Справа № 169/1221/24
Провадження № 2/169/121/25
про відкладення розгляду справи
04 лютого 2025 року селище Турійськ
Турійський районний суд Волинської області в складі
головуючого Тітівалова Р.К.,
з участю
секретаря судового засідання Веремчук Л.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання відповідачки ОСОБА_1 про відкладення розгляду цивільної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮНІТ КАПІТАЛ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
У призначене на 12 годину 30 хвилин 04 лютого 2025 року судове засідання всі особи, які беруть участь у справі, не з'явилися, у зв'язку з чим відповідно до вимог частини другої статті 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Відповідачка 04 лютого 2024 року подала до суду клопотання про відкладення розгляду справи.
Представник позивача у позовній заяві вказував, що просить розглядати справу за його відсутності.
Враховуючи, що відповідачка вперше не з'явилася в судове засідання, то розгляд справи слід відкласти.
Керуючись статтями 223, 247, 260, 261, 352, 353 ЦПК України, суд
Відкласти розгляд справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮНІТ КАПІТАЛ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором на 11 годину 00 хвилин 26 лютого 2025 року.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Головуючий