Справа № 732/1063/24
Провадження № 2-о/732/10/25
( вступна та резолютивна частини )
23 січня 2025 року місто Городня
Городнянський районний суд Чернігівської області у складі :
головуючого - судді Лиманської М.В.,
присяжних - Стародубець І.С., Черномаза В.І.,
у присутності секретаря - Дударенко Ю.П.,
за участі заявниці - ОСОБА_1 ,
представника особи, відносно якої вирішується питання, - адвоката Загальця О.М.,
особи, відносно якої вирішується питання - ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Городня цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про визнання ОСОБА_2 недієздатною, встановлення над нею опіки і призначення опікуна,
заінтересована особа: Городнянська міська рада Чернігівської області,
Зважаючи на те, що на виготовлення повного тексту рішення суду може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини, відклавши проголошення повного тексту рішення на 5 днів, до 28.01.2025.
Керуючись ст. 293-300, 352, 354 ЦПК України, суд,-
Заяву ОСОБА_1 про визнання ОСОБА_2 недієздатною, встановлення над нею опіки і призначення опікуна - задовольнити.
Визнати недієздатною ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 .
Встановити над ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , опіку та призначити їй опікуна - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 .
Строк дії рішення суду визначити до 23 січня 2027 року.
Стягнути з Державного бюджету України на користь ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» 6180,36 грн за проведення експертизи відносно ОСОБА_2 у Чернігівської філії СЕ ДУ «Інститут судової психіатрії МОЗ України» (призначення платежу «за проведення експертизи відносно ОСОБА_2 у Чернігівській філії СЕ, висновок №511).
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку безпосередньо до Чернігівського апеляційного суду або через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 30-денний строк з дня складання повного тексту рішення.
Суддя Лиманська М.В.
Присяжні Стародубець І.С.
Черномаз В.І.