про відмову у відкритті апеляційного провадження
Справа № 132/3277/24
28 січня 2025 року м. Вінниця
Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
судді-доповідача: Сушка О.О.
суддів: Мацького Є.М. Залімського І. Г.
перевіривши матеріали апеляційної скарги Департаменту патрульної поліції Національної поліції України на рішення Калинівського районного суду Вінницької області від 27 листопада 2024 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції, третя особа - поліцейський 1 взводу 1 роти 1 батальйону патрульної поліції з обслуговування Хмільницького району УПП у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Ніколайчук Олександр Вікторович про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та закриття провадження у справі,
Відповідно до рішення Калинівського районного суду Вінницької області від 27 листопада 2024 року позов задоволено.
Не погоджуючись із судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу.
Встановивши невідповідність апеляційної скарги вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України, Сьомим апеляційним адміністративним судом відповідно до ухвали від 07 січня 2025 року залишено апеляційну скаргу Департаменту патрульної поліції Національної поліції України без руху. При цьому особі, яка подала апеляційну скаргу, запропоновано в строк до 10 днів усунути недоліки апеляційної скарги.
Копію ухвали суду про залишення апеляційної скарги без руху згідно довідки про доставку документа в електронному вигляді через систему "Електронний суд", апелянту доставлено до електронного кабінету 07.01.2025.
Станом на 28 січня 2025 року вимоги ухвали Сьомого апеляційного адміністративного суду про залишення апеляційної скарги без руху апелянтом не виконані, заяв (клопотань) на виконання ухвал апелянтом не надано, ні через канцелярію суду, ні поштовим зв'язком.
Відповідно до п.4 ч.1 ст.299 КАС України суд апеляційної інстанції відмовляє у відкритті апеляційного провадження у справі, якщо скаржником у строк, визначений судом, не подано заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження або наведені підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження визнані судом неповажними.
Керуючись ч.3 ст.298, п.4 ч.1 ст.299 КАС України, суд
1. Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції Національної поліції України на рішення Калинівського районного суду Вінницької області від 27 листопада 2024 року.
2. Копію ухвали про відмову у відкритті апеляційного провадження разом з апеляційною скаргою та доданими до скарги матеріалами надіслати скаржнику.
3. Копію ухвали про відмову у відкритті апеляційного провадження надіслати учасникам справи.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена в касаційному порядку згідно зі ст.ст.328, 329 КАС України.
Суддя-доповідач Сушко О.О.
Судді Мацький Є.М. Залімський І. Г.