Ухвала від 06.02.2025 по справі 405/8738/24

Справа № 405/8738/24

6/405/7/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06.02.2025 року Ленінський районний суд м. Кіровограда у складі:

головуючої судді Шевченко І.М.,

з участю секретаря Мишевець Т.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кропивницькому заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому наказі за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання дітей - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , -

ВСТАНОВИВ:

22.01.2025 року Ленінським районним судом м. Кіровограда видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_2 на користь заявника ОСОБА_1 , аліментів на утримання дітей: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

24.01.2025 року ОСОБА_1 звернулася в суд із заявою про виправлення описки в судовому наказі, в якій, просить зазначити вірно дату повноліття доньки ОСОБА_5 , « ІНФОРМАЦІЯ_3 » замість вказаного « ІНФОРМАЦІЯ_4 ».

Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Перевіривши зміст судового наказу від 22.01.2025 року у справі № 405/8738/24 за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання дітей - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , судом встановлено, що в судовому наказі невірно вказано дату повноліття доньки сторін ОСОБА_5 « ІНФОРМАЦІЯ_4 » замість правильного « ІНФОРМАЦІЯ_3 ».

Враховуючи наведене, суд вважає, що зазначена помилка в судовому наказі Ленінського районного суду м. Кіровограда підлягає виправленню.

Керуючись ст. ст. 353, 269, 432 ЦПК України суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Виправити описку в судовому наказі Ленінського районного суду м. Кіровограда від 22.01.2025 року у справі за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання дітей - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Зазначити дату повноліття ОСОБА_3 - « ІНФОРМАЦІЯ_3 », замість вказаного « ІНФОРМАЦІЯ_4 ».

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала суду може бути оскаржена до Кропивницького апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду, або в разі пропуску строку на апеляційне оскарження з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

Суддя Ленінського

районного суду

м. Кіровограда Ірина Миколаївна Шевченко

Попередній документ
124965298
Наступний документ
124965300
Інформація про рішення:
№ рішення: 124965299
№ справи: 405/8738/24
Дата рішення: 06.02.2025
Дата публікації: 07.02.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Подільський районний суд міста Кропивницького
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (28.02.2025)
Дата надходження: 25.12.2024
Предмет позову: стягнення аліментів