Справа № 522/12155/24
Провадження № 2/522/1622/25
21 січня 2025 року Приморський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді Чорнухи Ю.В.,
за участі секретаря судового засідання Гудзюк Ю.Б.,
розглянувши у підготовчому засіданні клопотання позивача ОСОБА_1 про витребування доказів у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» про визнання недійсним кредитного договору, -
Зважаючи на складність у викладенні рішення суду у повному обсязі, пов'язаного з потребою у викладенні обставин справи, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст. ст. 2, 4, 5, 76-83, 89, 259, 260-261, 268, 353 ЦПК України, суд, -
Клопотання позивача ОСОБА_1 про витребування доказів у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» про визнання недійсним кредитного договору - задовольнити частково.
Витребувати від Акціонерного товариства «УКРСИББАНК» (ЄДРПОУ: 09807750, місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, вул. Андріївська, буд. 2/12):
-банківську виписку про рух коштів по рахунку ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 ) за період з 03.09.2019 по 29.01.2024 (включно), відкритому згідно договору-анкети про відкриття та комплексне розрахунково-касове обслуговування банківського рахунку фізичної особи та умови кредитування № 95594609000 та всіх додаткових угоди до вказаного договору-анкети;
-інформацію про розмір заборгованості, яка обліковувалась за ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 ) перед Акціонерним товариством «УКРСИББАНК» (ЄДРПОУ: 09807750, місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, вул. Андріївська, буд. 2/12) станом на 24.02.2022 та станом на 29.01.2024 з деталізацією суми основної заборгованості, відсотків, штрафів, комісій, пені, інших нарахувань;
-інформацію про підстави збільшення ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 ) кредитного ліміту по рахунку, відкритому згідно договору-анкети про відкриття та комплексне розрахунково-касове обслуговування банківського рахунку фізичної особи та умови кредитування № 95594609000 та всіх додаткових угоди до вказаного договору-анкети;
Витребувати від Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» (ЄДРПОУ: 35234236, місцезнаходження: Україна, 79018, Львівська область, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, корп. 28):
-інформацію про суму заборгованості, за якою Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» (ЄДРПОУ: 35234236, місцезнаходження: Україна, 79018, Львівська область, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, корп. 28) було набуто право вимоги до ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 ) перед Акціонерним товариством «УКРСИББАНК» (ЄДРПОУ: 09807750, місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, вул. Андріївська, буд. 2/12) згідно договору № 95594609000 від 03.09.2019 з деталізацією суми основної заборгованості, відсотків, штрафів, комісій, пені, інших нарахувань;
-інформацію про розмір заборгованості, яка обліковується за ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 ) перед Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» (ЄДРПОУ: 35234236, місцезнаходження: Україна, 79018, Львівська область, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, корп. 28) станом на момент надання відповіді з деталізацією суми основної заборгованості, відсотків, штрафів, комісій, пені, інших нарахувань.
В задоволенні іншої частини клопотання - відмовити.
Копію ухвали направити Акціонерному товариству «УКРСИББАНК» (ЄДРПОУ: 09807750, місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, вул. Андріївська, буд. 2/12) та «Фінансовій компанії «Кредит-Капітал» (ЄДРПОУ: 35234236, місцезнаходження: Україна, 79018, Львівська область, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, корп. 28) - для виконання.
Витребувані документи необхідно надіслати до суду невідкладно після отримання ухвали, але не пізніше ніж в п'ятиденний строк, задля недопущення порушення строків розгляду справи.
У разі неможливості надати вказану інформацію повідомити про це Приморський районний суд м. Одеси протягом п'яти днів з дня отримання ухвали із зазначенням причин.
Попередити виконавців ухвали, що у разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені Цивільним процесуальним кодексом України.
Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.
Оголосити перерву у підготовчому засіданні до 13 год. 30 хв. 06.03.2025.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала окремо від рішення суду в апеляційному порядку оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Юлія ЧОРНУХА