пр. № 1-кс/759/741/25
ун. № 759/2245/25
30 січня 2025 року слідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого СВ Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, подане у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023010000000073 від 31.07.2023, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України,
До Святошинського районного суду м. Києва надійшло клопотання слідчого СВ Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, подане у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023010000000073 від 31.07.2023, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 24.02.2022 збройні сили Російської Федерації разом з іншими підрозділами та військовими формуваннями РФ, здійснили повномасштабне вторгнення на територію суверенної держави Україна.
Відповідно до Указу Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до п. 20 ч.1 ст. 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII, в Україні із 05 год. 30 хв. 24.02.2022 введено воєнний стан, який діє по теперішній час.
Згідно абз. 2 п. 2 ст. 10 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» вбачається, що у разі проведення на окупованій території бойових дій в'їзд громадян України на тимчасово окуповану територію, у зв'язку із загрозою їх життю та здоров'ю, обмежується на період проведення бойових дій.
Крім того, ст. 10 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» передбачено, що в'їзд та виїзд з тимчасово окупованих територій України здійснюється виключно через контрольні пункти в'їзду-виїзду, на яких здійснюється тимчасовий прикордонний контроль, а у разі виїзду з тимчасово окупованої території України через лінію зіткнення - через гуманітарні коридори, організовані представниками державних органів, а також будь-яким іншим доступним для них способом.
Згідно ст. 3 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» вбачається, що перетинання громадянами України державного кордону України здійснюється в пунктах пропуску через державний кордон України після пред'явлення одного з документів, зазначених у ст. 2 цього Закону.
ОСОБА_4 , будучи фізичною особою-підприємцем, перебуваючи у трудових відносинах на підставі договорів із найманими працівниками, які сприяють йому у здійсненні підприємницької діяльності, вчиняючи щодо них організаційно-розпорядчі повноваження (право ставити перед ними певні завдання, визначати розмір заробітної плати, розпорядок робочого дня, застосовувати дисциплінарні стягнення тощо), тобто являючись в силу ст. 18 КК України службовою особою, за попередньою змовою з ОСОБА_5 та іншими невстановленими слідством особами, організували незаконне переправлення осіб через державний кордон України та здійснювали керівництво такими діями за наступних обставин.
Так, у ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з 31 липня 2023 по 25 вересня 2024 року (до моменту викриття правоохоронним органами) (більш точний час не встановлено) спільно з ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та іншими невстановленими досудовим розслідуванням особами, виник злочинний умисел, спрямований на організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України з корисливих мотивів.
Після цієї домовленості ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та невстановлені досудовим розслідуванням особи, з метою реалізації спільного злочинного умислу почали діяти узгоджено, за попередньою змовою між собою, при цьому дії кожного з них охоплювалися умислом кожного іншого члена групи.
Реалізуючи спільний злочинний умисел, ОСОБА_4 , будучи фізичною особою-підприємцем та здійснюючи діяльність у сфері надання транспортних послуг та перевезення пасажирів, у порушення вимог Порядку в'їзду осіб на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї, встановлених у ст. 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" п.п.8,19 «Порядку встановлення особливого режиму в'їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1455 від 29 грудня 2021 року, спільно з ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та невстановленими слідством особами, організували перевезення громадян України поза межами контрольних пунктів в'їзду-виїзду, на яких здійснюється прикордонний контроль.
З цією метою останні в соціальній мережі «Інстаграм», розмістили оголошення щодо пасажирських перевезень Донецьк-Київ-Донецьк, а у месенджері «Телеграм» створили закриту групу під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_3 », де розміщували оголошення про здійснення пасажирських перевезень із м. Києва до м. Донецька, який із 2014 року є тимчасово окупованою територією України та у зворотному напрямку.
Так, упродовж 2023-2024 років автобусами, які використовує ОСОБА_4 , останній спільно з ОСОБА_5 та іншими невстановленими досудовим розслідуванням особами, маючи прямий умисел та корисливий мотив, достовірно знаючи, про те, що у разі проведення на окупованій території бойових дій в'їзд громадян України на тимчасово окуповану територію, у зв'язку із загрозою їх життю та здоров'ю, обмежується на період проведення бойових дій, організували регулярний рух по маршруту Київ-Донецьк, із відправкою автобусів від станції метро «Житомирська» та Південного залізничного вокзалу у м. Києві. При цьому, з метою уникнення перетину кордону України у визначених пунктах пропуску на тимчасово окуповану територію Донецької області останні організували маршрут руху автобусів через Республіку Польща та Республіку Білорусь. Надалі, всі пасажири автобусів перетинали кордон через офіційні пункти пропуску із території Республіки Польща до території Республіки Білорусь, звідки, користуючись авіасполученням « ІНФОРМАЦІЯ_4 », прибували до м.Москва, де на них чекав завчасно підготовлений автобус для подальшого доставлення у м. Донецьк чи інших населених пунктів на тимчасово окупованій території Донецької області, по ходу руху автобуса. При цьому, транспортні засоби, у яких здійснювалось перевезення пасажирів, що виїхали з підконтрольної Уряду України території до м. Донецька через територію російської федерації здійснювалось іншими автобусами. Таким самим маршрутом і у аналогічний спосіб відбувалось незаконне перевезення пасажирів у зворотному напрямку.
Оплата за надання послуг із переправлення у вищеописаний спосіб громадян України на тимчасово окуповані території Донецької області, поза межами офіційних пунктів пропуску, здійснювалась у готівковій формі відразу при посадці до автобусів у м. Києві, або ж у м. Донецьк (якщо переправлення осіб здійснювалось із тимчасово окупованих територій до підконтрольної Уряду України території) або у безготівковій формі на банківські картки ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та невстановленої слідством особи. Вартість послуги перевезення становила 350 євро. При цьому, за отримання безготівкових коштів від пасажирів відповідала ОСОБА_5 .
Крім цього, ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , з 31 липня 2023 по 25 вересня 2024 року (до моменту викриття правоохоронним органами) (більш точний час не встановлено) спільно з ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та іншими невстановленими досудовим розслідуванням особами, виник злочинний умисел, спрямований на організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України з корисливих мотивів.
Після цієї домовленості ОСОБА_5 , ОСОБА_4 та невстановлені досудовим розслідуванням особи, з метою реалізації спільного злочинного умислу почали діяти узгоджено, за попередньою змовою між собою, при цьому дії кожного з них охоплювалися умислом кожного іншого члена групи.
Так, реалізуючи спільний злочинний умисел, ОСОБА_4 , будучи фізичною особою-підприємцем та здійснюючи діяльність у сфері надання транспортних послуг та перевезення пасажирів, у порушення вимог Порядку в'їзду осіб на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї, встановлених у ст. 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" п.п.8,19 "Порядку встановлення особливого режиму в'їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1455 від 29 грудня 2021 року, спільно з ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та невстановленими слідством особами, організували перевезення громадян України поза межами контрольних пунктів в'їзду-виїзду, на яких здійснюється прикордонний контроль.
З цією метою останні в соціальній мережі «Інстаграм», розмістили оголошення щодо пасажирських перевезень Донецьк-Київ-Донецьк, а у месенджері «Телеграм» створили закриту групу під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_3 », де розміщували оголошення про здійснення пасажирських перевезень із м. Києва до м. Донецька, який із 2014 року є тимчасово окупованою територією України та у зворотному напрямку. При цьому, ОСОБА_5 здійснювала прийом дзвінків, обробку повідомлень в групі месенджеру «Телеграм», прийняття дзвінків від пасажирів, здійснення запису, бронювання, надання сприяння пасажирам, шляхом надання порад, вказівок, а також особистий пошук пасажирів з метою їх подальшого переправлення на тимчасово окуповані території України з корисливих мотивів (отримання якомога більшого незаконного прибутку).
Так, упродовж 2023-2024 років автобусами, які використовує ОСОБА_4 , останній спільно з ОСОБА_5 та іншими невстановленими досудовим розслідуванням особами, маючи прямий умисел та корисливий мотив, достовірно знаючи, про те, що у разі проведення на окупованій території бойових дій в'їзд громадян України на тимчасово окуповану територію, у зв'язку із загрозою їх життю та здоров'ю, обмежується на період проведення бойових дій, організували регулярний рух по маршруту Київ-Донецьк, із відправкою автобусів від станції метро «Житомирська» та Південного залізничного вокзалу у м. Києві. При цьому, з метою уникнення перетину кордону України у визначених пунктах пропуску на тимчасово окуповану територію Донецької області останні організували маршрут руху автобусів через Республіку Польща та Республіку Білорусь. Надалі, всі пасажири автобусів перетинали кордон через офіційні пункти пропуску із території Республіки Польща до території Республіки Білорусь, звідки, користуючись авіасполученням « ІНФОРМАЦІЯ_4 », прибували до м.Москва, де на них чекав завчасно підготовлений автобус для подальшого доставлення у м. Донецьк чи інших населених пунктів на тимчасово окупованій території Донецької області, по ходу руху автобуса. При цьому, транспортні засоби, у яких здійснювалось перевезення пасажирів, що виїхали з підконтрольної Уряду України території до м. Донецька через територію російської федерації здійснювалось іншими автобусами. Таким самим маршрутом і у аналогічний спосіб відбувалось незаконне перевезення пасажирів у зворотному напрямку.
Оплата за надання послуг із переправлення у вищеописаний спосіб громадян України на тимчасово окуповані території Донецької області, поза межами офіційних пунктів пропуску, здійснювалась у готівковій формі відразу при посадці до автобусів у м. Києві, або ж у м. Донецьк (якщо переправлення осіб здійснювалось із тимчасово окупованих територій до підконтрольної Уряду України території) або у безготівковій формі на банківські картки ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та невстановленої слідством особи. Вартість послуги перевезення становила 350 євро. При цьому, за отримання безготівкових коштів від пасажирів відповідала ОСОБА_5 .
Крім цього, ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , з березня 2023 року по 25 вересня 2024 року (до моменту викриття правоохоронним органами) (більш точний час не встановлено) спільно з ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та іншими невстановленими досудовим розслідуванням особами, виник злочинний умисел, спрямований на організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України з корисливих мотивів.
Після цієї домовленості ОСОБА_6 , ОСОБА_4 та невстановлені досудовим розслідуванням особи, з метою реалізації спільного злочинного умислу почали діяти узгоджено, за попередньою змовою між собою, при цьому дії кожного з них охоплювалися умислом кожного іншого члена групи.
Так, реалізуючи спільний злочинний умисел, ОСОБА_4 , будучи фізичною особою-підприємцем та здійснюючи діяльність у сфері надання транспортних послуг та перевезення пасажирів, у порушення вимог Порядку в?їзду осіб на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї, встановлених у ст. 10 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» п.п.8,19 «Порядку встановлення особливого режиму в?їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів в Україні або в окремих и місцевостях, де в №1455 від 29 грудня 2021 року, спільно з ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та невстановленими слідством особами, організували перевезення громадян України поза межами контрольних пунктів в?їзду-виїзду, на яких здійснюється прикордонний контроль.
З цією метою ОСОБА_4 та ОСОБА_5 в соціальній мережі «Інстаграм», розмістили оголошення щодо пасажирських перевезень Донецьк-Київ-Донецьк, а у месенджері «Телеграм» створили закриту групу під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_3 », де розміщували оголошення про здійснення пасажирських перевезень із м. Києва до м. Донецька, який із 2014 року є тимчасово окупованою територією України та у зворотному напрямку. При цьому, ОСОБА_6 , за вказівками ОСОБА_4 , здійснювала дзвінки пасажирам, бронювання, отримувала від пасажирів готівкові кошти як оплату за послуги, надання сприяння пасажирам, шляхом надання порад вказівок, з метою їх подальшого з переправлення на тимчасово окуповані території України з корисливих мотивів, а також здійснювала функцію водія.
Так, упродовж 2023-2024 років автобусами, які використовує ОСОБА_4 , останній спільно з ОСОБА_5 та іншими невстановленими досудовим розслідуванням особами, маючи прямий умисел та корисливий мотив, достовірно знаючи, про те, що у разі проведення на окупованій території бойових дій в?їзд громадян України на тимчасово окуповану територію, у зв?язку із загрозою їх життю та здоров?ю, обмежується на період проведення бойових дій, організували регулярний рух по маршруту Київ-Донецьк, із відправкою автобусів від станції метро «Житомирська» та Південного залізничного вокзалу у м. Києві. 3 метою уникнення перетину кордону України у визначених пунктах пропуску на тимчасово окуповану територію Донецької області останні організували маршрут руху автобусів через Республіку Польща та Республіку Білорусь. При цьому, ОСОБА_6 , на Південному залізничному вокзалі у м. Києві, відповідно до раніше заброньованих місць, здійснювала посадку пасажирів у транспортний засіб на якому здійснювалося перевезення. У подальшому, виконуючи роль водія вказаного транспортного засобу,
ОСОБА_6 доставляла пасажирів до кордону, де надалі, всі пасажири автобусу перетинали кордон через офіційні пункти пропуску із території Республіки Польща до території Республіки Білорусь, звідки, користуючись авіасполученням « ІНФОРМАЦІЯ_4 », прибували до м.Москва, де на них чекав завчасно підготовлений автобус для подальшого доставлення у м. Донецьк чи інших населених пунктів на тимчасово окупованій території Донецької області, по ходу руху автобуса. При цьому, транспортні засоби, у яких здійснювалось перевезення пасажирів, що виїхали з підконтрольної Уряду України території до м. Донецька через територію російської федерації здійснювалось іншими автобусами. Таким самим маршрутом і у аналогічний спосіб відбувалось незаконне перевезення пасажирів у зворотному напрямку.
Оплату за надання послуг із переправлення у вищеописаний спосіб громадян України на тимчасово окуповані території Донецької області, поза межами офіційних пунктів пропуску, пасажири здійснювали безпосередньо ОСОБА_6 у готівковій формі відразу при посадці до автобусу у м. Києві. Вартість послуги перевезення становила 350 євро.
Слідчим за погодженням з прокурором 25 вересня 2024 року ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , 03 жовтня 2024 року ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та 22 листопада 2024 року ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_5 , повідомлено про підозри у вчиненні ними кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.
25.09.2024 на підставі ухвали слідчого судді Святошинського районного суду міста Києва, за адресами: АДРЕСА_1 , у гр. ОСОБА_5 серед іншого майна виявлено та вилучено картки АТ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » № НОМЕР_1 , № НОМЕР_2 ; АДРЕСА_2 , у ОСОБА_4 , серед іншого майна виявлено та вилучено картки АТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 , № НОМЕР_5 , № НОМЕР_6 , № НОМЕР_7 , № НОМЕР_8 , № НОМЕР_9 , № НОМЕР_10 , № НОМЕР_11 , № НОМЕР_12 , № НОМЕР_13 , № НОМЕР_14 ; АДРЕСА_3 , у ОСОБА_7 , вилучено: банківські картки АТ « ІНФОРМАЦІЯ_6 »: № НОМЕР_15 , № НОМЕР_16 , № НОМЕР_17 , № НОМЕР_18 , № НОМЕР_19 , № НОМЕР_20 , № НОМЕР_21 ; АДРЕСА_4 , в ході обшуку автомобіля «Mercedes-Benz 215CDI» з д.н.з. НОМЕР_22 , у ОСОБА_6 вилучено банківські катки: АТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » № НОМЕР_23 , АТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » № НОМЕР_24 , АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » № НОМЕР_25 .
Саме тому в органу досудового розслідування виникла необхідність у проведені тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю та перебувають у володінні низки банків з метою відшукання та встановлення законності походження вказаних банківських карток інформації щодо фінансових дій по вказаних картках оскільки існують підстави вважати, що за допомогою даних карткових рахунків здійснювалось вчинення вказаного кримінального правопорушення, у звязку із чим слідчий звернувся із відповідним клопотанням до слідчого судді.
В судове засідання слідчий не з'явився, подав заяву про слухання клопотання у його відсутність.
Особа у володінні якої знаходяться речі до суду до суду не викликалась у відповідності до ч. 2 ст. 163 КПК України.
Дослідивши клопотання та копії матеріалів, якими обґрунтовуються доводи клопотання, слідчий суддя приходить до наступних висновків.
У провадженні слідчого відділу Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві знаходиться кримінальне провадження за №12023010000000073 від 31.07.2023, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Згідно частини 5, 6 статті 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:
1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;
2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;
3) не становлять собою або не виключають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів
Згідно ч. 7 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Згідно п.5 ст.162 Кримінального процесуального кодексу України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах та документах належать відомості, які можуть становити банківську таємницю.
Відповідно до ст.62 Закону України «Про банки та банківську діяльність» - інформація, щодо юридичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками з письмового дозволу власника такої інформації або за рішенням суду.
Враховуючи вищевикладене, а також неможливість отримати відомості в інший спосіб та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи, які перебувають у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », код ЄДРПОУ № НОМЕР_26 , юридична адреса: АДРЕСА_5 , АТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » код ЄДРПОУ НОМЕР_27 , юридична адреса: АДРЕСА_6 , АТ « ІНФОРМАЦІЯ_11 », код ЄДРПОУ № НОМЕР_28 , юридична адреса: АДРЕСА_7 , АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », код ЄДРПОУ № НОМЕР_29 , юридична адреса: АДРЕСА_5 , мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у досудовому розслідуванні, клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 131, 132, 159, 160, 163, 164, 165, 166, 395 КПК України, слідчий суддя,
Клопотання слідчого СВ Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, подане у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023010000000073 від 31.07.2023, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України - задовольнити.
Надати дозвіл слідчим слідчого відділу Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві: ОСОБА_3 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, з можливістю вилучення належним чином завірених копій (в друкованому та/або електронному вигляді (форматах «.txt» «.xlsx»)), а саме - стосовно наступних рахунків (карток):
- № НОМЕР_1 , № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 , № НОМЕР_5 , № НОМЕР_6 , № НОМЕР_7 , № НОМЕР_8 , № НОМЕР_9 , № НОМЕР_10 , № НОМЕР_11 , № НОМЕР_12 , № НОМЕР_13 , № НОМЕР_14 , № НОМЕР_15 , № НОМЕР_16 , № НОМЕР_17 , № НОМЕР_18 , № НОМЕР_19 , № НОМЕР_20 , № НОМЕР_21 , відкритих в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », код ЄДРПОУ № НОМЕР_29 , юридична адреса: АДРЕСА_5 ;
- № НОМЕР_23 відкритої в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_11 », код ЄДРПОУ № НОМЕР_28 , юридична адреса: АДРЕСА_7 ;
- № НОМЕР_24 відкритої в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » код ЄДРПОУ НОМЕР_27 , юридична адреса: АДРЕСА_6 ;
- № НОМЕР_25 відкритої в АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », код ЄДРПОУ № НОМЕР_26 , юридична адреса: АДРЕСА_5 ,
а саме щодо: виписки руху грошових коштів з їх розшифруванням (вказівкою контрагентів, кодів ЄДРПОУ, призначень платежів, залишку на рахунку та інше), відомості щодо дистанційного банківського обслуговування (клієнт банк), та інформації «ІР-адрес», запитів на зміну паролів, авторизованих входів до системи клієнт-банк; фото та/або відеозаписи банкоматів, де здійснювалось спроба зняття чи зняття готівкових коштів (фото з банкомату 31.07.2023), за період часу з 31.07.2023 по 30.01.2025.
Встановити строк дії ухвали в межах строку досудового розслідування, тобто до 25.02.2025.
Відповідно до частини 1 ст.166 КПК України, у разі не виконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів оскарженню не підлягають, крім ухвал про тимчасовий доступ до речей і документів, яким дозволено вилучення речей і документів, які посвідчують користування правом на здійснення підприємницької діяльності, або інших, за відсутності яких фізична особа - підприємець чи юридична особа позбавляються можливості здійснювати свою діяльність.
Слідчий суддя ОСОБА_1