Справа № 367/1589/21
Провадження по справі № 2/367/528/2025
Іменем України
28 січня 2025 року Ірпінський міський суд Київської області у складі:
головуючого судді Шестопалової Я.В.,
при секретарі Пронченко О.С.,
за участі
прокурора Годлевської-Коновалової А.В.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі судових засідань суду в м. Ірпінь цивільну справу за позовом Першого заступника прокурора Київської області, в інтересах держави в особі Міністерства освіти і науки України, Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Національного університету біоресурсів і природокористування України до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа - Бучанська міська рада Київської області про витребування земельних ділянок із незаконного володіння,-
У провадженні Ірпінського міського суду Київської області перебуває позовна заява Першого заступника прокурора Київської області, в інтересах держави в особі Міністерства освіти і науки України, Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Національного університету біоресурсів і природокористування України до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа - Бучанська міська рада Київської області про витребування земельних ділянок із незаконного володіння.
Під час підготовчого засідання по справі за вищезазначеним позовом судом були виконані всі дії, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України, а саме вивчені письмові матеріали справи, з'ясовані фактичні обставини справи, що підлягають з'ясуванню під час судового розгляду, долучені письмові докази.
Обставини, що перешкоджали б призначенню справи до розгляду по суті, судом не встановлено.
У підготовчому судовому засіданні прокурор Годлевська-Коновалова А.В. не заперечувала щодо закриття підготовчого провадження та призначення розгляду справи по суті.
В підготовче судове засідання інші учасники процесу не з'явились, про час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином. Представник третьої особи Резнік М.О. направила заяву, в якій не заперечувала щодо закриття підготовчого провадження та призначення розгляду справи по суті.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши думку учасників справи, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому приходить до висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні у порядку загального позовного провадження, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.
Згідно із п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
Відповідно до ст. 200 ч. 2 п. 3 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. 197, п. 3 ч. 2 ст. 200, 247 ЦПК України, суд
Закрити підготовче провадження у справі за позовом Першого заступника прокурора Київської області, в інтересах держави в особі Міністерства освіти і науки України, Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Національного університету біоресурсів і природокористування України до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа - Бучанська міська рада Київської області про витребування земельних ділянок із незаконного володіння.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 08.04.2025 року на 10-00 год. за участю сторін в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1013/ та в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням - http://reyestr.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Я. В. Шестопалова