Справа № 524/10618/24
Провадження 3/524/394/25
27.01.2025 року суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області Обревко Л.О., розглянувши матеріал про адміністративне правопорушення, що надійшов з Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук УПП в Полтавській області ДПП відносно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ № 203126 проживає за адресою: АДРЕСА_1 .
за ч.1 ст.51 КУпАП, -
Слухання справи призначено на 27.01.2025 року о 08 год. 35 хв.
Особа щодо якої складено протокол про адміністративної відповідальності в судове засідання не з'являється по невідомій суду причині, клопотання про відкладення розгляду справи до суду не надсилав.
Оскільки при розгляді даної справи присутність особи, відносно якої розглядається протокол про адміністративне правопорушення є обов'язковою, а тому, суд вважає, що відносно останньої необхідно здійснити привід.
На підставі викладеного та керуючись ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
Здійснити на 11 лютого 2025 року на 08-45 годину, привід в приміщення Автозаводського районного суду м.Кременчука Полтавської області (кабінет № 1,2), особи відносно якої розглядається протокол про адміністративне правопорушення - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ № 203126 проживає за адресою: АДРЕСА_1
Здійснення приводу покласти на Батальйон патрульної поліції в місті Кременчук УПП в Полтавській області ДПП.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Ліна ОБРЕВКО