Постанова від 03.02.2025 по справі 212/12229/24

Справа № 212/12229/24

3/212/124/25

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 лютого 2025 року м. Кривий Ріг

Суддя Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Швець М. В., розглянувши в межах справи про адміністративне правопорушення № 212/12229/24 клопотання адвоката Мар'яш Лілії Валеріївни про участь у судових засіданнях в режимі відео конференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП,

встановила таке.

У провадженні Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області перебуває справа про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

03 лютого 2025 року засобами електронного зв'язку до суду надійшло клопотання адвоката Мар'яш Лілії Валеріївни про проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Розглянувши вказане клопотання, суддя дійшла наступного.

Згідно з частиною першою статті 2 КУпАП законодавство України про адміністративні правопорушення складається з цього Кодексу та інших Законів України.

Нормами КУпАП не врегульовано питання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції. З метою додержання принципу законності, виникла необхідність в застосуванні принципу аналогії закону найбільш близької галузі права - кримінального процесуального права.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду, у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин.

Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Частина 7 статті 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачає, учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом.

На підставі зазначеного суддя дійшла висновку про задоволення клопотання.

Керуючись ст. 2, 3 КУпАП, ч. 7 ст. 11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», ст. 336 КПК, суддя

постановила таке:

Клопотання адвоката Мар'яш Лілії Валеріївни про участь у судових засіданнях в режимі відео конференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів- задовольнити.

Судові засідання по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП, проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку EasyCon.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя: М. В. Швець

Попередній документ
124860698
Наступний документ
124860700
Інформація про рішення:
№ рішення: 124860699
№ справи: 212/12229/24
Дата рішення: 03.02.2025
Дата публікації: 04.02.2025
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Покровський районний суд міста Кривого Рогу
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (14.03.2025)
Дата надходження: 18.12.2024
Предмет позову: 130 ч.1
Розклад засідань:
25.12.2024 10:00 Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу
22.01.2025 10:00 Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу
14.02.2025 08:30 Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу
Учасники справи:
головуючий суддя:
ШВЕЦЬ МАРИНА ВІКТОРІВНА
суддя-доповідач:
ШВЕЦЬ МАРИНА ВІКТОРІВНА
захисник:
Мар'яш Лілія Валеріївна
Орлов Володимир Іванович
Турчак Марина Валеріївна
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Кончаківський Дмитро Володимирович