Ухвала від 06.02.2025 по справі 920/744/24

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про участь в режмі відеоконференції

"06" лютого 2025 р. Справа№ 920/744/24

Північний апеляційний господарський суд

суддя: Станік С.Р.

розглянувши заяву Приватної фірми "Ордекс", (адв. Буланов О.М.) про участь в судових засіданнях в режимі відеконференції при розгляді № 920/744/24 за апеляційною скаргою Приватної фірми "Ордекс",

на рішення Господарського суду Сумської області

від 20.11.2024 (повний текст підписано 02.12.2024)

у справі №920/744/24 (суддя Вдовенко Д.В.)

за позовом Керівника Окружної прокуратури міста Суми в інтересах держави

в особі позивача Сумської міської ради

до відповідача Приватної фірми «Ордекс»

про зобов'язання звільнити земельну ділянку,

без виклику представників сторін

ВСТАНОВИВ:

В провадженні колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: головуючий суддя - Станік С.Р. (суддя-доповідач), судді: Гончаров С.А., Сибіга О.М., перебуває справа №920/744/24 за апеляційною скаргою Приватної фірми "Ордекс" на рішення Господарського суду Сумської області від 20.11.2024 у справі №920/744/24, розгляд якої призначено на 19.02.2025 об 10 год. 45 хв.

05.02.2025 через підсистему «Електронний суд» від Приватної фірми "Ордекс" надійшло клопотання про участь у судових засіданнях у справі №920/744/24 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Відповідно до положень статті 197 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше, ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Враховуючи вищевикладене, а також право учасника справи брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд апеляційної інстанції вважає за можливе задовольнити клопотання Приватної фірми "Ордекс" про участь у всіх судових засіданнях у справі №920/744/24 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Провести судове засідання у справі №920/744/24 в режимі відеоконференції з урахуванням технічних можливостей у суді з використанням системи відеоконференцзв'язку підсистеми «Електронний суд» https://vkz.court.gov.ua.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 197, 234, 268, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання Приватної фірми "Ордекс" про участь у судових засіданнях у справі №920/744/24, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - задовольнити.

2. Особа, яка братиме участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі №920/744/24 представник Приватної фірми "Ордекс" - адвокат Буланов Олексій Михайлович (e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1 , моб. тел.: НОМЕР_1 .

3. Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 Господарського процесуального кодексу України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

4. Проведення судового засідання у справі №920/744/24, буде здійснюватись в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв'язку підсистеми «Електронний суд» (https://vkz.court.gov.ua).

5. Попередити представника Приватної фірми "Ордекс" що відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання за участі сторін поза межами приміщення суду, він зобов'язаний зайти та авторизуватися в системі за 10 хвилин до початку судового засідання.

6. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

7. Попередити сторін про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщенням, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя С.Р. Станік

Попередній документ
124961767
Наступний документ
124961769
Інформація про рішення:
№ рішення: 124961768
№ справи: 920/744/24
Дата рішення: 06.02.2025
Дата публікації: 07.02.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Північний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них; щодо припинення права користування земельною ділянкою, з них; щодо визнання незаконним акта, що порушує право користування земельною ділянкою, з них; щодо усунення порушення прав власника
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (13.03.2025)
Дата надходження: 25.06.2024
Предмет позову: про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою
Розклад засідань:
20.08.2024 11:40 Господарський суд Сумської області
05.09.2024 11:00 Господарський суд Сумської області
03.10.2024 12:10 Господарський суд Сумської області
31.10.2024 14:30 Господарський суд Сумської області
20.11.2024 14:30 Господарський суд Сумської області
19.02.2025 10:45 Північний апеляційний господарський суд
13.03.2025 11:00 Господарський суд Сумської області
20.03.2025 10:30 Господарський суд Сумської області
09.04.2025 12:15 Північний апеляційний господарський суд
23.04.2025 10:00 Касаційний господарський суд
10.06.2025 13:30 Північний апеляційний господарський суд
10.06.2025 13:45 Північний апеляційний господарський суд
08.07.2025 12:00 Північний апеляційний господарський суд
29.07.2025 12:00 Північний апеляційний господарський суд
17.09.2025 12:15 Північний апеляційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЕРДНІК І С
ГОНЧАРОВ С А
СТАНІК С Р
суддя-доповідач:
БЕРДНІК І С
ВДОВЕНКО ДАР'Я ВОЛОДИМИРІВНА
ВДОВЕНКО ДАР'Я ВОЛОДИМИРІВНА
СТАНІК С Р
відповідач (боржник):
Приватна фірма "Ордекс"
Приватна Фірма "Ордекс"
ПФ "Ордекс"
за участю:
Сумська обласна прокуратура
заявник:
ПФ "Ордекс"
заявник апеляційної інстанції:
Приватна Фірма "Ордекс"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Індастріал Транс Груп"
заявник касаційної інстанції:
Приватна фірма "Ордекс"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Приватна Фірма "Ордекс"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Індастріал Транс Груп"
позивач (заявник):
Керівник окружної прокуратури міста Суми
Керівник Окружної прокуратури міста Суми
Окружна прокуратура міста Суми
позивач в особі:
Сумська міська рада
представник відповідача:
Буланов Олексій Михайлович
представник заявника:
Ромась Інна Михайлівна
Язиков Олександр Володимирович
Ярошенко Сергій Миколайович
представник позивача:
Фадєєв Володимир Юрійович
прокурор:
Ковтун Олександр Миколайович
суддя-учасник колегії:
ГОНЧАРОВ С А
ЗУЄВ В А
КРАВЧУК Г А
МІЩЕНКО І С
СИБІГА О М
ТИЩЕНКО О В
ЯКОВЛЄВ М Л