Справа №504/2095/22
Провадження №2-п/504/24/25
Комінтернівський районний суд Одеської області
06.02.2025с-ще Доброслав
Справа №504/2095/22
Провадження №2-п/504/24/25
Комінтернівський районний суд Одеської області
06.02.2025с-ще Доброслав
Комінтернівський районний суд Одеської області у складі:
Головуючого судді - Барвенко В.К.,
секретаря - Ориник М.В., -
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду № 5, заяву адвоката Іваненко Сергія Валерійовича в інтересах ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Комінтернівського районного суду Одеської області від 02.12.2022 року за результатами розгляду позову керівника Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону Максима Брильова в інтересах держави Україна в особі Міністерства оборони України, код ЄДРПОУ 00034022, Квартирно - експлуатаційного відділу міста Одеса, код ЄДРПОУ 08038284, до ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, зобов'язання знести самочинно побудовану будівлю, -
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 258-260, 287, 334 ЦПК України, суд, -
Залишити без задоволення заяву адвоката Іваненко Сергія Валерійовича в інтересах ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Комінтернівського районного суду Одеської області від 02.12.2022 року за результатами розгляду позову керівника Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону Максима Брильова в інтересах держави Україна в особі Міністерства оборони України, код ЄДРПОУ 00034022, Квартирно - експлуатаційного відділу міста Одеса, код ЄДРПОУ 08038284, до ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, зобов'язання знести самочинно побудовану будівлю.
Якщо суд першої інстанції відмовив у задоволенні заяви про поновлення строку на подання заяви про перегляд заочного рішення та з цієї причини залишив без задоволення останню, особа може оскаржити в апеляційному порядку заочне рішення, обґрунтувавши, зокрема, поважність причин для пропуску такого строку.
Передбачене у реченні другому частини четвертої статті 287 ЦПК України спеціальне правило про початок відліку строку на апеляційне оскарження заочного рішення застосовне лише до тих рішень, які суд ухвалив за правилами, що діють з 15 грудня 2017 року.
Апеляційна скарга подається безпосередньо до Одеського апеляційного суду.
Суддя В. К. Барвенко