Ухвала від 22.01.2025 по справі 127/2011/25

Справа №127/2011/25

Провадження №2/127/310/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 січня 2025 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області у складі судді Березовської О. А., розглянувши позовну заяву АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УНІВЕРСАЛ БАНК», яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Автозаводська, буд. 54/19, в інтересах якого діє представник Ушакевич Марина Петрівна, до ОСОБА_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

20.01.2025 АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», в особі представника позивача Ушакевич М. П., звернулось до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в сумі 120 242, 50 грн.

Подана позовна заява відповідає вимогам статей 175, 177 ЦПК України.

Відповідно до ч. 1 ст.19, ч. 1 ст. 23, ч. 1 ст. 27 ЦПК України справа належить до юрисдикції та підсудна Вінницькому міському суду Вінницької області.

Відповідно до ч. 1 ст. 187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому ст.185 цього Кодексу.

Якщо відповідачем вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суд відкриває провадження не пізніше наступного дня з дня отримання судом у порядку, передбаченому частиною восьмою цієї статті, інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - відповідача.

Відповідь № 1048473 з Єдиного державного демографічного реєстру про реєстрацію місця проживання особи ОСОБА_1 згенерована судом 21.01.2025.

В позовній заяві представником позивача заявлено клопотання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження однак, представником позивача у клопотанні не конкретизовано вид спрощеного провадження, а тому суд задовольняє його частково.

Також представником позивача Ушакевич М. П. заявлено клопотання про розгляд справи за відсутності представника позивача.

Згідно з ч. 1 ст. 19, п. 2 ч. 6 ст. 19, п. 1 ч. 1, ч. 3 ст. 274, ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд, враховуючи ціну позову, яка не перевищує вісімдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також ту обставину, що справа не становить значної складності, характер спірних правовідносин та предмет доказування, доходить висновку, що справа відноситься до малозначних.

З метою повного та всебічного з'ясування обставин справи суд ініціює проведення розгляду справи в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Керуючись ч. 1 ст. 19, п. 2 ч. 6 ст. 19, ч. 1 ст. 187, ч. 1, 3 ст. 274, ч. 1 ст. 277 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1.Прийняти до розгляду позовну заяву АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», в особі представника Ушакевич Марини Петрівни, до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором та відкрити провадження у цивільній справі.

2. Задовольнити клопотання представника позивача Ушакевич Марини Петрівни про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження - частково.

3. Розгляд справи провести в спрощеному позовному провадженні з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити судове засідання на 10-00 год. 12.03.2025 в приміщенні Вінницького міського суду Вінницької області за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 17, зал судових засідань №27.

4.Задовольнити клопотання представника позивача Ушакевич Марини Петрівни про розгляд справи за відсутності представника позивача.

5.Запропонувати відповідачу надати суду та в копії позивачу протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження відзив на позовну заяву з наданням усіх доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази ненадані позивачем, та документів, що підтверджують надіслання (надання)відзиву і доданих до нього доказів позивачу.

6.Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами, наданими позивачем.

7.Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання до суду відповіді на відзив з наданням усіх доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтується відзив, якщо такі докази не надані позивачем або відповідачем, та документів, що підтверджують надіслання (надання) відповіді на відзив і доданих до неї доказів відповідачу.

8.Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення на відповідь на відзив з наданням усіх доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтується заперечення на відповідь на відзив, якщо такі докази не надані позивачем або відповідачем, та документів, що підтверджують надіслання (надання) заперечення і доданих до нього доказів позивачу.

9. Копію ухвали надіслати позивачу за місцем знаходження рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення, представнику позивача - на зазначену в позовній заяві електронну адресу; відповідачу за зареєстрованим місцем проживання надіслати копію ухвали та позовної заяви з додатками рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.

10.Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/

11.Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Олена Березовська

Попередній документ
124580475
Наступний документ
124580477
Інформація про рішення:
№ рішення: 124580476
№ справи: 127/2011/25
Дата рішення: 22.01.2025
Дата публікації: 23.01.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вінницький міський суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (22.04.2025)
Дата надходження: 20.01.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
12.03.2025 10:00 Вінницький міський суд Вінницької області
22.04.2025 09:30 Вінницький міський суд Вінницької області