28 січня 2025 року місто Чернігів
Справа №751/2085/24
Провадження №6/751/273/25
в складі: головуючого - судді Маслюк Н. В.
секретаря судового засідання Стрижак В. П.
учасники справи:
заявник - Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції
заінтересовані особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Єлецький посад», ОСОБА_1
представник заявника - Головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Івашко С.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Чернігові заяву Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, заінтересовані особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Єлецький посад», ОСОБА_1 , про звернення стягнення на нерухоме майно боржника, право власності на яке не зареєстроване в установленому законом порядку -
Встановив:
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції звернулося до суду із заявою про звернення стягнення на нерухоме майно боржника ТОВ «Єлецький посад», а саме: нежиле приміщення, об'єкт житлової нерухомості: Ні; Реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 1737451474101; Опис об'єкта: загальна площа (кв.м)-190,8; Опис: нежилі приміщення по І поверху з літ.11-1 по 11-3, по ІІ поверху з літ.11-4 по літ.11-10, з літ.11-12 по літ.11-14 - загальною площею 190.8 кв.м адреса: АДРЕСА_1 (номер об'єкта в РПВН 13315255).
Новозаводський районний суд м. Чернігова ухвалою від 27.01.2025 призначив справу до розгляду.
Головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Івашко С.В. в судове засідання не прибув, про день, час та місце розгляду клопотання повідомлений, надіслав заяву про розгляд справи без його участі.
У відповідності до ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Суд, вивчивши матеріали справи, дійшов наступного.
Рішенням Деснянського районного суду м. Чернігова від 15.08.2024 визнано недійсним договір купівлі-продажу від 28.06.2023, укладений між ТОВ «Єлецький Посад» та ТОВ «Альянс міжнародного співробітництва», який посвідчений приватним нотаріусом Чернігівського міського нотаріального округу Костюк Юлією Володимирівною, зареєстрований в реєстрі за №5003, а також скасовано рішення приватного нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу Костюк Ю.В. про державну реєстрацію прав та їх обтяжень від 28.06.2023, індексний номер рішення: 68223573.
Відповідно до положень ст. ст. 12, 81 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Згідно ст.76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Для повного та об'єктивного розгляду справи, суд вважає за необхідне запропонувати заявнику надати інформацію чи набрало вказане рішення законної сили, а також повідомити чи наявні будь-які судові справи з приводу нерухомого майна на яке головний державний виконавець просить звернути стягнення.
За таких обставин суд дійшов висновку про відкладення розгляду справи.
Керуючись ст.ст. 76, 81, 260 ЦПК України, суд
Ухвалив:
Відкласти розгляд справи за заявою Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, заінтересовані особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Єлецький посад», ОСОБА_1 , про звернення стягнення на нерухоме майно боржника, право власності на яке не зареєстроване в установленому законом порядку на 06 лютого 2025 року на 10 год 30 хв.
Повідомити головного держаного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Івашка С.В. про день, час та місце розгляду справи.
Запропонувати заявнику надати у строк до 06.02.2025 інформацію чи набрало рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 15.08.2024 законної сили, а також повідомити чи наявні будь-які судові справи з приводу нерухомого майна, розташованого по АДРЕСА_1 , на яке головний державний виконавець просить звернути стягнення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н. В. Маслюк