Справа №303/9962/24
2/303/2137/24
Ряд. стат. звіту - 38
29 січня 2025 року м. Мукачево
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
у складі головуючого-судді Мирошниченко Ю.М.
при секретарі Лукач К.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Мукачеві цивільну справу за позовом ТОВ «Кошельок» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
Позивач ТОВ «Кошельок» звернулося до суду із позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
23.01.2025 року до суду надійшла заява представника позивача Крилова С.С. про відмову від позову та закриття провадження по справі.
Відповідно до п.4 ч.1 ст.255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
У відповідності до п.1 ч.2 ст.49 ЦПК України позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог) відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.
Беручи до уваги вищенаведене, суд приходить до висновку, що відмова представника позивача від позову не порошує чиї-небуть права, інтереси та свободи, в зв'язку з чим суд приходить до висновку про доцільність прийняття відмови від позову та закриття провадження по справі.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст. 49, 255, 258, 260 ЦПК України, суд -
Прийняти відмову представника позивача ТОВ «Кошельок» - Крилова Сергія Сергійовича від позову до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Провадження у справі за позовом ТОВ «Кошельок» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості закрити.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до Закарпатського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Головуючий Юрій Мирошниченко