному реєстрі, отримання та розподіл між іншими співучасниками грошових коштів.

В свою чергу, працівники ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_5 забезпечували пошук осіб чоловічої статі призовного віку зацікавлених у оформленні паспорту громадянина України для виїзду за кордон, отримання від ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 та інших не встановлених на даних час осіб із використанням всесвітньої телекомунікаційної мережі «Інтернет», зокрема месенджерів: «ІНФОРМАЦІЯ_69», «ІНФОРМАЦІЯ_70», паспортних документів і фотокарток в електронному вигляді, осіб чоловічої статі призовного віку, які перебувають за кордоном, а також створення та редагування заяв-анкет на оформлення паспортів громадянин України для виїзду за кордон у Єдиному державному демографічному реєстрі з персонального електронного ключа доступу.

ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 та інші не встановлені на даних час особи, забезпечували підшукування осіб чоловічої статі призовного віку зацікавлених у оформленні паспорту громадянина України для виїзду за кордон, передачу із використанням всесвітньої телекомунікаційної мережі «Інтернет», зокрема месенджерів: «ІНФОРМАЦІЯ_69», «ІНФОРМАЦІЯ_70», паспортних документів і фотокарток таких осіб та передачу грошових коштів службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_7 у сумі еквівалентній від 300 доларів США (в залежності від попередніх домовленостей) за один оформлений паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Крім того, для реалізації спільного злочинного умислу, спрямованого на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України в особливий період, службові особи ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_4 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 попередньо домовившись між собою, при оформленні заяв-анкет для оформлення паспорту громадянина України особам чоловічої статі призовного віку для виїзду за кордон, які перебувають за межами України, використовували електронний ключ доступу до Єдиного демографічного реєстру, головного спеціаліста ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , без відома та участі останньої.

В подальшому, з метою реалізації спільного злочинного умислу, спрямованого на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України в особливий період ОСОБА_10 діючи умисно, за попередньою змовою із начальником ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_4 , іншими працівниками ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 , а також ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та іншими не встановленими на даних час особами, із корисливих мотивів, усвідомлюючи злочинність своїх дій та достовірно розуміючи їх наслідки, у період із 06.09.2023 по теперішній час перебуваючи у невстановленому під час досудового розслідування місці, особисто підшукав ряд осіб чоловічої статі призовного віку зацікавлених у оформленні паспорту громадянина України для виїзду за кордон, із використанням всесвітньої телекомунікаційної мережі «Інтернет», зокрема месенджерів: «ІНФОРМАЦІЯ_69», «ІНФОРМАЦІЯ_70», передав їх паспортні документи та фотокартки службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_7 , які в подальшому використовуючи особисті електронні ключі доступу до Єдиного державного демографічного реєстру, забезпечили оформлення ряду заяв-анкет для оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон особам чоловічої статі призовного віку, які перебувають за кордоном, без їх особистої присутності, на підставі яких в подальшому таким особам, що не повертались на територію України, було оформлено паспорти громадян України для виїзду за кордон та в свою чергу сприяло ухиленню останніх від мобілізації.

Зокрема, реалізуючи спільний злочинний умисел, спрямований на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України в особливий період ОСОБА_10 діючи умисно, за попередньою змовою із начальником ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_4 , іншими працівниками ІНФОРМАЦІЯ_7

ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 , а також ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та іншими не встановленими на даних час особами, із корисливих мотивів, усвідомлюючи злочинність своїх дій та достовірно розуміючи їх наслідки, у період із 06.09.2023 по 09.07.2024 перебуваючи у невстановленому під час досудового розслідування місці, особисто підшукав ряд осіб чоловічої статі призовного віку зацікавлених у оформленні паспорту громадянина України для виїзду за кордон, із використанням всесвітньої телекомунікаційної мережі «Інтернет», зокрема месенджерів: «ІНФОРМАЦІЯ_69», «ІНФОРМАЦІЯ_70», передав їх паспортні документи та фотокартки службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_7 , які використовуючи в тому числі особисті електронні ключі доступу до Єдиного державного демографічного реєстру, створили та оформили заяви-анкети для оформлення паспорту громадянина України особам чоловічої статі призовного віку для виїзду за кордон, які перебувають за межами України.

Крім того, реалізуючи спільний злочинний умисел, спрямований на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України в особливий період ОСОБА_10 діючи умисно, за попередньою змовою із начальником ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_4 , іншими працівниками ІНФОРМАЦІЯ_7

ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 , а також ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та іншими не встановленими на даних час особами, із корисливих мотивів, усвідомлюючи злочинність своїх дій та достовірно розуміючи їх наслідки, у період із 25.04.2024 по 01.07.2024, перебуваючи у невстановленому під час досудового розслідування місці, особисто підшукав ряд осіб чоловічої статі призовного віку зацікавлених у оформленні паспорту громадянина України для виїзду за кордон, із використанням всесвітньої телекомунікаційної мережі «Інтернет», зокрема месенджерів: «ІНФОРМАЦІЯ_69», «ІНФОРМАЦІЯ_70», передав їх паспортні документи та фотокартки службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_7 , забезпечивши тим самим оформлення в подальшому іншими співучасниками злочину ряду паспортів громадянина України для виїзду за кордон особам чоловічої статі призовного віку, які перебувають за межами України без їх особистого звернення до ІНФОРМАЦІЯ_7 .

При вчинені вищевказаних дій, ОСОБА_10 , діючи за попередньою змовою із начальником ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_4 , іншими працівниками ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 , а також ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та іншими не встановленими на даних час особами був достеменно обізнаним про те, що дані особи не перебувають на території України, особисто не будуть присутніми у визначені дати у ІНФОРМАЦІЯ_7 , однак умисно вчинив дії направлені на оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон особам чоловічої статі призовного віку в порушення порядку оформлення таких документів визначених вищезгаданими нормативними актами, що сприяло останнім ухиленню від мобілізації.

За вище викладених обставин, ОСОБА_10 , діючи умисно, за попередньою змовою із начальником ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_4 , іншими працівниками ІНФОРМАЦІЯ_7 ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 , а також ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та іншими не встановленими на даних час особами, у період з 06.09.2023 по 09.07.2024, перебуваючи у не встановленому під час досудового розслідування місці, діючи умисно, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи настання суспільно небезпечних наслідків у вигляді перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та іншим військових формувань, зокрема щодо забезпечення комплектування особовим складом ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, з метою підриву обороноздатності України в умовах воєнного стану, і бажаючи їх настання, забезпечив підшукування осіб чоловічої статі призовного віку зацікавлених у оформленні паспорту громадянина України для виїзду за кордон, передачу їх паспортних документів та фотокарток службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_7 , які в подальшому з використанням особистих ключів внесли відповідні відомості до Єдиного державного демографічного реєстру стосовно вищевказаних громадян України, що перебували поза межами території України, з метою оформлення останнім паспортів громадян України для виїзду за кордон, без їх особистого звернення до ІНФОРМАЦІЯ_7 , уникнення необхідності повернення на територію України та в подальшому мобілізації до лав Збройних сил України, чим вчинив перешкоджання законній діяльності Збройним Силам України та іншим військом формуванням в особливий період.

Всі вищевказані паспорти громадян України для виїзду за кордон були виготовлені (надруковані) на Державному підприємстві « ІНФОРМАЦІЯ_15 », код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , де зберігаються відомості щлдо виготовлення таких паспортних документів, надходження документів щодо підстави для виготовлення відповідного паспортного документу, їх фізичного виготовлення, направлення за місцем оформлення, тощо.

Згідно наявних відомостей, Державне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_1 » по виготовленню цінних паперів» сьогодні є лідером з виробництва цінних паперів, документів суворої звітності, ідентифікаційних документів громадян в Україні. Поліграфкомбінат «Україна» володіє правом виготовляти бланки внутрішнього та закордонного паспорта громадянина України, дипломатичного паспорта та службового паспорта, що засвідчують особу громадянина України за межами території України. У перелік ID-документів, що має можливість виготовляти підприємство можна віднести також універсальні електронні карти і водійські посвідчення. Наші двері завжди відчинені для прийому замовлень на виготовлення ID-документів від державних і приватних компаній інших країн. Бланки українських паспортів відносяться до захищеної поліграфічної продукції і повинні відповідати зразкам і опису, затвердженим Постановою Уряду України (відомості ІНФОРМАЦІЯ_16

Таким чином, з метою об'єктивного дослідження обставин кримінального провадження виникла необхідність у здійсненні тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю та зберігаються у Державному підприємстві « ІНФОРМАЦІЯ_15 », код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 та його структурних підрозділах (у тому числі, але не виключно, які перебувають у підпорядкуванні).

Слідчий ОСОБА_3 у судове засідання не прибув, але до суду надійшло клопотання стосовно розгляду клопотання за його відсутності, вказавши що клопотання підтримує та просить задовольнити.

Розгляд клопотання проводиться за відсутності володільця документів на підставі ч.2 ст.163 КПК України.

Вивчивши клопотання та додані до нього копії матеріалів кримінального провадження, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Положеннями ст. 132 КПК України передбачено, що заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються на підставі ухвали слідчого судді або суду, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. Застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора.

Для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.

Під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді або суду докази обставин, на які вони посилаються.

Згідно вимог ч.1 та 2 ст.159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

За змістом п. 2 ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

У відповідності з вимогами ч. 7 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Враховуючи зміст клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя вважає, що отримані документи та інформація, може бути використана під час досудового розслідування кримінального провадження № 22024000000000617 від 02.07.2024 за підозрою громадян України ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України та за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 368, ч. 4 ст. 369 КК України, як докази у вказаному кримінальному провадженні.

Отже, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись вимогами ст. ст.132, 159 - 164 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого в ОВС 1 відділу 1 управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України підполковника юстиції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.

Надати старшому слідчому в ОВС 1 відділу 1 управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України підполковнику юстиції ОСОБА_3 , слідчим 1 відділу 1 управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України: ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , тимчасового доступу до речей та документів, із можливістю їх вилучення в копіях, які перебувають у володінні Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_15 », код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , відносно виготовлення наступних паспортів громадянина України для виїзду за кордон:

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_2 дата видачі 18.09.2023 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , оформлений на підставі заяви-анкети № 25681462;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_3 дата видачі 20.01.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26377105;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_4 дата видачі 20.01.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_19 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26376885;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_5 дата видачі 20.01.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_20 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26401964;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_6 дата видачі 20.01.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_21 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26402487;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_7 дата видачі 30.01.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_22 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26481857;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_8 дата видачі 24.01.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_22 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26481783;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_9 дата видачі 16.02.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_28 , ІНФОРМАЦІЯ_23 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26643513;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_10 дата видачі 16.02.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_29 , ІНФОРМАЦІЯ_24 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26647712;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_11 дата видачі 16.02.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_30 , ІНФОРМАЦІЯ_25 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26651154;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_12 дата видачі 04.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_31 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27357743;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_13 дата видачі 19.03.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_32 , ІНФОРМАЦІЯ_26 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26919527;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_14 дата видачі 11.03.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_33 , ІНФОРМАЦІЯ_27 , оформлений на підставі заяви-анкети № 26920193;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_15 дата видачі 16.04.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_34 , ІНФОРМАЦІЯ_28 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27157078;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_16 дата видачі 13.04.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_35 , ІНФОРМАЦІЯ_29 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27166233;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_17 дата видачі 19.04.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_36 , ІНФОРМАЦІЯ_30 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27235816;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_18 дата видачі 26.04.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_37 , ІНФОРМАЦІЯ_31 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27282045;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_19 дата видачі 27.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_38 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27849004;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_12 дата видачі 04.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_31 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27357743;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_20 дата видачі 04.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_39 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27362046;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_21 дата видачі 26.04.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_40 , ІНФОРМАЦІЯ_32 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27723971;

- паспорт громадянин України для виїзду за кордон серії НОМЕР_22 видачі 08.05.2024 орган видачі НОМЕР_23 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_41 , ІНФОРМАЦІЯ_33 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27386234;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_24 дата видачі 10.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_42 , ІНФОРМАЦІЯ_34 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27490871;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_25 дата видачі 13.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_43 , ІНФОРМАЦІЯ_35 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27507839;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_26 дата видачі 10.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_44 , ІНФОРМАЦІЯ_36 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27723971;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_27 дата видачі 24.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_45 , ІНФОРМАЦІЯ_37 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27823398;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_28 дата видачі 24.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_46 , ІНФОРМАЦІЯ_38 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27823466;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_29 дата видачі 27.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_47 , ІНФОРМАЦІЯ_39 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27847625;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_30 дата видачі 27.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_48 , ІНФОРМАЦІЯ_40 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27849045;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_31 дата видачі 27.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_49 , ІНФОРМАЦІЯ_41 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27847434;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_32 дата видачі 27.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_50 , ІНФОРМАЦІЯ_42 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27848932;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_33 дата видачі 27.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_51 , ІНФОРМАЦІЯ_43 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27357743;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_34 дата видачі 08.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_52 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27914149;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_35 дата видачі 08.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_53 , ІНФОРМАЦІЯ_44 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27914334;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_36 дата видачі 08.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_54 , ІНФОРМАЦІЯ_45 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27914311;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_37 дата видачі 08.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_55 , ІНФОРМАЦІЯ_46 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27914251;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_38 дата видачі 12.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_56 , ІНФОРМАЦІЯ_47 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27932879;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_39 дата видачі 12.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_57 , ІНФОРМАЦІЯ_48 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27690223;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_40 дата видачі 12.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_58 , ІНФОРМАЦІЯ_49 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27933354;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_41 дата видачі 12.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_59 , ІНФОРМАЦІЯ_50 , оформлений на підставі заяви-анкети № 27933801;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_42 , виданий 12.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_60 , ІНФОРМАЦІЯ_51 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27741193;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_43 , виданий 12.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_61 , ІНФОРМАЦІЯ_52 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27741256;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_44 , виданий 12.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_62 , ІНФОРМАЦІЯ_53 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27741705;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_45 виданий 01.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_63 , ІНФОРМАЦІЯ_51 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27866374;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_46 виданий 01.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_64 , ІНФОРМАЦІЯ_54 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27866415;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_47 виданий 01.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_65 , ІНФОРМАЦІЯ_55 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27866439;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_48 виданий 01.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_66 , ІНФОРМАЦІЯ_56 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27866429;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_49 виданий 01.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ) на ім'я ОСОБА_67 , ІНФОРМАЦІЯ_57 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27866451;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_50 виданий 01.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_68 , ІНФОРМАЦІЯ_58 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27866461;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_51 виданий 01.07.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_69 , ІНФОРМАЦІЯ_59 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27866475;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_52 виданий 08.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_70 , ІНФОРМАЦІЯ_60 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27385797;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_53 виданий 26.04.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_71 , ІНФОРМАЦІЯ_61 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27365214;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_54 виданий 26.04.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_72 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_55 виданий 06.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_73 , ІНФОРМАЦІЯ_62 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27690223;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_42 виданий 11.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_60 , ІНФОРМАЦІЯ_51 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27741193;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_56 виданий 07.06.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_74 , ІНФОРМАЦІЯ_63 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27699634;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_57 виданий 03.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_75 , ІНФОРМАЦІЯ_64 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27383413;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_58 виданий 22.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_76 , ІНФОРМАЦІЯ_65 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27422045;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_59 виданий 02.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_77 , ІНФОРМАЦІЯ_66 , оформлений на підставі анкети-заяви № 27415205;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_60 виданий 03.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_78 , ІНФОРМАЦІЯ_67 , оформленого на підставі анкети-заяви № 27366371;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_61 виданий 03.05.2024 орган видачі 5149 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), на ім'я ОСОБА_79 , ІНФОРМАЦІЯ_36 , оформленого на підставі анкети-заяви № 27366346;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії НОМЕР_62 виданий 10.06.2024 орган видачі 5149 (Доброславський відділ ГУ ДМС в Одеській області), на ім'я ОСОБА_80 , ІНФОРМАЦІЯ_68 , оформленого на підставі анкети-заяви № 27719995,

у тому числі відомостей щодо часу, дати надходження відповідної анкети-заяви, органу та посадову особу органу, який надіслав відповідну анкету-заяву, всі документи та відомості долучені до відповідної анкети-заяви, черговість постановлення кожного із вище вказаних паспортів громадянина України для виїзду за кордон, час отримання відповідної анкети-заяви та час фізичного виготовлення відповідного паспорту громадянина України для виїзду за кордон, відомості про перебування в черзі (електронній черзі, тощо) кожної із вищевказаних анкет-заяв, відомості щодо посадових осіб Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), які здійснювали оброблення кожної із вищевказаних анкет-заяв на всіх етапах виготовлення відповідного паспортного документа, відомості щодо направлення (відправки) виготовлених паспортів громадянина України для виїзду за кордон, інші відомості щодо виготовлення вищевказаних паспортів громадянина України для виїзду закордон.

Строк дії ухвали не може перевищувати 2 (двох) місяців з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

03 лютого 2025 року